Make More!
Make More!

Make More APK v3.5.9 (Sınırsız Para) indir 2024

Make More! - Daha Fazlasını Yap!Make More! oynamak için popüler taktikler:- Dokun - dokun - dokun - dokun- Tıkla - tıkla - tıkla - tıklaKlasik bir tıklamalı oyuna göre bu oyunda son derece çok tıklama varYoğun çalışan işçileriniz üzerinden en yüksek

Android Android Simülasyon
5 ( 959 puan )
Fiyat: $0
İsim Make More!
Yayıncı Bad Crane
Tür Simülasyon
Boyut 36MB
Son Sürüm 3.5.9
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Make More! is the most famous version in the Make More! series of publisher Bad Crane
Mod Version 3.5.9
Content Rating PEGI 3

Make More APK indir

Make More APK küçük ölçekli işletme sahipliği ile stres giderici bir oyundur. Bir lider olarak, çalışanlarınız için iş güvencesi alacaksınız. Oyuncular, işçileri pozisyonlara alarak başlayacak ve ardından onları eğitecek. Sürekli bir faaliyetler dizisi haline gelebilecek işler yapmak, Make More ! oyununda yapmanız gereken bir hedeftir. İlk başta, hiçbir şey bilmeyecekler veya yavaş bir hızda çalışacaklar. Bu nedenle oyuncuların bu heyecan verici gelişmeye başlaması gerekiyor. Üstlerden talimatlar alın ve ardından iş yükünü programa göre tamamlayın.

Söylemen yeterli, gerçek patron sen değilsin. Bunun yerine, oyuncu bir menajer rolünü oynayacaktır. Ortada, yukarıdaki işçi ve patron sizsiniz. İşin baskısı her zaman omzundadır, oyuncu gerekli şartları doğru yapmalıdır. Oyundaki eşyalar da son derece sevimli. Plastik ördek yapmak için bir dizi sipariş görebilirsiniz. Cooking Dash , Raft Survival: Ocean Nomad da deneyebileceğiniz bazı oyunlar. Çok etkileyici deneyimlere sahip olmanızı vaat eden son derece çekici.

Daha Fazla Mod Yap

Make More APK MOD

Make More! oyunculara çeşitli hızlı tempolu işler verir. Aslında, sadece bir yerde oturmanız ve daha iyi çalışma hızı için çalışanların pozisyonlarını ayarlamanız ve iyileştirmeniz gerekir. Üstlerinden gelen ısrarlar çok fazla baskı yaratmış gibi görünüyordu, emrin bir an önce tamamlanmasını istemeye devam etti. Oyuncular, onları kovmak ve eski pozisyondaki başka birini değiştirmek isteseniz bile işçiler için tam takdir yetkisine sahiptir. Taş ayak sembolünün ateşlendiğinde işçileri mutlu etmeyeceğini düşünüyorum.

Daha Fazla mod apk yap

Make More APK Sınırsız Para

Büyük ölçüde yeni siparişler olduğunda oyuncuların daha fazla fabrikaya ve daha fazla işçiye sahip olması gerekir. Sürekli bir üretim hattı elde etmek için lütfen daha fazla fabrikanın yapımını cesaretle genişletin. Görevde başarılı olan oyuncunun ödülleri de büyük bir teşviktir. Çalışırken attığınız her adım, Patronunuzla her karşılaştığınızda azarlanmanızı önleyecektir.

Make More APK Hile

Make More! Bu kadar keskin görüntüler yok ama bu oyunun kalitesinin kötü olduğu anlamına gelmiyor. Yayıncının tavsiyesi bile her zaman oyuncunun bağımlı olabileceğine dair uyarılar veriyor. Basit bir oyunla eğlenceli anlar yaratmak için Daha Fazlasını Yapın! milyonlarca oyuncu ile başarılı olmuştur. Oyun piyasaya çıktığından beri birçok olumlu eleştiri kaydettiler.

Daha Fazla mod indir

Make More! oyunculara tam kapasitede çalışmanızı gerektiren çeşitli yüksek hacimli görevler verir. Çalışanlar sürekli fiziksel aktivite yapmak zorunda kalırsa, zihninizi dinlendirmek için fazla zamanınız olmayacaktır. Yeni siparişler olduğunda plan her zaman değişir ve patron kısa süre sonra talimatları değiştirir. İndirin Make More MOD, hem iş geliştirmeyi sürdürme hem de yeterince iyi bir üretim hattı sağlama sorununu oluşturur.


Artık indirmeye hazırsınız Make More! ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir