CSR Racing 2
CSR Racing 2

CSR Racing 2 APK v3.9.0 (Sınırsız Para/Altın/Kilitsiz) indir 2024

CSR Racing 2 APK indirHepimiz otomobil kullanmayı sever ve devamlı, asla kimsenin sınırlaması olmadan araçlarına tam hızda gidebilecekleri bir yer bulmaya çalışır. Yoğun trafik, sürüş esnasında her insanın sinirlendiği en fena şeylerden biridir. Herh

Android Android Yarış
5 ( 97 puan )
Fiyat: $0
İsim CSR Racing 2
Yayıncı NaturalMotionGames Ltd
Tür Yarış
Boyut 3.3GB
Son Sürüm 3.9.0
MOD Sınırsız Para/Altın/Kilitsiz
Orjinal Google Play
CSR Racing 2 is the most famous version in the CSR Racing 2 series of publisher NaturalMotionGames Ltd
Mod Version 3.9.0
Content Rating USK: 6 ve üzeri yaşlar

CSR Racing 2 APK indir

Hepimiz otomobil kullanmayı sever ve devamlı, asla kimsenin sınırlaması olmadan araçlarına tam hızda gidebilecekleri bir yer bulmaya çalışır. Yoğun trafik, sürüş esnasında her insanın sinirlendiği en fena şeylerden biridir. Herhangi bir sınırlamanızın olmadığı ve otomobillerle ilgili her şey üstünde tam denetim sahibi olduğunuz herhangi bir yer arıyorsanız, o vakit sizin için mükemmel bir sanal yerimiz var.

KSS Yarış 2 MOD APK

Evet, gerçek hayatta ergonomik olarak yaptığınız otomobillerle birçok maceralı şeyi yapabileceğiniz yarış oyunlarından bahsediyorum. Tam hızda sürün, kuralları ve yasaları çiğneyin, gece yarışlarına katılın ve piyasada oldukca fazla yarış oyunu olduğundan daha pek oldukca şey var, bundan dolayı oynarken hakkaten uygun olan muhteşem eşleşmeyi bulmak zorlaşıyor. Bu yüzden, uygun oyunu seçmenize destek olmak için, güzel bir yarış oyunu CSR RACING 2 ile yanınızdayız.

CSR RACING 2, natural motion games ltd şirketine ilişkin CSR RACING serisinin en yeni oyunudur. Geliştirici, yarış cephaneliği oyunlarında klasik grafikler, birinci derslik otomobil tasarımları ve ultrason müziği sağlayarak yeni bir ölçüt belirleyerek takdir edilen bir emek verme yapmış oldu. Bununla beraber, yarış dünyasında daha keyifli ve daha çok serüven sunmak için, premium avantajlardan ücretsiz bir şekilde merhaba alacağınız CSR RACING 2 MOD APK ile rekabet etmek için buradayız. Premium VIP Üyeliğine ve öteki tüm klasik özelliklere haiz özelliklere erişmek için tek ödeme yapmanız gerekmez.

CSR Racing 2 APK Son Sürüm

CSR RACING 2 MOD APK, google play store CSR RACING 2’de bulunan resmi uygulamanın son olarak değiştirilmiş uygulaması olarak alternatif bir varyanttır. CSR RACING 2 MOD APK, hususi Vip üye pazar bölgeleri vasıtasıyla birçok premium avantaj sağlar. Bu fantastik mod Apk’yi indirerek Sınırsız Para, Sınırsız Yakıt, RP ödülleri artırılmış, Tüm maliyet 1 USD yada altın ve daha fazlasını öğreneceksiniz.

KSS Yarış 2 MOD APK

CSR RACING 2 MOD APK’nın şaşırtıcı özellikleri

Herhangi bir düzey otomobil ile şehirdeki herhangi bir etkinlik yarışlarına katılın. Ek olarak, herhangi bir düzey otomobil ile patron yarışları ve kilitli sürüklenme yarışları da yapabilirsiniz.

Pek oldukca lüks otomobil var ve bir tanesine bile pahalıya mal bulunduğunu hepimiz biliyor fakat CSR RACING 2 MOD APK ile istediğiniz arabayı üç altın ve para ile alın. Ek olarak, herhangi bir teslimat süresi olmadan öteki aksesuarların yükseltmelerini kolayca parasız yapabilirsiniz.

Yakıt, herhangi bir bakımın hayatında mühim bir metadır; tıpkı hava, yiyecek ve barınak benzer biçimde. Tüm gereksinimlerimiz doğada bolca oranda bulunur, istediğiniz kadar sürmek için sınırsız yakıt deposu alacağınız bu CSR RACING 2 MOD APK ile aynıdır.

Tüm Aşamaların kilidi ve tüm arabaların kilidi açılır, bundan dolayı katılmak istediğiniz aşamayı seçin, maceralı yarış yolculuğunuzun tadını çıkarın ve şehirdeki başka bir oyuncuyla rekabet etmek için en sevdiğiniz aracı seçin.

Parasız dyno ve parasız Nitro, Nitro herhangi bir aciliyetin en kıymetli varlığıdır; birçok düşman sizi takip ederse, nitro düğmesine basın ve tüm düşmanlardan kilometrelerce uzaklaşın.

KSS Yarış 2 MOD APK

CSR Racing 2 APK Hile

Csr yarış oyununun oynanışı evvelkinden oldukca azca farklıdır: tüm hız rekorlarını kırmak için iyi adım atmak ve vites değişiklik yapmak sizi yakından yönetmek gerekir. Kuvvetli bir gelişmiş teknolojik AR gerçeklik özelliği ile arabalarınızı gerçek hayata döndürün! CSR2’nin AR modu, rekabette kalamayacak öteki otomobil oyunlarını oldukca geride bırakıyor.

Şehrin coşku verici yarış ortamını hissedin ve köşede bir gece geçirin, gizli saklı pistte gece havalandırmalarına katılın. Her türlü tanıtım, kuralları çiğneyenler için iyidir. Seçiminizi sürdürmeye çabalamayın. Kuvvetli süper otomobiller ve polisin ve rakiplerinizin sizi takip etmesine izin verin.

Arabalarınızı özelleştirin

Yarış kariyerinin başlarında, sürücüye minik performans yavaş tohumlu bir otomobil verilir ve iyi görünümlü değildir. Sadece bu, yeni başlayanların birkaç ilk yarışmaya iştirak etmesi için kafi olacaktır. Zaman içinde, yarış oyununu kazanmak daha karmaşık olacak. Şehirde baskın bir oyuncu olmak için kuvvetli bir otomobile ihtiyacınız var.

CSR RACING 2 MOD APK pazarına erişin ve Aston Martin, Lambos, BMW, Aventador ve daha fazlası dahil olmak suretiyle listeden favori arabalarınızı seçin. Meşhur süper arabalarınızı yaptırdıktan sonrasında, birinci derslik ger sistemi, uzun ömürlü tekerlekler, ağır kompresör benzer biçimde en iyi takıları seçin ve seçiminize gore otomobil renklerini özelleştirin.

CSR Racing 2 APK Sınırsız Para

CSR RACING oyunu, canlı söyleşi sistemi, ikinci el otomobil alıp satmak ve oldukca oyunculu ekibinizi organize etmek için küresel oyunculara erişmek için bir pazar yeri içeren çevrimiçi oyuncu topluluğu içinde en popüler olduğundan.

Garajda birinci derslik arabalarınızı bir araya getirin, arkadaşınızı ekip kurmaya çağrı edin. Fazlaca oyunculu küresel yarış etkinliklerine katılın ve rekabetçi liderlik tablolarının baskın olduğundan güvenli olun. Bu, dünyanın en iyi klasik yarışçıları içinde ün ve saygı kazanmak için mükemmel bir yoldur. CSR RACING 2 MOD APK, yarışta partnerinizle paylaşabileceğiniz premium avantajlar sağlar.

Reklamsız, Köksüz ve Virüssüz üçlüsü

Reklamlar oldukca dikkat dağıtıcıdır ve her oyuncu mükemmel bir oyunun tadını çıkarırken izlemekten nefret eder. Bundan dolayı, oyuncuların CSR RACING 2 deneyimini önemsemek için MOD APK hepsi burada n Reklamsız özelliği; Oyun süresince sıfır reklam görmüş olacaksınız. Yaptığınız ikinci mühim şey, bu mod Apk’yi kurarken köklere gereksinim duymaktır. Tüm bunların haricinde modumuz her türlü virüsten yüzde yüz korunmuştur.

CSR Racing 2 APK Sınırsız Altın

Kuşkusuz CSR RACING 2 mükemmel bir yarış oyunudur, muhteşem gelişmiş grafiklere ve kaliteli oynanışa haizdir ve esas olarak tüm yarışçılar tarafınca sevilen gerçek zamanlı yarış özellikleri ile oyun AR MODU.

CSR RACING 2 MOD APK ile aracınızın daha renkli, daha emsalsiz ve daha güzel duyu olacak birinci derslik esrarengiz aracını tasarlayın. Garajınızda birleştirmeniz ihtiyaç duyulan 50’den fazla orijinal otomobil ve son olarak teknolojik aksesuarlardan 100’ü. Artık yavaş süratli CSR RACING 2 MOD APK’sını indirmeye gerek yok ve yarış yolculuğunuzun tadını çıkarın.


Artık indirmeye hazırsınız CSR Racing 2 ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir