Rec TV Box
Rec TV Box

Rec TV Box APK v10.2 (Reklamsız / TV Uyumlu) indir 2024

Rec Tv Box android cihazınızdan kolayca ulaşabileceğiniz TV uygulamasıdır. İçerisinde bulunan dizi ve film içeriklerine telefonunuzdan kolayca ulaşabilirsiniz. Android TV cihazınızdan film-dizi içeriklerine hatta canlı maç yayınları gibi içeriklere ü

Android Android Eğlence
4 ( 513 puan )
Fiyat: $0
İsim Rec TV Box
Yayıncı Rec TV
Tür Eğlence
Boyut 45MB
Son Sürüm 9.9.1
MOD Reklamsız/TV Uyumlu
Orjinal Google Play
Rec TV Box is the most famous version in the Rec TV Box series of publisher Rec TV
Mod Version 9.9.1

Rec Tv Box android cihazınızdan kolayca ulaşabileceğiniz TV uygulamasıdır. İçerisinde bulunan dizi ve film içeriklerine telefonunuzdan kolayca ulaşabilirsiniz. Android TV cihazınızdan film-dizi içeriklerine hatta canlı maç yayınları gibi içeriklere ücretsiz şekilde ulaşabileceğiniz bir  TV uygulamasıdır. İzlemek istediğiniz film ve dizileri Full HD olarak Televizyonlarınızdan tam ekran izleyebilirsiniz.

Rec_tv_apk Indir 1

TV kanallarını yayınlamak için hala kablo kabloları kullanıyorsanız, kablo ağında harcadığınız paradan tasarruf etmenize yardımcı olan IP TV uygulamalarının tam olarak farkında değilsiniz. Bugün yeni IP TV uygulamasıyla geri döndük. Rec TV Box APK size Premium IP TV kanalları için uygun ücretsiz bir çözüm sunar.

Film, Dizi, TV şovu, Canlı TV kanalı vb. gibi tüm video içeriğini tek bir uygulama altında almalarına yardımcı olan bu büyülü IP TV çevrimiçi akış uygulamalarından hala haberdar değil. En sevdiğiniz içeriği izlemek için başka bir uygulamaya ihtiyacınız olmaz.

Uygulamayı  indirmek için basit adımlar bunun için endişelenmenize ve yukarıda belirtilen adımları izlemenize gerek yok. Bu nedenle, Rec TV Box APK ‘yı indirmek için aşağıdaki indir butonuna tıklamanız yeterli. Uygulama benzeri olan inat TV Box APK ‘yı indirmenizi de öneririz.


Artık indirmeye hazırsınız Rec TV Box ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaRec TV

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Oğuz

Çok iyi

Yanıtla -
Özgür

Merhaba

Yanıtla -
ozan

Slm

Yanıtla -
Ahmet

Çok iyi

Yanıtla -
Rufad

Güzel

Yanıtla -
mhmut

guzel

Yanıtla -
Abdullah

İyi

Yanıtla -
Ismet

Iyi

Yanıtla -
Erkant

Selam

Yanıtla -

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir