DiziFlix
DiziFlix

DiziFlix v3 APK indir – Canlı TV , Dizi ve Film Uygulaması 2024

DiziFlix Nedir?Tüm zamanların en iyi ve en yeni dizi, film ve daha birçok içeriği mobil cihazınızdan izlemenize olanak tanıyan bir mobil uygulamadır. “DiziFlixHD” isimli uygulama geliştiricisi tarafından geliştirilmiştir.DizFlix TV APK uygulaması, he

Android Android Eğlence
5 ( 209 puan )
Fiyat: $0
İsim DiziFlix
Yayıncı DiziFlixHD
Tür Eğlence
Boyut 13M
Son Sürüm 2.0
MOD Reklamsız  
Orjinal Google Play
DiziFlix is the most famous version in the DiziFlix series of publisher
Mod Version 2.0
   
   
   

DiziFlix Nedir?

Tüm zamanların en iyi ve en yeni dizi, film ve daha birçok içeriği mobil cihazınızdan izlemenize olanak tanıyan bir mobil uygulamadır. “DiziFlixHD” isimli uygulama geliştiricisi tarafından geliştirilmiştir.

DizFlix TV APK uygulaması, heyecan, korku, gerilim, aksiyon, macera, drama, pskolojik ve daha birçok kategorideki içeriklere mobil cihazınızdan ulaşmanızı sağlamaktadır.

DiziFlixHD indir DiziFlix APK indir

En Kaliteli Canlı TV, Spor , Dizi ve Film Uygulaması

DizFlix v1, v2 APK aracılığıyla yerli, yabancı film koleksiyonunu inceleyerek izlemek istediğiniz tarzdaki içeriği kolayca bulabilirsiniz. Ünlü dizilerin tüm sezonlarına uygulama içerisinden erişebilir, yeni çıkan bölümlerini izleyebilirsiniz.

Ulusal kanallara, spor kanallarına, özel uygulama yayınlarına, haberlere ve belgesel kanallarına ulaşabilirsiniz. Çocuk kanalları ile birlikte çocuklarınızla eğlenceli içerikler izleyebilirsiniz.

DizFlix APK Son Sürüm uygulamasını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı sitemizden indirebilir ve Android cihazınıza kurabilirsiniz.

Reklamlara takılmadan sınırsız içerik izleme keyfini akıllı cihazınızdan tecrübe edebilirsiniz. DiziFlix HD ile akıllı cihazınızdan yüksek kalitede içerik izleme deneyimine hazır mısınız?

DiziFlix APK indir DiziFlixHD indir

Bilinmeyen Kaynaklar

Kurulum tamamlanmaz ise Telefonunuzun Ayarlar/Güvenlik Kısmından Google Play Dışındaki Uygulamaların yüklenmesine İzin ver(Bilinmeyen Kaynaklar) seçeneğini işaretleyip tekrar kurulum yapmanız gerekmektedir.

 


Artık indirmeye hazırsınız DiziFlix ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

muhammed

süperrr

Yanıtla -

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir