Klondike Adventures
Klondike Adventures

Klondike Adventures APK v2.87.4 (Sınırsız Para/Mücevher) indir 2024

Klondike Adventures APK indirİnternetin Hintçe dünyasında, şu anda farklı yönleri içeren çok fazla oyun var. Bu oyunları oynama deneyiminin nihayetinde serbest bırakılması nedeniyle ölecek formatlar var. Macera kategorisinde, çoğu oyun borç senaryola

Android Android Oyun
5 ( 103 puan )
Fiyat: $0
İsim Klondike Adventures
Yayıncı VIZOR APPS LTD.
Tür Oyun
Boyut 148MB
Son Sürüm 2.73.2
MOD Sınırsız Para/Mücevher
Orjinal Google Play
Klondike Adventures is the most famous version in the Klondike Adventures series of publisher VIZOR APPS LTD.
Mod Version 2.73.2
Content Rating USK: 6 ve üzeri yaşlar

Klondike Adventures APK indir

İnternetin Hintçe dünyasında, şu anda farklı yönleri içeren çok fazla oyun var. Bu oyunları oynama deneyiminin nihayetinde serbest bırakılması nedeniyle ölecek formatlar var. Macera kategorisinde, çoğu oyun borç senaryolarıyla yeni yerler deneyimlemeye hazır.

Klondike Adventures 3

Web entegrasyonu ile teknolojinin potansiyel için çok fazla geliştiğini hepimiz biliyoruz. Artık gerçekçi aktivitelerin simülasyonunu deneyimleyebiliriz. Bu nedenle geliştiriciler, her türlü Nikesh kategorisini hevesle tedarik ediyor. Oyunlarda yaşam tarzı aktivitelerinin her gerçekçi 3D grafik temsilini burada paylaşmak için.

Klondike Adventures Mod APK, 3D grafiklerde en gelişmiş simülasyona sahip böyle bir oyundur. Tek seferde birden fazla kişi ile entegre şehir aktiviteleri tasarlayan bir eczane simülasyon fabrikası sağlar. Sizi bekleyen sayısız maceralı aktiviteye katılmak için gelin. Karşılaşmanız ve tamamlamanız için çeşitli Görevler ve zorluklar aynı anda ödüllendirilir.

Sihirbaz uygulamaları evinden gelen bu, paten ve Paul’ün çiftlikleri büyütmesine yardımcı olduğunuz benzersiz bir simülasyon oyunudur ve çiftliklerini çoklu grafiklerle genişletir. Ardından bunları takas edin ve şehrin gelişiminde kullanabileceğiniz çeşitli mülklere sahip olmak için takas edin. Ayrıca iş ve güvenlik amacıyla hayvanları besleyebilirsiniz. Alaska dünyasında mevcut olan yer çeşitlerini keşfedeceksiniz. Keşfedebileceğiniz mini oyunlarla burada bulunan tüm zorlu Görevleri takip edebilir ve gerçekleştirebilirsiniz. Size sınırsız para ve altın sağlayacak gizemli sırları bulun.

Klondike Adventures APK Son Sürüm

Klondike Adventures Mod APK, orijinal uygulamanın alternatif bir çeşididir. Sadece oyunda kullanılan değişkenlerin gelişmiş formatını deneyimlemek için buradayız. Bu değiştirilmiş sürüm, keyfini çıkarmak için tüm premium özelliklerin ve avantajların kilidini açmıştır. Sınırsız para, madeni para ve sınırsız soğuk sağladık. Böylece kullanıcılar, oyun özelliklerindeki öğeleri yükseltmek ve geliştirmek için bunu kullanabilir. Geniş yerleri keşfetmek için oyunun gelişmiş seviyelerinin kilidini açın.

Klondike Adventures 4

Kullanıcıların oyun mağazasından araç ve gereç satın almaları için ücretsiz alışveriş de sağlanmaktadır. Ayrıca, kullanıcıların kesintisiz bir oyun akışı yaşayabilmeleri için her türlü reklamın engellendiği ve oyundan kaldırıldığı sanat bloğu ve Politika’yı da entegre ettik. Bu sürüm, kurulurken köklenme bile gerektirmez. Bu nedenle, oyun sabit hatalarında antivirüs özelliklerini de sunar. Hiçbir legging, bu değiştirilmiş sürümün oyununu cihazınızda saklamak için daha da güvenli ve Güvenli hale getirir.

Klondike Adventures APK Hile

Klondike Adventures Mod APK, deneyiminizi Farm Life simülasyonu haline getirecek çeşitli özellikleri ve işlevleri birleştirir.

En yüksek ve gelişmiş oyun potansiyelinde fabrika geliştirme ve diğer faaliyetler. Bu nedenle, faydalarından haberdar olmanız için bazı temel özellikleri aşağıda tartıştık;

Çiftlik yaşamı simülasyonu için sonsuz paralar

Klondike Adventures Mod APK kullanıcıları, Alaska diyarında Farm Life ile entegre edilmiş aktivitelerde onları sürükleyici bulacaklar. Onları hasat etmek için çoklu greft almak için küçük bir sayfa ile başlayacaksınız.

Onları zirai ilaçlar yardımıyla koruyun ve gübre ve menüler kullanarak ürün sonuçlarını artırın ve ardından ürününüz hazır olduğunda bunları takas ederek para kazanabilirsiniz.

Klondike Adventures APK Sınırsız Para

Klondike maceralarındaki kullanımlar Mod APK, Livestock şeklinde çeşitli hayvanlar elde eder. Yani benim gibi çok bir amaç için bu hayvanların iki yolu vardı, ne zaman yapabilirsin. İş için, Wallace ve başka bir şey gibi onlarınkini satarak.

Bu hayvanları, ekinlerin güvenliği ve canlı faydaları için de yerleştirebilirsiniz. Çeşitli hayvanlardan elde edebilirsiniz. İleride referans olarak size yardımcı olması için uygun bakım ve beslenme ile beslemeniz ve büyütmeniz gerekir.

Klondike Adventures 5

Ticaret bitkileri sınırsız kar

Ürününüz hasattan sonra hazır olduğunda, oyun içinde diğer kişilerle takas edebilirsiniz.

Gerekli karı elde etmek için o ürünü satabilir ve bu karı oyundaki birden fazla yardımcı program için kullanabilirsiniz.

Klondike Adventures APK Sınırsız Mücevher

Kendinizi sosyalleştirmeniz ve oyundaki yeni arkadaşlar ve komşularla tanışmanız gerekiyor.

Böylece birden fazla işi bir arada deneyimleyebilir ve şehrin kasabasının Yaşam Tarzında veya gelişiminde birbirlerine yardımcı olabilirler. Ayrıca ticaret ürünlerini ve çeşitli ürünlerini geçim ve diğer amaçlar için takas edebilirler.

Şehrin gelişimi

SBF, klondike maceraları Mod APK’da ekinleri hasat ettikten sonra veya yetiştirdiğiniz Hayvancılık yoluyla kazanç sağlayacağınızı yukarıda tartıştık. Daha sonra peygamberi öğrendiğin zaman ondan istifade etmen gerekir.

Ekinlerin diğer yapraklarını satın almak ve şehrinizi geliştirmek ve çiftlik faaliyetlerinizi genişletmek veya fabrikalar oluşturmak için kullanabileceğiniz tam anlam gibi çeşitli amaçlar.

Klondike Adventures APK MOD

AC kullanıcılarının bilinmeyen yerleri keşfetmek için favori ve en güzel konumlara sahip klonlanmış Maceralar Mod APK’sı. Önce evinizde olacak olan çiftliğinizi oluşturmanız gerekiyor.

Klondike Adventures Mod APK’da, seviye arttığında yeşil Göl rüzgarı dizisi gibi farklı yerleri keşfedin. Bazı vadi karlı geçit ışık tapınağı ve çok daha fazlası ve geldi.

Klondike Adventures 6

Çözüm

Kendinizi farklı mahsuller yetiştirmeye dahil edeceğiniz çiftlik ömrü yanılsamasının keyfini çıkarmak için Klondike Adventures Mod APK’yı indirin. Onları ticaretle para kazanmak, kasabayı geliştirmek ve çiftlik hayvanlarını besleyen çeşitli eğrileri yetiştirmek ve daha pek çok faaliyet için takas etmelerine izin verin.

Bu değiştirilmiş sürümde, kullanıcılar için kilidini açtığımız premium avantajların ve oyunun potansiyelini yükseltmek için sınırsız para ve madeni para, reklam yok, yönlendirme ve antiban yok ve diğer avantajların keyfini çıkarın.


Şimdi indir (148MB)

Artık indirmeye hazırsınız Klondike Adventures ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir