Ghosty
Ghosty

Ghosty APK v1.6.6 ( Instagram Gizli Profil Görüntüleme ) indir 2024

Ghosty APK IG gizli profil görüntüleme hizmeti veren tamamen parasız bir uygulamadır. Instagramda profilini gizlemiş olan kullanıcıların profilindeki gönderi ve hikayeleri görmenizi sağlar ve bunu anonim olarak yapar.Beğendiğin videolar dahil olmak s

Android Android Arkadaşlık
5 ( 241 puan )
Fiyat: $0
İsim Ghosty
Yayıncı Ghosty
Tür Arkadaşlık
Boyut 4MB
Son Sürüm 3.22.8.5
MOD Gizli Profil Görüntüleme
Orjinal Google Play
Ghosty is the most famous version in the Ghosty series of publisher
Mod Version 3.22.8.5

Ghosty APK IG gizli profil görüntüleme hizmeti veren tamamen parasız bir uygulamadır. Instagramda profilini gizlemiş olan kullanıcıların profilindeki gönderi ve hikayeleri görmenizi sağlar ve bunu anonim olarak yapar.

ghosty gizli instagram profili

Beğendiğin videolar dahil olmak suretiyle hikaye ve gönderileri cihazınıza kaydedebilirsiniz. Profil fotoğraflarını büyütebilir, orijinal haliyle görüntüleyebilirsin ve hesabını öteki kullanıcılara gizleyebilirsin.

Ghosty APK Son Sürüm

Ghosty Gizli Profil Görüntüleme APK oldukça kullanışlı ve rahat bir arayüze haizdir. Uygulamayı internet sitemizden indirip, kurup gerekli izinleri verdikten sonrasında aç ve kendi Instagram hesap bilgilerinle giriş yap. Hikayelere anonim olarak bakmak benzer biçimde yapmak istedikleri menü seçeneklerine girerek yapabilirsin.

Bu uygulama benzeri olan lili apk ‘yada göz atmanızı tavsiye ederiz.


Artık indirmeye hazırsınız Ghosty ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir