Club Soccer Director 2021
Club Soccer Director 2021

Club Soccer Director 2021 APK v1.5.4 (Sınırsız Para) indir 2024

Club Soccer Director 2021 APKDünyanın her yerindeki futbol kulüplerinin kendi menajerleri ve teknik direktörleri vardır. Bunların hepsi hem maç hem de kadro stratejisinde becerilere sahip futbol profesyonelleri. Futbol temalı oyunların çoğu yetenekli

Android Android Oyun
4 ( 654 puan )
Fiyat: $0
İsim Club Soccer Director 2021
Yayıncı Go Play Games Ltd
Tür Oyun
Boyut 118MB
Son Sürüm 1.5.4
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Club Soccer Director 2021 is the most famous version in the Club Soccer Director 2021 series of publisher
Mod Version 1.5.4

Club Soccer Director 2021 APK

Dünyanın her yerindeki futbol kulüplerinin kendi menajerleri ve teknik direktörleri vardır. Bunların hepsi hem maç hem de kadro stratejisinde becerilere sahip futbol profesyonelleri. Futbol temalı oyunların çoğu yetenekli oyuncularla ilgilidir. Peki teknik direktör ne olacak? Bir futbol koçu olarak bu kariyeri seviyorsanız. Club Soccer Director 2021’e hoş geldiniz. Futbol koçlarının futbollarını dünyanın bir sonraki seviyesine taşıdıkları bir yer.

CSD 2021 modu

Club Soccer Director 2021 modunu indirin – Yetenekli futbol kulübünün direktörü

Bu, seçtiğiniz bir futbol kulübü direktörü hakkında bir oyundur. Bir yönetmenin işlerini yürütmek. Kulübün altyapısından yetenekli oyuncuları işe alın ve işe alın. Takımınızı birçok farklı ligde futbol maçlarına katılmak için eğitin. Genç oyunculara daha fazla koçluk yapmak için yetenekli personel ve koçları teşvik edin ve işe alın. Ulusal ve uluslararası yarışmalar ve turnuvalar yoluyla yarışmaktan ve ödül kazanmaktan kar elde eder. En popüler kulüp ol. Dünyada bir numaraya ulaşmak için her rakibi yen.

Tüm aktivitelerle ekrana basarken basit operasyon oyununu kullanma. Çünkü bu, başkan ve yönetmen karakterine yönelik bir Club Soccer Director 2021 oyunudur. Yani futbol maçları sadece ekstra bir faktör ve oyuncular maça katılmaktan kendileri sorumlu olacak. Sadece maçın sonuçlarını gözlemlemeniz ve almanız gerekiyor. Kazanmak veya kaybetmek, belirlediğiniz taktiklere bağlıdır. Girdiğiniz her oyuncu oyunun dönmesi için önemlidir.

CSD 2021 mod apk ücretsiz

Favori takımını seç

Dünyada 820 farklı kulüp var. 14 ülkeden 38 ligin sahibi. Onları yönetme sürecini başlatmak için favori takımınızı seçeceksiniz. Birçok ünlü gerçek hayattaki takım arasından seçim yapabilir. Veya tanıdık oyuncuları rahatça eğitmek için kendi ülkenizden gelin. Kulüp için daha fazla yönetici ve koç çalıştırıyor.

CSD 2021 mod modu

Tüm altyapıyı yönetmek

Bir kulüpteki tüm departmanlar ve bölümler, siz olan bir direktör tarafından yakından yönetilmelidir. Gerekli her türlü tesis sizin tarafınızdan oluşturulacak ve sıkı bir şekilde denetlenecektir. İdari ofislerden oyuncuların antrenman sahası, tuvalet, toplantı yeri ve sağlık odası da önemlidir. Kulübün geliri kadar kulübün performansını da doğrudan etkiler. Oyuncuların en rahat şekilde oynaması ve pratik yapması için yaratın. Yöneticilere ve antrenörlere, oyuncularına koçluk yapmak ve onları denetlemek için uygun çeşitli ekipman sağlar. Her şey çok önemli ve sizin kontrolünüz altında.

CSD 2021 mod apk

Takımı popüler hale getirmek

Takımınızın ana aktiviteleri antrenman yapmak, birçok büyük turnuvada mücadele etmek, dış aktivitelere katılmak olacaktır. Ama çoğunuz onları önemli maçlarda izleyeceksiniz. Ulusal düzeyde bir turnuva gibi. Gerçekten yeteneklilerse çok fazla performansla oynayacaklar. Ama şimdi karşılaştıkları sorunlara çok dikkat etmelisiniz. Koça doğrudan çözün veya bir çözüm önerin. Oyuncular rahat ve sıcak hissediyorsa. Elbette sonuçlar son derece tatmin edici olacaktır. Turnuvalar kazanmak ve televizyonda görünmek. Ayrıca senin gibi bir yönetmeni gururlandırıyor, değil mi?

CSD 2021 mod ücretsiz

Birçok zor konuya karar verin

Zaman zaman kulübünüz bazı zorluklarla karşılaşacaktır. Sizi en iyi çözümü bulan bir yönetmen yapın. Sadece herkesin çıkarlarını koruyun. Kulübe herhangi bir zarar vermez veya sadece ihmal edilebilir bir hasara neden olmaz. Bu, oyuncunun sözleşmesini feshetme kararı olabilir. Kulübün yerini değiştirin veya işten ayrılın ve herhangi bir departmanı işe alın. Mevcut piyasa durumuna ve kulübün durumuna bağlıdır. En iyi seçimi yapmak için akıllı olun.

CSD 2021 ücretsiz

Bana iş yönetimi ve idaresi unsurunu getir. Diğer birçok futbol oyunundan tamamen farklı. Club Soccer Director 2021, futbolu sevmeyenlerin bile ilgisini çekti. Çünkü oyundaki birçok iş, etkin bir şekilde çalışabilmesi için açık ve zeki bir zihin gerektirir. Umarım yayınlanan birçok yeni güncelleme ile. Oyuncular daha ilginç deneyimler elde edecek. Club Soccer Director 2021 apk modundaki gibi ünlü bir futbol kulübünün direktörü olmaya hazır mısınız?


Artık indirmeye hazırsınız Club Soccer Director 2021 ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir