Bouncemasters
Bouncemasters

Bouncemasters APK v1.4.7 (Sınırsız Para) indir 2024

Bouncemasters APK indirBouncemasters! penguenler ile eğlenceli bir oyundur. Engelleri aşmak için kuşları kontrol edin. Bouncemasters zorluklara adım atmanıza izin verecek. Penguenler ile birlikte hızla hedefe geri dönün. Oyun son derece çekici ve onl

Android Android Arcade
4 ( 170 puan )
Fiyat: $0
İsim Bouncemasters
Yayıncı Playgendary Limited
Tür Arcade
Boyut 77MB
Son Sürüm 1.4.6
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Bouncemasters is the most famous version in the Bouncemasters series of publisher Playgendary Limited
Mod Version 1.4.6
Content Rating PEGI 3

Bouncemasters APK indir

Bouncemasters! penguenler ile eğlenceli bir oyundur. Engelleri aşmak için kuşları kontrol edin. Bouncemasters zorluklara adım atmanıza izin verecek. Penguenler ile birlikte hızla hedefe geri dönün. Oyun son derece çekici ve onlardan etkileneceksiniz. Kuş ile oyuna girin. Mümkün olduğunca hızlı atlayın ve bitiş çizgisine güvenli bir şekilde ulaşın. Kuşunuzun tüm zorlukları geçtiğinden emin olun. Hepsi size rahatlamanız için eğlenceli anlar getirecek. Zıplayanlar! boş zamanlarında seninle oynayacak. Arkadaş olun ve sizinle yeni kayıtlar oluşturun. Bouncemasters ile yolculuğunuza hazır mısınız!?

Bouncemasters eğlence dolu bir oyun getiriyor. Pengueninizin zorluklardan geçmesine izin verin. Bouncemasters! ayrıca yoğun konsantrasyon gerektirir. Penguenlerin en güvenli şekilde gitmesine izin verin. Oyunun sunduğu tehlikeli engellere takılmayın. Uzaklara uçmak ve hızlı uçmak için pengueni hareket ettirecek misin? Bouncemasters’da şansınızı deneyin!. Oyun sadece sizi eğlendirmekle kalmaz, aynı zamanda konsantrasyonunuzu da artırır. Oyun oynarken ve işteyken bu alışkanlığı kazanmanıza yardımcı olur. Bouncemasters ile sahneye girin! ve penguenin bitiş çizgisine ulaşmasına izin verin. Birlikte skor tablolarında çok sayıda yüksek puanlar alın.

Bouncemasters mod android

Bouncemasters APK Son Sürüm

Size eşlik eden sevimli bir penguen. Bouncemasters karlı bir kutup bölgesine ulaşmanızı sağlayacaktır. Arkadaşınızla havayla savaşın ve görevi tamamlayın. Penguenlerin zıplaması için kontrolü elinize alın. Engellerden zarar görmemek. Yüksek isabetler alın ve kazanan olun. Zıplayanlar! birçok gencin ilgisini çeken bir oyundur. Milyonlarca indirme, oyunun neler sunabileceğini gösterdi. Oyuncuların eğlence anlarının tadını tam olarak çıkarması için. Tüm yorgunluğu ve üzüntüyü rahatlatın. Zıplayanlar! savaşmak ve mucizeyi ayarlamak için size ve penguenlere katılacak.

Bouncemaster hileli apk

Bouncemasters APK Sınırsız Para

Uzaklara uçmak için penguenin kontrolünü elinize alın. Kutup ayısının kuşları olabildiğince uzağa çarpmasına izin vermek için ekrana dokunun. Kuşun mühürlere dokunmasına da izin verebilirsiniz. Bu, kuşu daha fazla zıplamaya zorlayacaktır. Kuşu ters yöne düşürmeye çalışın. Uçuş yollarını fethedin ve görevi hızla tamamlayın. Bu, oyuncuların kazanmasını kolaylaştıran oyunlardan biri olacak. Sadece hızlı olun ve kuşun doğru yöne dokunmasına izin verin. Ne kadar uzağa uçarsan o kadar yüksek kazanırsın.

Bouncemaster mod ücretsiz

Bouncemasters APK MOD

Ayıya güç katmak için silahsız olmak vazgeçilmezdir. Silah satın alabilmek için elmasları kullanacaksınız. Ayı yeterli güce sahip olduğunda, penguenlerin yüksek ve uzaklara uçmasına yardımcı olacaktır. Bunlar kürek veya dondurma, havaneli… Her şey ayının daha güçlü olmasına katkı sağlayacak. Penguenleri kontrol etmenin yanı sıra hareket etme yeteneği ile birlikte. Böylece geçiş ve fetih yükseklikleri hızla tamamlanacaktır. Çok silah satın alabilmek için çok elmas kazanın. Ayrıca altın enjeksiyon da kullanabilirsiniz. Karakterin tüm zorlukların kolayca üstesinden gelmesine izin vermek için her şeyi yükseltin.

zıplama ustaları modu

Bouncemasters APK Para Hilesi

Sen ve penguen bunu topluyorsunuz. Uçuş yolunda elmasların yanı sıra madeni paralar da görünecek. Doğru yerde uçmak için penguenleri hareket ettirmelisiniz. Daha fazla elmas ve altın yiyebilmek için. Bir sürü hazine elde etmek için konsantre bir şekilde oynayın. Bu kolay gibi görünüyor, ancak aynı zamanda çok fazla beceri gerektiriyor. Para ve elmaslarla kuşun doğru yönde ve doğru yerde uçmasını sağlamaya çalışın. Kendi ekipmanınızı yükseltmek için daha fazla fırsat elde etmek için daha fazla gelir elde edin. Penguenle görevleri tamamlayın ve birçok değerli bonus kazanın.

Bouncemasters! Oyuncuya ayılar ve penguenlerin eşlik etmesi için. Kuşu olabildiğince uzağa atla ve ödülleri al. Çekici ve eğlenceli oyun. Bouncemasters’a katılın! Sıralamadaki set üstü rekorlar. Şüpheli başarılara sahip iyi bir oyuncu olun. Bouncemasters’ı indirin! Mod, güvenli bir şekilde atlamak için penguenleri kontrol eder.


Artık indirmeye hazırsınız Bouncemasters ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaPlaygendary Limited

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir