Cooking Madness
Cooking Madness

Cooking Madness APK v2.1.9 (Sınırsız Para/Elmas) indir 2024

Cooking Madness APK indirSizi tanımıyoruz ama bir süredir iyi bir yemek pişirme oyunu arıyorduk ve bu da bizi harika Yemek Çılgınlığı uygulamasını bulmamızı sağladı. Bağımlılık yaratan oynanışı sayesinde, en yüksek puanları, en iyi sonuçları ve en mu

Android Android Arcade
5 ( 709 puan )
Fiyat: $0
İsim Cooking Madness
Yayıncı ZenLife Games Ltd
Tür Arcade
Boyut 184MB
Son Sürüm 2.1.9
MOD Sınırsız Para/Elmas
Orjinal Google Play
Cooking Madness is the most famous version in the Cooking Madness series of publisher ZenLife Games Ltd
Mod Version 2.1.9
Content Rating USK: Tüm yaşlar

Cooking Madness APK indir

Sizi tanımıyoruz ama bir süredir iyi bir yemek pişirme oyunu arıyorduk ve bu da bizi harika Yemek Çılgınlığı uygulamasını bulmamızı sağladı. Bağımlılık yaratan oynanışı sayesinde, en yüksek puanları, en iyi sonuçları ve en mutlu müşterileri elde etmek için saatlerce uğraşacaksınız. Usta şef oyunu kesinlikle bu yılın internet sansasyonu, çünkü pek çok insan muhteşem koordinasyon becerilerini sergilemek için bir araya geliyor. Ne de olsa, her gün iyi bir yönetici ve çevrenizdeki insanlara patron olma şansınız olmuyor.

Yemek Çılgınlığı MOD APK

Oyun aynı zamanda birçok kişi tarafından övüldü çünkü dünya çapında kültürleri sergileyen birçok farklı tarif içeriyor. Tabii ki, ancak yemekleri hazırlayarak, pişirerek ve yemekleri zamanında servis ederek yüksek puanlar almanın stresini atlatmayı başarırsanız, bunun tadını çıkaracaksınız. Dikkat, oyun adına inanılmaz sadık kalıyor, bu yüzden hiç şüphesiz Cooking Madness’ı ilk elden deneyimleyeceksiniz. Ama bir kez alıştığınızda, çok eğleneceğinize söz veriyoruz.

Cooking Madness APK Son Sürüm

Amaç eğlenmek! Hiçliğin ortasında küçük bir restoranla başlayacaksınız. Biraz hikaye anlatmaktan hoşlananlar için, Cooking Madness oyunu, binayı bu kadar dehşete düşüren her şeyi size anlatacak. Kötü yönetim, yüksek maliyet, müşterinin ilgisizliği ve diğer tüm duygusallık, en güçlü kalpleri bile kırabilir. Ya da tüm bunları atlayıp doğrudan oyuna girebilirsiniz.

Korkunç restorana yerleştikten sonra, kendinizi hemen yemek çılgınlığına kaptıracaksınız. Öncelikle estetiği kurmalı, tarifleri planlamalı ve kendinizi hazırlamalısınız. Unutmayın, müşteriler her zaman aç, her zaman istekli ve her zaman haklıdır. Yiyeceklerle dolu bir inine giren bir grup aç aslanı hayal edin. Evet, o kadar çılgın. Hızlı tempolu ortam sizi hemen çalışmaya sevk edecek, ancak bunu o kadar eğlenceli bir şekilde yapacaksınız ki, bunun için onlara teşekkür edeceksiniz. Personeli, mutfak malzemelerini, malzemeleri ve aradaki her şeyi yükseltmeniz gerekecek. Oyunun amacı? Çok az zamanda dünyanın en iyi yemeklerini üretmek. Yenemeyeceğiniz hiçbir zorluk olmadığını biliyorsunuz, bu yüzden mümkün olan en kısa sürede indirin.

Yemek Çılgınlığı MOD APK

Cooking Madness APK Sınırsız Para

Bu oyunda ihtiyacınız olan en önemli şey özveridir. Bunun nedeni, tüm öğünleri doğru şekilde yiyene kadar olabildiğince hızlı ve emin bir şekilde dokunmanız gerekeceğidir. Yolculuğunuza unutulmuş küçük bir restoranda başlayacaksınız, ancak oyunda ilerledikçe yardım ve yardımınıza ihtiyaç duyan daha fazla yer keşfedeceksiniz.

Dokunuşunu ve müşterilerini kaybetmiş birçok yer var, ancak onları tekme koordinasyon becerilerinizle kesinlikle hayata geçireceksiniz. Yine de dikkatli olun ve her zaman saate dikkat edin çünkü o kurnaz küçük şeytanlar puanlarınıza müdahale edecek ve tüm özverinizin boşa gitmesine neden olacaktır. Profesyonel olmak zor.

Cooking Madness APK Sınırsız Elmas

Ah, çok! Meydan okumayı sevenler için, bu oyun tek kelimeyle harika çünkü sürücülerin gerektirdiği tüm beceri ve çabaları bileniyor. İnsanların bu oyun hakkında söylediği onca şey arasında, yemek yapma ve seyahat etme yeteneği ilk 10 arasındaydı. Cooking Madness, korkak kasaba çevresinde birçok restoran keşfetmenizi sağlar ve bununla birlikte, farklı tarifler bulacaksınız. hem fiziksel hem de kültürel açıdan zenginleştiricidir.

Yemek Çılgınlığı MOD APK

Daha önce gastronomi ticaretinde bulunduysanız, tüm hazinenin genellikle İPUÇLARI denen muhteşem ödüllerde yattığını bilirsiniz. İşinizi iyi yaparsanız size büyük ipuçları ve kombinasyonlar kazanma fırsatı verdiği için bu harika oyun da teselli buluyor. Yeterli ödül toplayarak, yeni restoranların kilidini açabilir ve orada CEO becerilerinizi sergileyebilirsiniz; sadece yeni bir restorana başladığınızda, ilerlemek daha kolaydır. Çünkü toplanan XP’lerle birlikte kazanılan deneyim, müşterileri daha kısa sürede daha mutlu edecek.

Ticarette becerilerinizi geliştirirken, mutfağınızı da geliştirebilir ve seviye atlamak için çalışabilirsiniz. İlerlemeye devam ettikçe, pek çok insanın elde edemeyeceği bir prestij olan ünlü Mad Chef olmaya yaklaşıyorsunuz. Bu zirvelere ulaşmayı başarırsanız, hemen daha fazla gelir elde etmek için kendinizi hazırlarsınız, böylece işletme tek bir tıklamayla desteklenir.

Cooking Madness ayrıca ana hikayeden biraz uzaklaşan birçok özel göreve sahiptir, bu nedenle yemek pişirme oyununu oynarken asla sıkılmayacaksınız. Burada benzersiz ödüller kazanacak ve en iyi yemek ustası olmak için yarışırken yemek pişirme arkadaşlarınızla onları havalandıracaksınız.

Bu strateji oyununun bir diğer önemli avantajı, geliştiriciler tarafından yapılan güncellemelerle sürekli olarak iyileştirilmesidir. Önce bir restoranla başladılar, sonra çoklu dünya seyahatlerini tanıttılar, sonra tariflere eklediler, sonra ödülleri topladılar ve şimdi burada, hepimizin kesinlikle yapacağı bir sonraki büyük sürprizi hazırlıyorlar. zevk almak. Cooking Madness, son zamanlarda sebze festivali, organik çiftlik, farklı festival paketleri ve [sınırlı] avatarlar, piknikler, mutfak rehberleri ve daha fazlası gibi birçok özel özelliği tanıttı.

Yemek Çılgınlığı MOD APK

cunclusion

Geliştiriciler ayrıca görsel ve genel kullanıcı deneyimini optimize etmek için oldukça mutlu bir şekilde çalıştılar, bu yüzden uzun bir süre oynamadıktan sonra bu oyuna geri dönerseniz şaşırmayın. Önemli ölçüde iyileşti ve tüm çevrimiçi kullanıcının olumlu eleştirileri bizim için bunu ifade ediyor. Bu nedenle, mevcut tüm eğlence seviyelerinde hafifçe vurduğunuzdan ve zirveye çıktığınızdan emin olun çünkü bunun harikalarla dolu parlak bir yol olduğunu size garanti edebiliriz.


Şimdi indir (184MB)

Artık indirmeye hazırsınız Cooking Madness ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir