When To Fish
When To Fish

When to Fish APK v3.1.0 (Premium) indir 2024

When to Fish APKWhen to Fish, yıl boyunca birçok balık türünün hava durumunu ve oluşum zamanını yakalamaktır. Balık, bu beceriyi akıllıca geliştirmenize yardımcı olduğunda, vücut özelliklerinin çevreye ne kadar iyi uyduğuna göre ortaya çıkan balık tü

Android Android Eğlence
4 ( 482 puan )
Fiyat: $0
İsim When to Fish
Yayıncı Miroslav Capkovic
Tür Eğlence
Boyut 48MB
Son Sürüm 3.1.0
MOD Premium
Orjinal Google Play
When to Fish is the most famous version in the When to Fish series of publisher
Mod Version 3.1.0

When to Fish APK

When to Fish, yıl boyunca birçok balık türünün hava durumunu ve oluşum zamanını yakalamaktır. Balık, bu beceriyi akıllıca geliştirmenize yardımcı olduğunda, vücut özelliklerinin çevreye ne kadar iyi uyduğuna göre ortaya çıkan balık türlerini hepimiz biliriz. Ve alan, araziden ve hava koşullarından çok fazla etki alır. Dolayısıyla bu, hızlı bir şekilde kavraması zor olan büyük bir konudur. Ve bu temeller Ne Zaman Balık Tutmalı’yı yaratmak için geliştirildi. Bu tatlı su balıkçılığı için tek uygulama.

Balık modu ne zaman

Ne Zaman Balık Tutmalı modunu indirin – Profesyonel bir balıkçı olmak için

Fish’in tamamen siyah arayüzü, ekranda görünen bilgilere odaklanmanız için olduğunda, ilk önemli adım doğru konumunuzu belirlemektir. Hangi ülkedesin ve hangi ülkedesin? Fish dünya haritasında veri taradığında Yer alanına mümkün olduğunca fazla bilgi girin. Oradan, her yerde farklı arazi ve hava. Sağladığınız konumun doğru olduğundan emin olmalısınız. Çünkü sadece birkaç km hatası oradaki ekosistemi anında etkileyecektir. Diğer balık türleri beklediğiniz gibi görünmeyebilir. Doğru noktayı seçmek ve balık türlerini bulmaya başlamak neredeyse her şeyi belirleyen adımdır.

Balık ne zaman yapılır hileli apk

İklim bilgilerini temizle

Bulunduğunuz yeri doğru seçtiyseniz, başarılı bir ilk adım olarak kabul edilir. Ne Zaman Balık Tutmalı verileri yeniden düzenlesin ve sularınız hakkında en doğru bilgiyi versin. Mevcut ortam ve su altı sıcaklığını içerecektir. Oradaki rüzgar hızı nedir? Topografik özellikler ve birçok ortak ekosistemle bağlantı. Herhangi bir gösterge önemlidir ve belirli bir balık türünün görünüp görünmediğini belirler. Balık Tutma Zamanı, bölgenizdeki tam gün doğumu ve gün batımı saatlerini de gösterir.

Ne zaman balık avlanır hileli apk ücretsiz

ekosistem çeşitliliği

Şimdi balık hakkında konuşma zamanı. Yaygın olarak dağıtılırlar. Yani bölgenizde görünmeyen birçok balık türü olacaktır elbette. Az ya da çok görünenlerin sayısı, balık sembollerinin sayısı ile temsil edilecektir. Bir az ve üç çok olduğunda, ortalama verimi elde ederiz. Balık türleri de çeşitlilik yaratmak için Ne Zaman Balık Tutmalı’ya göre açıkça sınıflandırılmıştır. Sazandan, ot sazandan, levrekten, levrekten, çipuradan, somondan, sazandan… Elbette hepsi tatlı su balığıdır.

Ne zaman balık avlanır mod ücretsiz

Merakla beklenen tahminler

Bu, birçok balıkçının kavraması gereken bir şeydir. Bir dahaki sefere balık türlerinin ortaya çıkacağı tahmin ediliyor. Balık ne zaman bölgeniz hakkında eksiksiz bilgiye sahiptir. Şimdi havanın nasıl değişeceğini beklemenin zamanı geldi. Su seviyesi önemli ölçüde değişti mi, artacak mı azalacak mı? Yakın gelecekte yağmur veya sıcak veya soğuk hava olacak. Tek değişiklik faktörü, birçok yeni balık türünün ortaya çıktığını ve en değişken türlerin ortaya çıkmasıdır. Çevrenin doğası bu ve biz bunu tahmin etmeye çalışıyoruz. Verimi ve çok da kötü olmayan bir balık avlama sezonunu hedefliyor.

Balık ne zaman bedava

Balıkçılar ve profesyonel balıkçılar, başarılı bir hasat mevsimi geçirmek istiyorlarsa, Balık modu gerekli olduğunda, tatlı su ekosistemlerinin tahminleri balıkçılığı derinden etkiler.


Şimdi indir (48MB)

Artık indirmeye hazırsınız When to Fish ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir