DMCA Sorumluluk Reddi

dmca sorumluluk

DMCA Sorumluluk Reddi

APKREİS.NET ’da tüm içerik; e-posta yoluyla APKREİS ’e gönderilir yada kamu malı olduğuna inanılarak internet üzerinde çeşitli kaynaklardan sağlanır. Yayınlanan içeriğin (resimler ve videolar dahil), DMCA Kanunlarına göre haklarımız dahilinde paylaşıldığına inanılmaktadır. Hak sahibi olduğunuz telif haklarının ihlal edildiğini düşündüğünüz paylaşımlarımız için; [email protected] adresine direk mağduriyetiniz ile ilgili mail atarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte gerekli belgeleri eklemeniz ve haklı bulunmanız durumunda; paylaşmış olduğumuz içerik siteden yasal süreç olan 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır. Bununla birlikte her türlü sorunuz için bize ulaşım sağlayınız.

Aşağıdaki belgeler, telif hakkı ihlali talebinize dahil edilmelidir:

  1. İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmesi için; yetkili kişinin vekaletname örneğini ekleyin.
  2. Sizinle iletişime geçebilmemiz için yeterli iletişim bilgilerini ve mutlaka geçerli bir e-posta adresi ekleyin.
  3. İhlal edildiği iddia edilen telif hakkıyla korunan çalışmayı yeterince ayrıntılı olarak tanımlayın; materyalin apkreis.com adı altında arama sonuçlarında göründüğü en az bir arama terimi dahil edin.
  4. Şikayetçi tarafın, materyalin şikayet edildiği şekilde kullanılması için telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından izin verilmediğine iyi niyetle inandığına dair bir ifade.
  5. Bildirimde yer alan bilgilerin doğru olduğuna ve şikayet eden tarafın, ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğuna dair yalan beyanda bulunma cezası olduğuna dair bir açıklama.
  6. Bununla birlikte ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmek için yetkili kişi tarafından imzalanmalıdır.

“APKREİS EKİBİ“