RFS - Real Flight Simulator
RFS - Real Flight Simulator

RFS – Real Flight Simulator APK v1.6.3 (Sınırsız Para/Kilitsiz) indir 2022

RFS - Real Flight Simulator APKRfs Real Flight Simulator APK, RORTOS tarafından geliştirilen en iyi ve gerçekçi uçuş simülasyon oyunudur. Oyun geliştiricisi, bu harika oyunu son derece optimize edilmiş grafiklerle sunuyor. Bu gerçekçi animasyonlu gra

Android Android Oyun
4 ( 769 puan )
Fiyat: $0
İsim RFS - Real Flight Simulator
Yayıncı RORTOS.
Tür Oyun
Boyut 347MB
Son Sürüm 1.6.3
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
RFS - Real Flight Simulator is the most famous version in the RFS - Real Flight Simulator series of publisher
Mod Version 1.6.3

RFS – Real Flight Simulator APK

Rfs Real Flight Simulator APK, RORTOS tarafından geliştirilen en iyi ve gerçekçi uçuş simülasyon oyunudur. Oyun geliştiricisi, bu harika oyunu son derece optimize edilmiş grafiklerle sunuyor. Bu gerçekçi animasyonlu grafikler, bu oyunu herkese kolay bir şekilde bağımlı hale getirecek. Google Play Store’da çok ünlü ücretli oyun ve şimdi bu oyun web sitemizde ücretsiz olarak sunuluyor. Her gün binlerce uçuş gökyüzünde uçuyor. Çoğu insan uçakla seyahat edemez. Çünkü birçok uçuş, uçuşlarda uçmak için büyük miktarlara ihtiyaç duyar. Ancak bu oyun, ödemeniz gereken sorunları önler. Bu oyundan, herkese maliyet ödemeden bu oyunu sürebilirsiniz. Sanal dünyada gerçek bir uçak sürücüsü olun.

RFS Gerçek Uçuş Simülatörü MOD APK

Rfs Real Flight Simulator APK, gerçekçi uçuşlar gibi görünen uçuşları içerir. Tonlarca ağırlık dahil, uçuş havada uçuyor. Uçuş dahil tonlarca ağırlığı kontrol etmek kolay değil. Bu uygulamayı kullanmaya yeni başlayanlar için, sürücü uçuşları konusunda asla endişelenmeyin. Çünkü uygulama, oyunun acemi oyuncularına bazı talimatlar veriyor. Oyun geliştiricisi, yeni gelen oyunculara anlaşılır talimatlar sağlar. Havada araba kullanmak için uçuşun tüm kontrolünü dikkatlice anlayın.

Oynanış

Rfs Real Flight Simulator APK ile başlangıç ​​seviyesinde uçak ile geldiniz. Uçuş pistinde üç tip kontrol ve talimatlarda talimat verilmiştir. Kalkış ve kalkış, uçağı sürerken merkezi n parçasıdır. Uçağın yönünü değiştirmek için kamera düğmesini kullanabilirsiniz. Görüş açısını değiştirmek istiyorsanız, görüş açısını değiştirmek için kamera simgesine tıklayın. Çoğu oyuncu, uçak içi manzara görünümünü sever. Çünkü kimse uçağın içini görmez.

Rfs Real Flight Simulator APK‘da öncelikle motoru çalıştırmanız gerekiyor. Uçağınızın dört motoru varsa, dört motoru etkinleştirmeniz gerekir. Ekrandan uçağın tüm kontrollerini yapabilirsiniz. Motoru çalıştırmak için motor etkinleştir düğmesine tıklayın. Motor çalıştırma düğmesini birkaç saniyeliğine değiştirin. Mevcut uçak motorları çalışmaya başlar. Motorları çalıştırdıktan sonra uçakla seyahat etmeye hazırsınız. Ekranda ön ve geri vites sağlanır. Vitesi uçağınızı yukarı doğru çevirin ve uçak pistte ilerlemeye başlar. Uçağınızı pistten çıkarmak için uçağın hızını 100’e çıkarmanız gerekirse yardımcı olacaktır.

RFS Gerçek Uçuş Simülatörü MOD APK

Rfs Real Flight Simulator APK, gerçekçi görünen kalkış senaryosu içerir. Uçağınızı pistten çıkarmak için cep telefonunuzu değiştirin. Pist bitmeden önce uçaktan inmeniz gerekiyor. Aksi takdirde uçağınız pisti geçmekten dolayı düştü. Uçaktan indikten sonra lastiklerinizi uçağa yuvarlamak için lastik butonuna tıklayın. Çünkü havada seyahat ederken artık uçak lastiklerine ihtiyaç yoktur. Havada uçtuktan sonra yönünüz küçük ekranda görünecektir. Bu yön aracı yalnızca doğu, batı, kuzey ve güney yönlerini gösterir. Bu yüzden uçağı işaretle sürmek için işareti takip edin. Aksi takdirde, orijinal sürüş yolunuzu kaçırırsınız.

güzel senaryo

Rfs Real Flight Simulator APK, her kullanıcıya harika bir senaryo ile yüksek kaliteli grafikler sunar. Havada seyahat eden uçağı başlattığınızda, gerçek bulut senaryosunu görebilirsiniz. Bu oyundaki gerçek senaryoyu hissediyorsunuz. Android kullanıcılarına doğru, gerçekçi animasyon sağladığı için geliştiriciye şapka çıkartılır. Google Play Store’da birçok oyun mevcuttur. Ama bunlar gerçekçi görünmüyor. Ancak bu simülatör oyunu çalışıyor ve gerçek bir simülatör oyunu gibi görünüyor. Dikkatiniz dağılmadan uçağınızı kontrol etmek için pusulayı izliyorsunuz. Follow uçağa erişmek için ok işareti. Uçağın rotasını geçtiğinizde yanlış yola gideceksiniz.

Pistten ne çıkarsa çıksın uçaktan ama inişin doğru kontrol edilmesi gerekiyor. Rfs Real Flight Simulator APK, uçağınızı piste indirmek için doğru kontrole ihtiyaç duyar. Merak etme. Sizin için ekstra görselleştirme sağlarlar. Uçağınızı doğru bir şekilde indirmek için kutuları takip edin. Kılavuzları takip etmediğiniz zaman uçağınız direkt olarak yere çarpacaktır. Uçağı doğru bir şekilde indirmek için uçağı dikkatli bir şekilde kullanın. Uçağa inmeden önce uçağın hızını kontrol etmelisiniz ve aşırı hız uçağınızı çabucak yok eder. Uçağı doğru hızda kontrol etmek.

RFS Gerçek Uçuş Simülatörü MOD APK

Seyahat sona erdiğinde, pist görünecektir. Rfs Real Flight Simulator APK, iniş sırasında uçağı kontrol etmeniz için size bazı talimatlar verir. Uçak hızını düşürmeniz ve hızı 120’ye kadar kontrol etmeniz gerekiyor. Bu hız, uçağın piste inmesi için doğru bir hızdır. İnişten önce iniş takımlarını değiştirirseniz yardımcı olur. Uçak lastiklerinin piste inmesi gerekir. Uçağı mükemmel bir şekilde indirmek için ekranı dikkatlice değiştirin ve başlık verin.

Grafikler

Rfs Real Flight Simulator APK, optimize edilmiş yüksek kaliteli grafiklerle birlikte gelir. Uçuşlarla seyahat ederken güzel senaryoları keskin kalitede görebilirsiniz. Grafiklerin kalitesi asla sıkıştırılmaz ve daha gerçekçi görünür. Mevcut uçuşların her biri kalitelidir, bu nedenle uçakların tasarımları harikadır. Bu oyuna gerçek hayattaki uçaklar dahildir. Böylece farklı tiplerde birden fazla uçak yapabilirsiniz. Evet, bu oyunda birçok uçak modeli mevcut. Örneğin, bazı uçaklar iki motor, dört motor, altı motor ve daha fazlasını içerir. Yani bu uçaklar bu uygulamaya dahil edilmiştir.

Yaklaşan seviyelerde, Rfs Real Flight Simulator APK‘da ordu uçaklarının kilidini açabilirsiniz. Becerinizi artırmaya başladığınızda, sürüş için mevcut birçok uçağın kilidini açabilirsiniz. Bu simülasyon, Android’deki en iyi ve en gerçekçi simülasyon oyunudur. Android’deki oyunların simülasyon kategorisinde yeni tarih yazacak. Hiçbir şey kaliteyi ve tasarım öğelerinin kalitesini asla artırmadı. Bu uygulamadan gerçek uçuş sürücüsünü hissedebilirsiniz. Uçağın sağ yan ekranı gerçekçi senaryoyu, gece senaryosunu ve daha fazlasını gösterir. Deniz senaryosunda gördüğünüz senaryoların çoğu. Çünkü birçok ülke denizin karşısında mevcut.

Ses kalitesi

Rfs Real Flight Simulator APK, yüksek kaliteli grafiklerle yapılırsa, ses kalitesi en önemli şeydir. Evet, geliştirici gerçekçi uçuş sesini mükemmel yerlere ekler. Motoru çalıştırmaya başladığınızda motor sesini duyabilirsiniz. Ek olarak, farklı açılardan bakarken farklı sesleri duyabilirsiniz. Örneğin uçağın açısını değiştirirseniz farklı bir ses duyabilirsiniz. Böylece ses kalitesi ve netliği 3D ses kalitesi ile yapılır. Yüksek kaliteli 3D ses efektleri sağladığı için geliştiriciye şapka çıkartılır.

RFS Gerçek Uçuş Simülatörü MOD APK

Genel olarak, Rfs Real Flight Simulator APK hakkında tüm ayrıntılı bilgileri ele aldık. Android’deki bu mükemmel ve değerli gerçekçi simülatör oyunu. Oyunda sanal bir sürücü olmak için bu harika oyunu deneyin. Yüksek vasıflı uçak şoförünü elde etmek için tüm seviyeleri tamamlıyoruz. Gerçekçi grafikler ile tüm unsurları yüksek kalitede görebilirsiniz. Havada seyahat ederken güzel Avrupa senaryoları görürsünüz. Android’de bu harika simülasyon oyununu deneyin. Oyun google play store’da yüklü miktarda mevcuttu. Bu oyunu ücretsiz olarak sağlıyoruz. Makalenin mevcut bağlantılarının altındaki en iyi simülasyon oyununu indirin.


Artık indirmeye hazırsınız RFS - Real Flight Simulator ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Jek

Çok iyi ve iyi bir oyun

Yanıtla -

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir