Adventure Escape Mysteries
Adventure Escape Mysteries

Adventure Escape Mysteries APK v20.01 (Sınırsız Para/Altın) indir 2024

Adventure Escape Mysteries APK indirİnsan doğası meraktır, bu yüzden meraklarını gidermek için her zaman yeni şeyler ararlar. İnsanlar her zaman etraflarındaki dünyayı keşfetmeye hevesli ve arzuludur. Merak aynı zamanda insanları öğrenmeyi ve çevrele

Android Android Macera Oyunları
4 ( 423 puan )
Fiyat: $0
İsim Adventure Escape Mysteries
Yayıncı Haiku Games
Tür Macera Oyunları
Boyut 125MB
Son Sürüm 20.01
MOD Sınırsız Para/Altın
Orjinal Google Play
Adventure Escape Mysteries is the most famous version in the Adventure Escape Mysteries series of publisher Haiku Games
Mod Version 20.01
Content Rating USK: 16 ve üzeri yaşlar

Adventure Escape Mysteries APK indir

İnsan doğası meraktır, bu yüzden meraklarını gidermek için her zaman yeni şeyler ararlar. İnsanlar her zaman etraflarındaki dünyayı keşfetmeye hevesli ve arzuludur. Merak aynı zamanda insanları öğrenmeyi ve çevrelerindeki yeni şeyler hakkında daha çok şey öğrenmeyi sevdiren şeydir. Olağanüstü insanlar hakkında birçok hikaye üretti. Ancak herkes bu tür şeyleri keşfedemez ve kaderleri bazı insanları bağlar. Ama merak etmeyin, oyunculara zekalarını tatmin edecek bir oyun vereceğim.

Bahsettiğim oyun, Haiku Games tarafından yaratılmış bir oyun olan Adventure Escape Secrets. Bu gizemli konuda birçok ünlü oyunu yayınlamış bir oyun yapımcısıdır. Oyuncular bu oyuna gelerek, oyundaki her farklı kişinin gizemli yerlere yaptığı gizemli yolculuk hakkında birçok harika şey yaşayacaklar. Oyuncu oyuna girdiğinde, oyuncu uzun zamandır yapmak istediği tüm merakları ile kendini tatmin edecek.

Adventure Escape Mysteries MOD APK 5 1024x576 1

Adventure Escape Mysteries APK Sınırsız Altın

❖ Tuzakçı – Mudra Mary. Trapmaker Trilogy’de bir cinayet gizemini çözün. Frank Detach bir güvenlik konferansında öldü. Dedektif Kate, Gray olarak oynuyor ve onu kimin öldürdüğünü araştırıyor. Şüphelileri sorgulayın ve herkesin sırlarını keşfetmek için kendi kurnazlığınızı kullanın.

AD PIRATE’S HAZİNE – Giriş kötü şöhretli korsan Kaptan Conroy hayat puanını almak üzere! Denizin Nefesi olarak bilinen efsanevi bir mücevheri çaldıktan sonra, hepsini yapmadan çok önce Korsan Koyu’nda beladan kaçınmak zorundadır. Ne yanlış gitmiş olabilir?

. SÖZLEŞME – KORKU. Sam, biyoloji dersiyle bir kamp gezisinin zararsız olacağını düşünüyor. Kanlı Ay yükselene ve ormanda hayal gücünün ötesinde bir panik oluşana kadar her şey yolunda gidiyor. Her bölüme yardım etmesi için bir ortak seçin, ancak dikkatli olun – seçiminiz kimin yaşayıp öleceğini belirleyecektir. Sam yolculuktan sağ çıkabilecek mi?

Adventure Escape Mysteries APK Sınırsız Para

Bilmecelerimizi çözmek için gözlem becerilerinizi, tümdengelimli akıl yürütmenizi ve kurnazlığınızı kullanın. Envanterinizdeki hazineleri ve ekipmanları toplayın, ipuçlarını arayın ve mobil cihazınızın rahatlığında lüks bir kaçış odası deneyiminin keyfini çıkarın.

Tamamen bedava

Tam oyunumuzu ücretsiz oynayın! Sıkışırsanız Hike satın alarak destek olabilirsiniz ama asla zorlanmazsınız. Ve hayır – imkansız bulmacalar yapmıyoruz, bu yüzden ödeme yapmak zorunda kalıyorsunuz. Siz spor dünyasına daldığınız sürece daha iyisini göstermiyoruz.

Eleştiriler

Adventure Escape, milyonlarca oyuncu tarafından oynanmıştır ve ortalama 4,5 yıldız derecelendirmesine sahiptir. AppPicker, TechWiser, AndroidAuthority ve AppUnwrapper gibi oyun eleştirmenleri, en iyi kaçış odası oyunu olarak Adventure Escape Games’i seçti.

Hintli bir şirketi destekleyin

Oyun ve bulmaca yapmayı seven bir bağımsız oyun stüdyosuyuz. Aslında, ekibimiz yüzden fazla kaçış odasında bulundu. Haiku’da “Tatmin Edici Mücadele” adını verdiğimiz bir oyun tasarım felsefemiz var. Bulmacaların zor ama çözücü olması gerektiğini düşünüyoruz, bu yüzden seveceğinizi düşündüğümüz benzersiz bulmacalar tasarlamak için çok zaman harcıyoruz!

Adventure Escape Mysteries APK MOD

Bu oyunla ilgili harika olan şey bu; Oyuncular öğrenmek istedikleri hikayeyi seçebilirler. Her hikayede, oyuncuların keşfetmesi için birçok farklı hikaye olacak. Gizemli bir hazine bulmak için oyuncuları korsana dönüştürecek hikayeler var. Oyuncular ayrıca gizemli cinayet vakalarının gizemini çözmek için dedektif Kate Gray’e dönüşebilir. Oyuncu bir arkeolog olmak isterse, bir grup arkeologun karanlık bölümlerini ziyaret etmeyi ve içindeki gizemi keşfetmeyi seçebilir.

Maceradan Kaçış Gizemleri MOD APK

Bulmaca cevabı
Oyuncu oyuna girdiğinde, oyuncu oyunda sürekli olarak bulacağı gizemli bulmacalara sahiptir.


Artık indirmeye hazırsınız Adventure Escape Mysteries ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir