Hakkımızda

APKREİS.NET ile gelişen internet çağında daha gelişmiş becerilere sahip olmanızı sağlayan bir online indirme sitesidir. Kuruluş tarihi 01.01.2019 olan sitemizin tecrübeli ekip arkadaşlarımızla size daha iyi hizmet sunmak için kurulduk. Tamamen ücretsiz olarak verdiğimiz hizmetlerin sizlerin kullanılabilirliğini arttırmak amaçlı olarak sitemizin tasarımını en basite indirgeyerek kullanım kolay sunmaktadır. (apkreis.net)

APKREİS Hizmetleri

Android işletim sistemi hakkında aklınıza gelebilecek tüm uygulamaların ve oyunların APK (Android Package) dosyalarını ücretsiz bir şekilde indirmenize imkan tanımaktadır. Oyunlar kategorisi altında şunlar bulunmaktadır.

Android Oyunlar/Games Aksiyon/Action Bulmaca/Puzzle Macera/Advanture Simülasyon/Simulation Yarış/Race Strateji/Strategy

Oyunlar kategorisi hakkında bilgi sahibi olduğunuza göre şimdi de uygulamalar hakkın da bilgi sahibi olmanın zamanı geldi. Uygulamalar kategorisinin alt kategorileri ise şunlardır;

Android Uygulamalar/Apps Araçlar/Tools Eğitim/Education Eğlence/Entertainment Finans/İş (Finance/Business) Fotoğrafçılık/Photography Müzik ve Ses (Music and Sound) Sosyal/Social Spor/Sport Verimlilik/Productivity Seyehat ve Yerel (Travel and Local)

İletişim sayfasından şikayet/önerilerinizi iletebilirsiniz. >> İletişim Sayfası