Cooking Fever
Cooking Fever

Cooking Fever APK v15.0.2 (Sınırsız Para/Mücevher) indir 2024

Cooking Fever APK indirBu ücretsiz bağımlılık yapan zaman yönetimi oyununda dünyanın dört bir yanından lezzetli yemekler ve tatlılar pişirin! Tatlılardan fast food'a, deniz ürünleri ve oryantal restoranlara kadar, 20 eşsiz mekanın beğenisine sahip, b

Android Android Arcade
5 ( 569 puan )
Fiyat: $0
İsim Cooking Fever
Yayıncı Nordcurrent
Tür Arcade
Boyut 127MB
Son Sürüm 15.0.2
MOD Sınırsız Para/Mücevher
Orjinal Google Play
Cooking Fever is the most famous version in the Cooking Fever series of publisher Nordcurrent
Mod Version 15.0.2
Content Rating USK: Tüm yaşlar

Cooking Fever APK indir

Bu ücretsiz bağımlılık yapan zaman yönetimi oyununda dünyanın dört bir yanından lezzetli yemekler ve tatlılar pişirin! Tatlılardan fast food’a, deniz ürünleri ve oryantal restoranlara kadar, 20 eşsiz mekanın beğenisine sahip, becerilerinizi farklı ortamlarda ve pişirme tekniklerinde uygulayabileceksiniz. Yüzlerce lezzetli yemek pişirmek için yüzden fazla malzeme kullanın.

Cooking Fever MOD APK 1 1024x576 1

Kahve makineleri ve pirinç ocaklarından pizza fırınları ve patlamış mısır yapmaya kadar tüm olası mutfak aletlerini deneyin. Daha fazla müşteri çekmek için restoranınızı dekore edin. Müşterilerinizin deneyimini gerçek hayatta olduğu gibi daha kişisel ve akılda kalıcı kılmak için, kurabiyeler veya kekler gibi ücretsiz olarak kendiniz için! Mutfağınızı yükseltin ve daha farklı yemekler üretin. Oh, ve bu oyunun bağımlılık yaptığını ve ateş gibi meşgul olduğunu söylemiş miydik? Facebook’ta eğlenceli yemek pişirmeyi ve lezzetli yemeklerinizi arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın!

Cooking Fever (MOD Infinite Coins/Gems) — Fransa’nın lüks restoranlarında şef olmayı hayal edebiliyor musunuz? Lezzetli yemekler pişirmek istiyorsunuz ama zamanınız ve paranız yok mu? Cooking Fever – Nordcurrent’ın bir restoran yön eşleşmesi telefonunuza ait olduğunda hepimiz çok fazla kapalı olmayacağız. Restoranınızı denetleme ve dünyanın her yerinden tatlılar ve yemekler pişirme şansınız olacak.

Cooking Fever APK Hile

Müşterilerin yemek pişirmek için ihtiyaç duyduğu bir şefi kullanacaksınız. Oyster Bar’dan, yemek dükkanından, hatta Asya’ya ait bir restorandan eşsiz yerlerden birini seçebilirsiniz. Yöntemlerdeki becerileri kullanarak bir şef olun. Yaratıcı olmanız için benzersiz, çeşitli bileşenlere sahip birçok yemek var.

Ek olarak, mutfağınızda birçok alet olacak. Örneğin, kahve makineleri, tost makineleri, patlamış mısır makineleri… Bunlar, müşterilerin ihtiyaçlarına göre yemekleri kazanmanıza ve onları tatmin etmelerine yardımcı olabilir. Her derecenin aralıkları ve insanları olacaktır. Bu arada, gereksinimleri yerine getirmeleri durumunda size ödeme yapacaklardır. Aksi takdirde, şu anda oluşturmakta olduğunuz yiyeceklerin yanından ayrılacaklar ve kaybolacaklar.

Yemek Ateşi MOD APK

Cooking Fever APK Son Sürüm

Cooking Fever oynamak size birçok yeni macera sunuyor. Şef olmanın yanı sıra bir restoran şefisiniz. Bulaşıklardan sonra dükkânı dekore etmek çok önemlidir. Dükkanı istediğiniz gibi dekore edin, sandalyeler ve masalar, döşemeler,… Böylece müşteriler restoranınıza bayılacak ve arkadaşlarıyla sık sık görecekler.

İnsanlar daha paketlenmiş olarak geldiğinde, daha fazla yiyecek talebi anlamına gelir. Kapasite kazanmak için mutfak aletlerini ve mutfağınızı güncellemelisiniz. Tereyağlı bisküvi gibi misafir hediyeleri yapın, bu da ziyaretçilerinizin karşılaşacağı anlamına gelir. Tıpkı hayat gibi görünüyor! Restoranların kilidi yakında çeşitli yemekler kullanılarak açılacak. Böylece restoran zinciriniz çoğalır ve çoğalır.

Önemli Makaleler:
Yemek pişirmek için artık internete erişim gerekiyor. Oyun, Cooking Fever Daily Award, kayıp oyun ilerlemesini geri yükleme ve diğer oyun geliştirmeleri gibi özellikler için az miktarda veri kullanır. En yeni restoranımızı oynarken iyi vakit geçirmenizi dileriz!

Yemek Ateşi MOD APK

Cooking Fever APK Sınırsız Para

Cooking Fever’ın çekici özellikleri

1400 Seviye: Tamamlamanız için 1400’den fazla farklı seviye vardır. Harika! Ayrıca, daha fazla jeton kazanmak için önceki seviyeleri tekrar oynayabilirsiniz.

Yemek: 350 malzemeyle pişirilmiş 1300’den fazla yemekten oluşan çeşitli yemekler. Bu size yemek pişirmek için bir tutku verir!

Konum: FastFood, Fırın, Deniz Ürünleri gibi birçok benzersiz yer çeşitlidir ve her zaman güncellenir.

Ödül: oyun içi ödüller arasında altın ve deneyim bulunur. Seviye atlayarak veya görevleri tamamlayarak kazanabilirsiniz.

Ekipmanı yükseltin: bulaşıkları daha hızlı hale getirmek için mutfak aletlerini yükseltmek için altın kullanın. Her öğenin yükseltilecek 3 yıldızı vardır ve her seferinde yükseltme miktarı daha yüksektir.

150 malzemeyi kullanarak pişirmek için 400’den fazla yemek
20 benzersiz konum
400’den fazla seviyeyi tamamlamak
için Mutfak aletleriniz ve iç mekanınız için yüzlerce ve yüzlerce yükseltme

Yemek Ateşi MOD APK

Yemek pişirme beslemeleri, bazı işlevlerin tam olarak etkinleştirilmesine izin verir:
Giriş alanı – alana özel oyun içi teklifler
sağlamak için Harici depolamaya erişim – İlerlemenizi doğru bir şekilde kaydetmek için.


Artık indirmeye hazırsınız Cooking Fever ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir