Almost A Hero
Almost A Hero

Almost a Hero APK v5.4.1 (Sınırsız Para/Oto Tıklama) indir 2022

Almost a Hero APK indirAlmost a Hero, büyük bir harita ile bir keşif gezisine katılmanız için bir oyundur. Yol boyunca yolculuğu engelleyecek birçok düşman var. Oyuncular için iyi haber şu ki, yalnız değilsiniz, takım arkadaşlarınızla her zaman yan y

Android Android Rol Oyunu
4 ( 130 puan )
Fiyat: $0
İsim Almost a Hero
Yayıncı Deca_Games
Tür Rol Oyunu
Boyut 100MB
Son Sürüm 5.3.2
MOD Sınırsız Para/Oto Tıklama
Orjinal Google Play
Almost a Hero is the most famous version in the Almost a Hero series of publisher Deca_Games
Mod Version 5.3.2
Content Rating USK: 6 ve üzeri yaşlar

Almost a Hero APK indir

Almost a Hero, büyük bir harita ile bir keşif gezisine katılmanız için bir oyundur. Yol boyunca yolculuğu engelleyecek birçok düşman var. Oyuncular için iyi haber şu ki, yalnız değilsiniz, takım arkadaşlarınızla her zaman yan yana olun. Birçok ağacın bulunduğu orman ana konumdur, yaklaşan yolculukta sayısız düşmanla karşılaşacaksınız. Ana karakter aptal bir çocuk ancak Neredeyse Bir Kahraman ona hala bir kahraman olma şansı veriyor. Oyun Clicker mekaniği üzerine inşa edildiğinden fazla beceri gerekmez. Büyük kahramanlar ve savaşlar, büyük bir güç kaynağı oluşturmak için birleşir. Mükemmel dövüş yeteneğine sahip yenilmeyen bir ekip oluşturun.

Almost a Hero, mükemmel karakterlerden gelen oyun değil. Oyundaki çocuk aslında sakar bir insan ve harika bir çocuk değil. Uçsuz bucaksız ormandaki keşif gezisinde ona yardım edeceksiniz. Ekrana dokunarak oyun modu ile başlayalım. Tüm işlemler sabittir ve hızlı olması gerekmez. Tembel olsanız bile bölümleri iyi bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Neredeyse bir Kahraman modu

Almost a Hero APK MOD

Çok fazla sis veya zorlu mücadelelerden geçen bir kahraman olmak zorunda değil. Almost a Hero, bir kahraman olmanıza ve düşmanı sıfırdan yok etmenize yardımcı olur. Ormandaki sırlar yavaş yavaş ortaya çıkıyor, daha önce düşündüğünüz gibi artık huzurlu olmayan sahne. Almost a Hero, oyuncuya sıra tabanlı bir savaş modu verir. Özellikle miktar avantajına sahip olacaksınız. Ancak bu, kazanmanın kolay olmayacağı anlamına gelmez. Güçlerini ve savaşma yeteneklerini artırmak için karakterlerin geliştirilmesi gerekir. Neredeyse bir Kahramanın devasa düşmanları ve güçlü silahları var. Bu nedenle, oyuncuların savaşçıları en iyilerle donatması gerekir.

Neredeyse bir Kahraman mod apk

Almost a Hero APK Son Sürüm

Hilt, Belly, Vexx, Lenny, V, Almost a Hero’da tanıyacağınız kahramanlardır. Her karakter kendi silahıyla geliyor. Vexx, çekiçli dinamik görüntüsüyle tanınır. Başlangıçta göze çarpmaz, ancak yükseltildiğinde karakter hem şekil hem de dövüş gücü açısından değişecektir. Birkaç oyun seviyesinden sonra muhteşem soyulma, hayal bile edemeyeceğiniz bir şeydir. Kahramanlar hızlı bir şekilde gelişme yeteneğine sahiptir ve karşılaştığınız düşmanları yok etmek de daha zordur. Takım arkadaşlarınızın gücünü kullanarak, düşman ne kadar güçlü olursa olsun bir zafer şansı yaratın.

Neredeyse bir Kahraman mod android

Almost a Hero APK Sınırsız Para

Sırlar yavaş yavaş birçok boşluk ortaya çıkarır, her oyuncu bunları çözebilmek ister. Kadim büyü hikayeleri ve daha fazla merak etmeniz için daha birçok gizem. Almost a Hero ve orman arasındaki maç. Güç, göğü ve yeri sallayacak ve düşmanın dayanıklılığını azaltacaktır. Avantaj her zaman size ait olmasa da, her durumda kontrolü elinize alın. Oyunun bir sonraki seviyesinde ortaya çıkan düşmanların üstesinden gelmek kesinlikle kolay değil. Sırların kilidini açmak ve kahramanları yükseltmek, zorlukları çözmenin tek anahtarıdır.

Neredeyse bir Kahraman modu indir

Almost a Hero, aptal bir karakterden oyuncuların görevini yerine getiremeyecek kadar başarısız olmasını sağlar. Orman ve yoldaşların varışınızı bekliyor. Düşmanlar burada ayaklanıyor, savaşçıların keşfetmesini zorlaştırıyor. Almost a Hero APK modunu indirin, kendinizi kahramanlara bırakın ve heyecan verici dövüş oyunu modunda tüm düşmanları ortadan kaldırın.


Artık indirmeye hazırsınız Almost a Hero ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaDeca_Games

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir