ZEPETO
ZEPETO

ZEPETO APK v3.12.1 (Sınırsız Para/Mücevher/Kilitsiz) indir 2024

ZEPETO APK indirInstagram, günümüzde listenin başlangıcında trend olan en trend toplumsal ağ platformudur. Sadece pragmatik karakteriniz için sanal bir Instagram yada TikTok uygulamasını görselleştirebilir misiniz? Evet, fazlaca doğru düşünüyorsunuz,

Android Android Eğlence
5 ( 368 puan )
Fiyat: $0
İsim ZEPETO
Yayıncı Naver Z Corporation
Tür Eğlence
Boyut 120MB
Son Sürüm 3.12.1
MOD Sınırsız Para/Mücevher
Orjinal Google Play
ZEPETO is the most famous version in the ZEPETO series of publisher Naver Z Corporation
Mod Version 3.12.1
Content Rating USK: Tüm yaşlar

ZEPETO APK indir

Instagram, günümüzde listenin başlangıcında trend olan en trend toplumsal ağ platformudur. Sadece pragmatik karakteriniz için sanal bir Instagram yada TikTok uygulamasını görselleştirebilir misiniz? Evet, fazlaca doğru düşünüyorsunuz, şundan dolayı teknoloji, seçtiğiniz tüm özellikler ve duygularla kendi darkafalı Avatarınızı yapmanızı elde eden aşırı bir düzeyde gelişti. Hala şaşırıyor ve bu şekilde bir platform düşünüyorsanız Zepeto’yu minimum bir kez kullanmanız kafi.

ZEPETO MOD APK

Zepeto, Google Play Store ve iOS App Store’un en iyi 20 eğlence uygulamasında yer edinen çevrimiçi bir Eğlence türü uygulamasıdır. Bu uygulamayı, kendi görünümünüz benzer biçimde bir Avatar yapmanıza müsaade eden çevrimiçi bir toplumsal medya platformu olarak görebilirsiniz. Ek olarak, bu tarz şeyleri yayınlamak ve çok önemli takipçiler toplamak için kusursuz videolar ve fotoğraflar oluşturmanıza da olanak tanır.

Sadece bir çok vakit Zepeto Official uygulaması, kıyafet, görünüm ve çeşitli görevleri tamamlama için çok önemli uygulama içi satın alma işlemleriyle kullanıcıları rahatsız eder. Benzer şekilde, aynı arayüzü, kaynakları ve resmi Zepeto benzer biçimde giysileri içeren aynı Android uygulamasını geliştirdik. Ücretsiz bir şekilde sonsuz satın alma yapabileceğiniz parasız bir uygulamadır. Şu demek oluyor ki ister Gucci ister Louis Vitton olsun, herhangi bir kıyafet, ayakkabı ve deriyi birazcık uğraşmadan yada harcamadan satın alabilirsiniz. Zevk almak!

ZEPETO APK Son Sürüm

Zepeto, hem Oyun hem de Uygulama kategorisine giren kusursuz bir Android uygulamasıdır. Oldukca sayıda Zepeto kaplaması ve markalı giysilerle kendi özelleştirilebilir Avatarınızı oluşturabileceğiniz kusursuz bir halde geliştirilmiştir. Ek olarak, Avatarınızın videolarını aynı uygulama içinde Zepeto’nun resmi olarak tasarlanmış Instagram tür sayfasında da yayınlayabilirsiniz.

ZEPETO MOD APK

Uygulama planına nazaran, ilkin E-posta yada Feysbuk ve Twitter benzer biçimde toplumsal hesaplar vesilesiyle katılarak Zepeto’da hesabınızı oluşturmanız gerekir. Peşinden binlerce ekipman, saç modeli, giyim ve her yaşam seçimi ürününden birini seçerek Avatarınızı özelleştirebilirsiniz. Naver Z Corporation tarafınca Ağustos 2018’de geliştirilen ve 50 Milyondan fazla küresel kullanıcıya haiz %100 hatasız bir Android uygulamasıdır.

Kendi Avatarınızı özelleştirebileceğiniz bir yer

Zepeto size kendi Avatarınızı, para ve elmas harcamanızı özelleştirebileceğiniz kullanışlı bir uygulama arayüzü sunar. Burada trend giysiler, saç modelleri, makyajlar, markalı işbirlikleri içeren milyonlarca ürünü kullanabilir ve kendinizi hayal edebileceğiniz şekilde ifade edebilirsiniz.

Size GUCCI, The Little Mermaid, BLACKPINK, NIKE, ADIDAS, MINIONS, Hello Kitty ve Reebok benzer biçimde birçok gerçekçi marka giyim ürünü sunuyor. Ek olarak kendi markalarınızı ve kıyafetlerinizi oluşturabilir, elmas ve madeni para kazanmak için bu tarz şeyleri resmi mağazalarda yayınlayabilirsiniz. Kulağa mükemmel geliyor!

Sonsuza kadar tüm arkadaşlarınla ​​​​oyna

Zepeto, kusursuz kişiselleştirme seçenekleri ve gerçekçi simülasyon oyunları haricinde size toplumsal bir yaşam deneyimi de sunuyor. Burada Feysbuk yada Twitter üstünden bağlandıktan sonrasında Zepeto uygulamasını kullanarak tüm arkadaşlarınızı bağlayabilirsiniz.

ZEPETO MOD APK

Ek olarak dünyanın her yerinden birçok dost edinebilir ve muhteşem bir toplumsal ortam oluşturabilirsiniz. Sonrasında tüm bu adamlarla söyleşi edebilir, gönderilerini seyredip beğenebilir ve onlara çıkartma gönderebilirsiniz. Bir tek en alttaki indirme düğmesine tıklayın ve hesabınızı bugün oluşturun!

ZEPETO APK Sınırsız Para

Özellikler kendi tarafında, sadece bunların haricinde, gene de, Zepeto uygulamasının içinde uygulama içi satın almalar, maliyetli öğeler, tonlarca çevrimiçi reklam ve süratli uygulama sörfü benzer biçimde çok önemli dezavantajlar var ve baktıktan sonrasında yaşayamayız. hepinizin başı belada. Bu yüzden Zepeto MOD APK adlı Zepeto uygulaması için modifikasyon tasarladık.

Bu modifikasyon size daha ilkin asla duymadığınız birçok özellik sunacaktır. İlk olarak, reklamsız bir Android uygulaması olmasının yanı sıra, markalı yaşam tarzının tamamını ücretsiz bir şekilde satın almanız için size sonsuz madeni para ve elmaslar sunar. Tek gereksinim duyan, aşağıda yer edinen yeşil indirme düğmesini ezmeniz ve hepsi bu!

Sonsuz alışveriş yapmak için sınırsız jeton desteği

Yukarıda size söylediğimiz benzer biçimde, Zepeto platformu saç modelleri, kabanlar, ceketler, tişörtler, gömlekler, pantolonlar, kot pantolonlar, şortlar ve ayakkabılar benzer biçimde milyonlarca giyim ve yaşam seçimi öğesiyle doludur. Tüm bu uygulama içi öğelerde Gucci, Nike ve Hello Kitty benzer biçimde binlerce madeni paraya mal olan çok önemli markalı ürünler var ve çoğumuz markalı giysileri en azından sanal olarak denemeyi seviyoruz.

Bunu göz önünde bulundurarak size sonsuz paralardan oluşan Zepeto MOD APK’sini sunuyoruz. Bu sonsuz paraları kullandıktan sonrasında sınırsız alışveriş yapabilir ve sanal yaşam tarzınızı hayrete düşürebilirsiniz. Şu demek oluyor ki burada ihtiyacınız olan tek şey Zepeto MOD APK, beklemeyi bırakın ve değişikliği derhal indirin!

Asla bitmeyen elmasları kullanın ve tüm mağazayı satın alın

Elmaslar, fazlaca sayıda eşya alımını elinde tutan Zepeto’nun ikinci para birimidir. Ek olarak, bu elmasları elde etmek fazlaca zor ve bu yüzden birçok kullanıcı bir tek birkaç elmas satın almak için binlerce gerçek dolar harcıyor. Sadece endişelenmeyin, şundan dolayı ikimiz de Zepeto MOD APK içinde sonsuz elmaslar sunuyoruz. Artık efsanevi elmas tutarındaki eşyaları ücretsiz bir şekilde satın alabileceksiniz!

ZEPETO APK Sınırsız Mücevher

Zepeto resmi Android uygulamasında daha ilkin sörf yaptıysanız, efsanevi kıyafetlerin kilidini açmak için ihtiyaç duyulan savaşım miktarını bilmelisiniz. Ve ek olarak birçok meraklının yükünü çeken en fena senaryo. Bu yüzden Zepeto MOD APK, uygun sayıda takipçi kazanmadan kilidi oluşturulan tüm öğeler dahil olmak suretiyle arayüze gömülüdür. Tek ihtiyacınız olan indirme düğmesine tıklamak ve bu alışılmadık Android oyununu ücretsiz bir şekilde indirmek!

ZEPETO MOD APK

%100 reklamsız olma ve tüm gönderilerin kesintisiz keyfini çıkarma zamanı

Sonsuz kaynaklar ve kilitsiz uygulama arayüzü benzer biçimde tüm kısmi faydaların haricinde, Zepeto MOD APK, size Zero-ad interface adlı en kullanışlı özelliği de sunuyor. Temel olarak, Zepeto resmi uygulaması, tonlarca reklamla dolu can bunaltan bir platformdur.

Sadece değiştirilmiş uygulama, tüm oyun içi reklamları öldüren ve onu son aşama keyifli bir uygulama meydana getiren reklam engelleyici komut dosyasıyla gömülüdür. Ek olarak, reklamsız arayüzün keyfini çıkarmak için herhangi bir üçüncü taraf reklam engelleyici kurulumuna da ihtiyacınız olmayacak. Şaşırtıcı değil mi?

ZEPETO APK MOD

Zepeto MOD APK, bu on senenin en keyifli başyapıtlarından biridir şundan dolayı burada istediğiniz benzer biçimde sanal bir yaşam yaşayabilirsiniz. Sonsuz paraya haiz olduktan sonrasında tüm markalı giyim ve yaşam tarzını ücretsiz bir şekilde satın alabilirsiniz. Ek olarak, kesintisiz uygulama arayüzünün tamamı süresince ücretsiz bir şekilde keyfini çıkarabilirsiniz. Öyleyse daha fazlasına ihtiyacınız var, bu uygulamayı indirin ve en keyifli yaşam için bu anahtarı kullanın.


Artık indirmeye hazırsınız ZEPETO ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir