AdımPara
AdımPara

AdımPara APK v1.11 (Adım Hilesi) indir 2024

Gün içinde yürüyüş yaparken attığınız adım başına para kazanmak ister misiniz? “AdımPara” tarafınca geliştirilen mobil uygulamayı kullanarak sizde para kazanmaya başlayabilirsiniz.Yoğun bir emek verme temposunda sık sık yürüyüş yaparak hareket ediyor

Android Android Sağlık ve Fitness
5 ( 663 puan )
Fiyat: $0
İsim AdımPara
Yayıncı AdımPara
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 10MB
Son Sürüm 1.11
MOD Adım Hilesi
Orjinal Google Play
AdımPara is the most famous version in the AdımPara series of publisher AdımPara
Mod Version 1.11
Content Rating PEGI 3

Gün içinde yürüyüş yaparken attığınız adım başına para kazanmak ister misiniz? “AdımPara” tarafınca geliştirilen mobil uygulamayı kullanarak sizde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

adimpara indir

Yoğun bir emek verme temposunda sık sık yürüyüş yaparak hareket ediyorsanız, gün içinde dolaşmak ve dolaşmaktan keyif alıyorsanız, sıhhatli kalmak için hareket halindeyseniz, tüm bu tarz şeyleri yaparken para kazanabilirsiniz.

Uygulama içinde attığınız adımları sayan bir sayaç bulunmaktadır. Attığınız adım sayısını uygulama içinden paraya dönüştürebilir, dönüştürdüğünüz para ile uygulama mağazasından alışveriş yapabilirsiniz.

Android ve iOS işletim sistemleri için geliştirilen uygulama, akıllı saatler ile beraber de iş koşturmacasındadır. Mobil uygulamayı Adım Para APK İndir ile internet sitemizden indirebilirsiniz.

Adım Adım le İzlerinle ilerleyerek öteki kullananların attığı adımları görebilirsiniz. Öteki kullanıcılar ya da arkadaşlarınızla beraber yürüyüş aktiviteleri düzenleyebilirsiniz.

“Sıhhat ve Fitness” isminde uygulama kategorisinde listelenen Adım Para APK hi uygulaması, “PEGI 3” sertifikasına haizdir. Sertifika 3 yaş üstünde olan her insanın uygulamayı kullanabileceğini ifade etmektedir. Para kazanmaya derhal başlayın!

Yapmış olduğumuz mod ile AdımPara APK Hileli 1.9 sürümünü sitemizden indirip daha çok para kazanabilirsiniz.


Artık indirmeye hazırsınız AdımPara ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Engin

Çok iyi

Yanıtla -

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir