Insta Aero
 Insta Aero

Insta Aero APK 2.3.0 (Premium Kilidi Açıldı) indir 2024

Aero insta, düzgüsel Instagram benzer biçimde çalışan fakat bünyesinde fazlaca daha çok özellik barındıran modlu bir Instagram modelidir. Bilhassa Android işletim sistemli telefon kullanan Instagram kullanıcıları, Instagram’ın getirmiş olduğu güncell

Android Android Eğlence
4 ( 186 puan )
Fiyat: $0
İsim Insta Aero
Yayıncı Aero
Tür Eğlence
Boyut 53MB
Son Sürüm 2.3.0
MOD Premium Kilidi Açık
Orjinal Google Play
Insta Aero is the most famous version in the Insta Aero series of publisher
Mod Version 2.3.0

Aero insta, düzgüsel Instagram benzer biçimde çalışan fakat bünyesinde fazlaca daha çok özellik barındıran modlu bir Instagram modelidir. Bilhassa Android işletim sistemli telefon kullanan Instagram kullanıcıları, Instagram’ın getirmiş olduğu güncelleme ve yazılımlardan şikâyetçidir. Bu durum da Android kullanıcılarını yeni bir modlu Instagram arayışına sürüklemiştir.

Instagram Aero yardımıyla normalde kalitesiz paylaşılan hikâyeleri oldukça kaliteli bir halde atmanız mümkündür. Instagram Aero yardımıyla nerede ise her türlü soruna bir çözüm bulunmakta. Ek olarak Instagram’ın bu modlu versiyonu yardımıyla Instagram temasının rengini değiştirebilir ve görüldü benzer biçimde özellikleri de kapatabilirsiniz.

insta aero apk indirinsta aero son srm apk indir

Instagram Aero Özellikleri

Kısa sürede Instagram Aero versiyonuna yeni bir güncelleme geldi. Bu güncelleme ile beraber artık fazlaca daha çok özelliğe kavuşan Android
kullanıcıları, Instagram’ı daha verimli bir halde kullanabilecek. İşte yeni güncelleme ile beraber gelen özellikler:

  • Instagram Aero kullanıcıları, artık yeni güncelleme ile beraber kendisini takipten çıkanları görebilecek. Bunun için alt bölümde yer edinen kalp butonuna basılı tutmak kafi olacaktır. Bu kısımdan takip robotu yardımıyla takipten çıkanları görebilirsiniz,
  • Gelen bir öteki özellik ise Türkçe tercüme özelliğidir. Herhangi bir gönderinin altında gördüğünüz İngilizce kelime yada cümleleri basılı tutarak Türkçeye çevirebilmeniz mümkündür,
  • Yeni gelen güncelleme yardımıyla DM kutunuzdaki mesajları gizleyebilir, görüldü ayarınızı kapatabilir ya da yazıyor ibaresini ortadan kaldırabilirsiniz. Yeni gelen güncelleme ile en fazlaca sevilen özellik ise alışveriş reklamlarını engellemek olmuştur.
insta aero apk 1insta aero son srm apk

instagram Aero Iyi mi İndirilir ve Kurulur?

İnstagram Aero, sanılanın aksine oldukça kolay indirilmektedir. Uygulamayı oluşturmak için yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey derhal indir butonundan APK dosyasını indirerek uygulamayı oluşturmak. APK dosyasını indirip uygulamayı kurduktan sonrasında Instagram Aero, sizden giriş yapmanızı isteyecektir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonrasında bir süre hesabınızın bilgilerinin güncellenmesini beklemeniz gerekebilir. Bu Instagram modunun tek dezavantajı ise, düzgüsel Instagram uygulamasına bakılırsa birazcık daha yavaş çalışmasıdır.

Uygulamaya girdiğiniz süre birkaç dakika güncelleme yapılmasını ve bilgilerin senkronize edilmesini bekleyebilirsiniz. Eğer orijinal Instagram uygulamasını silerseniz, Instagram Aero düzgüsel çalışmayabilir bu yüzden bu versiyonu indirmeden ilkin telefonunuzda yeteri kadar depolama kapasitesi olduğundan güvenli olun.

Toplumsal medyanın uygulamalarının kullanıcı sayısı her geçen gün artmaktadır. Instagram isminde toplumsal platform, kullanıcı sayısı ve verdiği hizmetler ile popüler toplumsal medya uygulamaları arasındadır.

Instagram uygulamasının kullanıcı sayısı milyonları geçmektedir. Fakat uygulama, kullanıcılarını bazı noktalarda kısıtlamaktadır. İnsta Aero Son Sürüm APK uygulaması bu sınırları ortadan kaldırmak için geliştirilmiştir.

Uygulama aracılığı ile öteki kullananların profil fotoğraflarını HD kalitesinde görebilirsiniz. Fotoğrafları cihazınıza indirebilir, ana sayfada karşınıza çıkan videoların otomatikman oynatma hususi durumunu kapatabilirsiniz.

İnsta Aero APK Son Sürüm ile Instagram içinde seyretmek istediğiniz bir videoyu ileri-geri sarabilirsiniz. Öteki kullanıcılarla mesajlaşırken karşı tarafın görebileceği “yazıyor” ifadesini kaldırabilirsiniz.

Görüntülenen hikayeleri gizleyebilirsiniz. Okuduğunuz mesajlaşmaları gizleyebilirsiniz. İnsta Aero APK Download ile uygulamayı internet sitemizden Android sistemli cihazınıza indirebilir ve derhal kullanmaya başlayabilirsiniz.

İnsta Aero APK uygulaması ile Instagram’ın kullanıcı kısıtlamalarını kaldırabilirsiniz. Popüler toplumsal platform uygulamasını istediğiniz benzer biçimde kullanabilirsiniz.


Şimdi indir (53MB)

Artık indirmeye hazırsınız Insta Aero ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir