Cats & Soup - Cute Idle Game
Cats & Soup - Cute Idle Game

Cats & Soup – Cute idle Game MOD APK v2.0.0 (Sınırsız Tümü, Ücretsiz Satın Alma) indir 2024

TanıtımÇoğumuz, Cat & Soup gibi akıcı bir oyunun bu kadar başarılı ve popüler olmasını asla bekleyemeyiz. Kullanıcılar sadece kızlarla sınırlı değil, erkekler bile bu parça için deli oluyor. Oyununuzu kolay ve rahatlatıcı hale getiren olağanüstü

Android Android Simulation
4 ( 116 puan )
Fiyat: $0
İsim Cats & Soup - Cute idle Game
Yayıncı HIDEA
Tür Simulation
Boyut 107mb
Son Sürüm v2.0.0
MOD Unlimited All, Free Purchase
Orjinal Google Play
Cats & Soup - Cute idle Game is the most famous version in the Cats & Soup - Cute idle Game series of publisher HIDEA
Mod Version v2.0.0
Total installs 10,000,000
  • Unlimited All
  • Free Purchase

Tanıtım

Çoğumuz, Cat & Soup gibi akıcı bir oyunun bu kadar başarılı ve popüler olmasını asla bekleyemeyiz. Kullanıcılar sadece kızlarla sınırlı değil, erkekler bile bu parça için deli oluyor. Oyununuzu kolay ve rahatlatıcı hale getiren olağanüstü kapsama alanı ve basit kontroller mevcuttur ve insanların boş zamanlarını oyun oynayarak geçirmeyi sevmelerinin nedeni budur. Cat & Soup MOD APK, çeşitli kediler arasındaki ilişkileri yönetmeniz gereken üstün işlevler ve ultra kolay oyun ile birlikte gelir. Oyun, kedilerin çeşitliliği ve görünümünde kapsamlı bir zenginliğe sahiptir. Sizin tarafınızdan atanan montaj hattında çalışan çok sayıda kedi türü ve çok sayıda numara vardır. Onları kendi işleriyle uyumlu hale getirmek ve ardından ürünü ileriye taşımak bir oyundur ve bütün mesele çorbayı yaratmaktır.

Kediler ve Çorba MOD APK

Bazı kediler malzeme yapar; bazıları sebze, baharat ve diğerleri gibi kaynakları düzenler. Bazıları ateşte sıcak yapar. Sonra. Paketleme, satış ve ileride birçok şey. Karmaşık veya farklı bir şey yok, sadece işi atamanız gerekiyor ve onlar bunu bir profesyonel gibi yapacaklar. Onlara tekrar tekrar söylemeye veya çorbayı tamamlamak için bazı olağanüstü stratejiler hakkında endişelenmenize gerek yok. Cat & Soup MOD APK, kullanıcılara işi tamamlamak için ikonik özellikler sunar. Lezzetli çorbanın ürünü hazır olduktan sonra dokunarak satabilir ve para kazanabilirsiniz. Mutfak eşyaları, Sebzeler, baharatlar, ambalajlar vb. gibi daha fazla genişleme için ürünler satın almak için parayı akıllıca kullanın. Sezgisel ve deneysel işlevler, aynı zamanda tüm kedi çeşitlerini (çeşitli deriler, aksesuarlar, makyajlar, saç stilleri) tasarlayabileceğiniz destansı oyunların keyfini çıkarmanızı sağlar. vb. Tüm müşterilerinizin sevdiği bir çorba yaratan yumuşak stil ve iz bırakan yolların dünyasına katılın. Sağlam bir varlık göstermek ve oyunda şans kazanmak için tek ihtiyacınız olan kedileri kontrol etmek.

Kedi ve Çorba MOD APK

Kedi ve Çorba MOD APK, kedilerin işlerini yönetmenin en özgün oyununu deneyimlemek için çeşitli işlevler ve özelliklerle birlikte gelir. Bu değiştirilmiş sürüm, hileleri ve hile menüsünü ücretsiz olarak keşfedecek. Aletleri ve becerileri, aksesuarları, malzemeleri, baharatları vb. yükseltmek için sınırsız para. Farklı çorbalar yapmak için tüm sebze çeşitlerinin kilidi ücretsiz olarak açılır. Ücretsiz alışveriş, oyun mağazasından tüm malzemeleri ve baharatları, tasarım aksesuarları, görünümler, kostümler, saç stilleri ve daha fazlasını satın almanızı sağlar. Farklı ekipman uygulayarak kedilerin görünümünü tamamen tasarlayabilir ve geliştirebilirsiniz. Kesintisiz akış sağlamak için tüm reklamlar engellenir ve oyundan kaldırılır. Kurulum sırasında herhangi bir root işlemi gerektirmez ve anti-ban, antiviral ve gecikme yok gibi özellikler verir.

Özellikler

Kedi ve Çorba MOD APK, çorba yapmak için rastgele görevleri gerçekleştirmek için bazı farklı özelliklere ve keşfedilebilir işlevlere sahiptir. Kolay, ancak çorba yapma işinde daha üretken ve daha başarılı bir sonuç elde etmek için zekanızı kullanır ve Ford gibi montaj hatları oluşturursanız. Aşağıda oyunun bazı ikonik unsurlarını tartıştık;

Kediler ve Çorba MOD APK

Kediler arasındaki ilişkileri yönetin

Burada çok çeşitli kedileri yönetmeniz gerekecek. Çok sayıdadırlar, bu nedenle herhangi bir ilgili iş için bunlardan herhangi birini seçebilir ve hepsine bu şekilde etkinlikler atayabilirsiniz.
Daha uzun bir süre için yerleşik bir varlık sağlayın. Pek çok kedi türü ve farklı çeşitlerden en iyi çorbayı yapmak için çalışmalarını yöneteceksiniz. İşletmenin genişlemesi için zamanında teslimat ve lezzetli çorba oluşturulması gereklidir.

Destansı çalışmayı yaratmak için montaj hattını işaretleyin

Akışla çorba yapmak için verimli çalışan Cat & Soup MOD APK’da kurulu montaj hattını oluşturmaya odaklanacaksınız. Sadece malzemeleri seçin ve işin doğasına göre ilgili kedilere tahsis edin. Son ürünü hızlı bir şekilde oluşturan montaj hattını zahmetsizce tamamlamak için fizibilite çalışması. Her kediye, onları kendi işleriyle tahsis edecek olan benzersiz yetenekleri atanacaktır. Bununla birlikte, çalışma hatları, sonucu verimli bir şekilde kolay ve sürdürülebilir hale getirecektir.

En iyi çorbayı yapmak için baharatlar ve malzemeler

Düzenlemekçorba yapmak için sebzeler, baharatlar, kakule, pul biber vb. dahil olmak üzere her türlü kaynak ve hammadde. Limon kişniş, erkek yemeği, acı ve ekşi vb. çeşitli çorbalar. Bu tür çorbaları pazarda satarak kar elde etmek için yapın. Çorba malzemelerinin en iyisini seçin ve son ürünleri için etkili çorbalar yapın. Kazanmak ve daha sonra genişletmek için son ürünü yapın ve pazarda satış yapın.

Kedilerin çeşitliliği ve işin genişlemesi

Kedi ve Çorba MOD APK, kullanıcılara Amerikan kedileri, kırmızı kediler, siyah ve beyaz, Karayip kedileri, Sibirya Himalayaları vb. dahil olmak üzere tüm favori parçalardan çok çeşitli kediler sunar. Montaj hattınızı seçin ve onları çalışmak için atayın. etkili çözüm. Gelişen ormanda, çorba yapma işinizi genişletin, satarak para kazanın ve ardından genişlemeye yatırım yapın. Lezzetli çorbalar yapmak için aksesuarlar ve farklı malzemeler satın alın.

Kediler ve Çorba MOD APK

Çözüm

Kediler arasındaki ilişkileri kontrol etmek için en gelişmiş işlevleri ve sorunsuz özellikleri deneyimlemek için Kedi ve Çorba MOD APK’sını indirin. Onlara çorba yapmak gibi farklı spesiyaller atayın, böylece işlerinden kolayca yararlanabilirsiniz ve son ürün piyasada hazır olduğunda satıp para kazanın. Çorba yapımı işinde büyük bir başarı elde etmek için işinizi ve işinizi genişletin. Farklı çeşitlerdeki kedileri tasarlar ve süsler. Bu mod sürümünde, kilidi açılmış ve ücretsiz öğelerin, aksesuarların ve daha fazlasının keyfine varacaksınız.


Artık indirmeye hazırsınız Cats & Soup - Cute idle Game ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir