MAD ZOMBIES
MAD ZOMBIES

MAD ZOMBIES APK v5.30.0 (Sınırsız Para/Altın) indir 2024

MAD ZOMBIES APK indirLansmanından bu yana MAD ZOMBIES, oyunculardan çok sayıda olumlu eleştiri aldı. Bu, en fazla deneyime değer olan Zombie'yi yok etmek için bir nişancı olduğu söylenebilir. Sadece CH Play mağazasında oyun 10 milyondan fazla kurulum

Android Android Aksiyon
4 ( 579 puan )
Fiyat: $0
İsim MAD ZOMBIES
Yayıncı VNG GAME STUDIOS
Tür Aksiyon
Boyut 98MB
Son Sürüm 5.30.0
MOD Sınırsız Para/Altın
Orjinal Google Play
MAD ZOMBIES is the most famous version in the MAD ZOMBIES series of publisher VNG GAME STUDIOS
Mod Version 5.30.0
Content Rating USK: 18 ve üzeri yaşlar

MAD ZOMBIES APK indir

Lansmanından bu yana MAD ZOMBIES, oyunculardan çok sayıda olumlu eleştiri aldı. Bu, en fazla deneyime değer olan Zombie’yi yok etmek için bir nişancı olduğu söylenebilir. Sadece CH Play mağazasında oyun 10 milyondan fazla kurulum aldı. Şu anda MAD ZOMBIES hem Android hem de iOS işletim sistemlerinde desteklenmektedir. Ayrıca MAD ZOMBIES birçok farklı yaş için de uygundur.

MAD ZOMBIES oyunu mod apk

MAD ZOMBIES APK Hile

Modlar ve görevler

MAD ZOMBIES’de keşfetmeniz için birçok görev var. Ancak esas olarak 3 görev vardır: ana görev, bonus görev ve özel görev.

Ana görevler, oynarken çok fazla seviye atlama gerektiren görevlerdir. Bu görevler, ilk etapta birden fazla haritayı değiştirmenize, daha fazla silah açmanıza ve modları kilitlemenize yardımcı olacaktır.

Bonus görevler, daha fazla altın kazanmanızı ve oyun için gerekli ekipmanı satın almanızı sağlayan görevlerdir.

Özel görevler, yalnızca bu görevde bulunan ağır silahları toplamanıza yardımcı olacak.

Oyunda manipüle edilecek tuşlar

MAD ZOMBIES’de neredeyse hiçbir yere taşınmanız gerekmez, ancak girdiğinizde oyun size yeri belirleyecektir.

Manipüle etmeniz gereken tek şey, doğru hedefe yönelik silahı ayarlamak ve ateş etmek, şarjörü değiştirmek. Ekranın sol ve sağ yarısı olmak üzere iki ayrı alana bölmek mümkündür. Sol yarı ile hedefi hizalamak için vizyonu değiştirebilirsiniz. Ekrana basılı tutarak değiştirin ve istediğiniz yönde sürükleyin. Ekranın sağ tarafı mermi atmanızı ve değiştirmenizi sağlar. Zombiye sürekli mermi ateşlemeniz gerekiyorsa, sağ tarafa basın ve basılı tutun.

mad zombies fight

MAD ZOMBIES APK Sınırsız Para

Karşılaşabileceğiniz Zombi Türleri

Gezgin: Bu, zayıf saldırı gücüne sahip bir tür normal ceset. Sadece yakın mesafeden saldırabilir.

Polis cesedi: Bir gezgin gibi

Daha Büyük: Yüksek sağlık ve hasara sahip en büyük ve en güçlü ceset.

Harita ve karakter

silah türleri

HK MP5: Bu, yüksek atış hızına ve nispeten iyi atış gücüne sahip bir keskin nişancı tüfeğidir. Silah ilk karada silahlı ve maksimum 23 mermisi var.

Lazer P90: Bu silahın isabeti yüksek ancak hasarı oldukça düşük. 2. arazide alın ve 1 kartuşta 46 mermi ve 26 mermiye sahip olun.

Cx4 Storm: Yüksek hassasiyetli ve orta düzeyde kararlılığa sahip tabanca. 3. arazide ve 33 kartuşa kadar satın alındı.

Premium top M4A1: Silahın karakteristik kırmızı rengi, hızlı ve nispeten sabit hızı vardır. 4. arazide 46 fişek ile silahlar mevcuttur.

AK-47: Son derece yüksek isabetliliğe ve ortalama atış hızına sahip oldukça klasik bir top. Toplar, 33 fişek ile 5. arazide elde edilir.

Yüksek sınıf Fama’nın silahı: Neredeyse mutlak isabetliliğe ve nispeten yüksek stabiliteye sahiptir. Donanımlı 46 dergi ile 6. arazide satın alındı.

Xmas Scar: Noel sezonuna uygun, büyük hasar ve mükemmel isabetliliğe sahip bir silah. İç bölge 7’yi edinin.

F2000 Premium: Büyük hasar ve çok yüksek stabiliteye sahiptir. 8. arazide satın alındı.

M134 Minigun: Büyük hasara ve yüksek isabetliliğe sahiptir. 9. arazide satın alındı.

MAD ZOMBIES hileli apk

MAD ZOMBIES APK Altın Hilesi

MAD ZOMBIES çok güzel bir grafik tasarım stiline sahip. 3D görüntüler otantik ve etkileyici bir şekilde tasvir edilir.

Oyun zengin haritalara sahiptir, bu nedenle bu haritaların grafik tasarımı da son derece karmaşıktır. Ancak oyunu deneyimlerseniz haritanın çok başarılı bir şekilde gösterildiğini göreceksiniz. Dönen görüntüler esnek ve kararlıdır. Oyun sırasında daha az gecikme yaşayacaksınız.

Ayrıca oyundaki karakterler de oldukça titiz bir şekilde tasarlanmış. Simüle edilen görüntüler, gerçek hayattaki görüntülere çok benzer. Bu nedenle, MAD ZOMBIES’i deneyimlediğinizde, mümkün olan en özgün ve canlı duygulara sahip olacaksınız.

Oyunun sesine gelince, MAD ZOMBIES oldukça çekici ve ilginç bir sese sahip. Hem arka plan sesi hem de hareketli ses çok iyi yapılmış.

MAD ZOMBIES’i deneyimlerken, ses ve görüntülerin her zaman el ele gittiği ve otantik ve son derece çekici bir oyun atmosferi yaratmaya yardımcı olduğu söylenebilir. Çok az oyun ikisini aynı anda iyi bir şekilde yapabilir.

Çözüm

Genel olarak, MAD ZOMBIES çok harika ve deneyime değer bir oyundur. Zombie atıcı serisinde hala hangi oyunu seçeceğinizi merak ediyorsanız hemen MAD ZOMBIES’i seçmekten çekinmeyin! MAD ZOMBIES, oynadığınız ilk andan itibaren sizi tutkulu hale getirmeyi vaat ediyor. Ve umarım, oyunla en iyi deneyimi yaşayabileceksiniz.

Hepsinden iyisi, daha fazla oyun öğrenmek için lütfen şimdi ana sayfamızı ziyaret edin. Ana sayfamızda , sizin için birçok farklı seçeneğe sahip olabilirsiniz!


Artık indirmeye hazırsınız MAD ZOMBIES ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaVNG GAME STUDIOS

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir