Planner 5D
Planner 5D

Planner 5D APK v2.1.11 (Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı) indir 2022

Planner 5D APK indirBilhassa sanat ve tasarım alanlarında yaratıcı ve yaratıcı işlerle uğraşmayı sevenler için, aşağıda bahsettiğimiz oyun oynanış şeklidir. Gene de mimari işler, iç mimarlar, inşaatlar, dekoratörler, aksesuar üreticileri yada tasarım

Android Android Yaşam Tarzı
5 ( 894 puan )
Fiyat: $0
İsim Planner 5D
Yayıncı Planner 5D
Tür Yaşam Tarzı
Boyut 140MB
Son Sürüm 2.0.13
MOD Tüm İçeriğin Kilidi Açık
Orjinal Google Play
Planner 5D is the most famous version in the Planner 5D series of publisher Planner 5D
Mod Version 2.0.13
Content Rating USK: Tüm yaşlar

Planner 5D APK indir

Bilhassa sanat ve tasarım alanlarında yaratıcı ve yaratıcı işlerle uğraşmayı sevenler için, aşağıda bahsettiğimiz oyun oynanış şeklidir. Gene de mimari işler, iç mimarlar, inşaatlar, dekoratörler, aksesuar üreticileri yada tasarımlar ve konutlarla ilgili herhangi biri ile ilgilenen profesyoneller için bu, ellerinde ustalaşmış bir destek araçtır.

Planlayıcı 5D MOD APK

Artık oyun yada uygulama dünyasının, ultra HD 3D görünümünde grafiklerin mevcudiyeti ile yaratım için mevcut simülasyondaki gerçekçi unsurlarla ilgili yepyeni bir edinim elde eden bir sonraki seviyeye geliştiğini biliyoruz. Bundan dolayı nişlerin bir çok, uygulamanın simülasyon özellikleriyle profesyonellerin işlerini kolaylaştırmalarına destek oluyor; bu Planner 5D MOD APK, konut sektöründeki profesyonellere fazlaca destek oluyor.

Planner 5D MOD APK, kullanıcılara potansiyellerini yaratıcı bir halde ortaya çıkarmalarını elde eden bu şekilde bir oyundur. Oyun simülasyonunda görünüm, görünüm, görünüm ve öteki ev yapma işlevlerini oluşturmanıza, tasarlamanıza, dekor etmenize, ayarlamanıza, özelleştirmenize, renklendirmenize, değiştirmenize destek sunar. Kullanıcılara, uygulamanın birden fazla kullanılabilir arsa üstünde evi tekrardan tasarlamaya yada sıfırdan yaratmaya destek olmalarını sağlar.

Birçok erişilebilir özellik ve ev öğelerinin ve işlevlerinin etkileşimli tasarımı ile size yaratma işini sunar. Oyundaki birden fazla aksesuarla evin her görünümünü ve içini tasarlayın. Uygulamadan tasarımların lüzumlu dahili görünümünü uygulayın. Manzaradan çatıya kadar çevreyi denetlemek için çeşitli açılar, 3B’nin nihai simülasyonuna en gerçekçi deneyimi verir.

Planlayıcı 5D MOD APK

Planlayıcı 5D MOD APK

Evet, oyuna erişmek için cebinizden para harcamanıza gerek yok. Ek olarak, oyunda tüm reklamların zorla izin verilmediği ve böylece gecikmenin olmadığı reklamsız politikasının entegrasyonu benzer biçimde oyundaki kullananların ortak sorunlarını ve ek olarak uygulamada düzeltilen tüm hataları çözdük. Sürüm, kurulum esnasında başka herhangi bir kaynaktan köklenme gerektirmez, bu yüzden oyundaki anti-ban ve antivirüs özelliklerini sunar: kullanıcılar için güvenli ve güvenli bir alan.

Planner 5D APK Son Sürüm

3000’den fazla unsur içeren 3 boyutlu modeller

Planner 5D MOD APK, evinizi tasarlarken uygulayabileceğiniz, oyun içinde en örneksiz şekilde tasarlanmış ve farklılaştırılmış ögeleri kullanıcıya sunmaktadır.

Tüm aksesuarlar üç boyutlu modellerde kullanıcılara sunuluyor, böylece evinizi en iyi şekilde oluşturmak için zamanınızı boşa harcamak yerine direkt kullanabilirsiniz ve birçok erişilebilir interaktif formatta tasarımlar yapabilirsiniz.

Planlayıcı 5D MOD APK

Planner 5D APK Hie

Planner 5D MOD APK, evin tasarımındaki işlevleri son aşama kolaylıkla uygulamak için birçok coşku verici özelliğe haiz dahili bir düzenleyiciyle beraber gelir. Oyundaki düzenleyici, oyun için birden fazla düzenleme ve geliştirme sunar.

Peyzaj, duvarlar yada yapıların çoklu boyutları benzer biçimde iç kısımlar yada dış kısımlar benzer biçimde işinizi oluştururken öğelerin çeşitli görünümlerini düzenleyin.

Mobilya çeşitleri ve gümrük tasarımları

Oyun, kullanıcılara değişik yerlerde kullanmak için çeşitli mobilyalar sunar; her aksesuar seti birbirinden değişik ve benzersizdir.

Evin iç kısımlarına yepyeni bir görünüm kazandırmak için geniş diziden seçim yapın; bu tarz şeyleri renk, doku, kalite vb. benzer biçimde birçok açıdan özelleştirebilirsiniz.

Duvarları ve zeminleri tasarlayın ve özelleştirin

Planner 5D MOD APK, yaratıcı dehanızı evin yenilikçi yapımının birçok boyutunda uygulamanız için size tam kullanım imkanı sunar. Duvarlarda ve zeminlerde yapı tasarımının farklılaşması da dahil olmak suretiyle çeşitli görünümler oluşturmalısınız.

Birden fazlaca özellik erişilebilirliği ile görünümlerdeki teknikleri uygulayın. Nihai görünüm için duvarların yada zeminlerin renklerinde ve içlerindeki doku türlerinde hususi değişimler uygulayın.

Herhangi bir iç yada dış parçayı özelleştirin ve ayarlayın
Evin tasarımında, iç ve dış özelliklerde olduğu benzer biçimde birden fazla unsur vardır. Evi tasarlarken, oyundaki tüm öğelerin tüm yönlerine özelleştirme konfigürasyonları ve kesme kurulumlarını değişken bir halde uygulayabilirsiniz.

Planner 5D APK Kilitsiz

Pekin’de ustalaşmış çalışmalarda aynı gerçekçi gelecekteki kullanımı yapmak için oyundaki benzersiz tasarımları 3D düzenlerde yakalayabilirsiniz. Bu yüzden onu yalnız bir oyun olmaktan profesyonellerin araçlarına ayıran temel araçlardan biridir.

Öteki platformlarla paylaşın yada başkalarından ilave edin.

Tasarımların tüm kreasyonlarını ve görünümlerini bu uygulama ile entegrasyonları ile herhangi bir halde toplumsal medya platformlarında başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Ek olarak, evinizi tasarlarken öteki öğelerden yararlanmak için uygulamadaki öteki kaynaklardan herhangi bir tasarım ve malzemeyi değişken olarak ekleyebilir yada getirebilirsiniz.

Planlayıcı 5D MOD APK

Büyük ekranda görünüm

Ek olarak Planner 5D MOD APK’yı Chromecast benzer biçimde öteki büyük ekranlı cihazlara bağlayarak tasarım ve yaratıcı emek harcamayı daha verimli hale getirirken ustalaşmış kullanım için bunu yaparken büyük ekranda minik ayrıntılara odaklanabilirsiniz.

Çözüm

Tüm açılardan iç ve dış mekanlarla nihai evi tasarlamaya destek olan gelişmiş özelliklerin ve işlevlerin çoklu kullanılabilirliğinde hayallerinizdeki evi yaratma deneyiminin tadını çıkarmak için Planner 5D MOD APK’yı indirin.

Bu mod versiyonunda oyunun pro versiyonunu ücretsiz bir şekilde kullananların hizmetine sunduk. Bundan dolayı, herhangi bir zamanda cebinizden bir kuruş harcamanıza gerek yok, reklam yok, gecikme yok, profesyoneller için nihai oyun deneyimi için tüm durağan(durgun) hatalar yok.


Artık indirmeye hazırsınız Planner 5D ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir