Animal Crossing
Animal Crossing

Animal Crossing APK v5.0.1 (Sınırsız Para/Bilet) indir 2022

Animal Crossing APK indirBeğendiğiniz mobilyaları bulun ve tarzınıza uygun bir kamp alanı tasarlayın!Çadırlar, hamaklar, şömineler, doldurulmuş hayvan kanepeleri… Karıştırın ve istediğiniz gibi eşleştirin! Bir açık hava müzik festivali oluşturmak içi

, Android Android Simülasyon
4 ( 695 puan )
Fiyat: $0
İsim Animal Crossing
Yayıncı Ltd. Nintendo Co.
Tür Simülasyon
Boyut 170MB
Son Sürüm 5.0.1
MOD Sınırsız Para/Bilet
Orjinal Google Play
Animal Crossing is the most famous version in the Animal Crossing series of publisher Nintendo Co., Ltd.
Mod Version 5.0.1
Content Rating USK: Tüm yaşlar

Animal Crossing APK indir

Beğendiğiniz mobilyaları bulun ve tarzınıza uygun bir kamp alanı tasarlayın!

Çadırlar, hamaklar, şömineler, doldurulmuş hayvan kanepeleri… Karıştırın ve istediğiniz gibi eşleştirin! Bir açık hava müzik festivali oluşturmak için modaya uygun bir açık hava kafesi kurun ya da mikrofon ve gitarları sıraya koyun! Ekstra eğlence havasında mısınız? Bir atlıkarınca kurun ve bir tema parkı açın. Ayrıca bir havuz inşa edebilir veya gökyüzünü havai fişeklerle doldurabilirsiniz!

Hayvan Geçişi MOD APK

Animal Crossing APK Sınırsız Para

Ancak kampınızı, karavanınızı ve kabininizi tasarlamak istiyorsunuz.

Yıl boyunca gerçekleşen balıkçılık turnuvalarından ve bahçe etkinliklerinden temalı öğeler toplayın

Ve her zaman yenileri eklenerek 1.000’den fazla mobilya ve 300 parça giysi ve aksesuar arasından seçim yapabilirsiniz.

Yaratıcı, basit ve bağımlılık yaratan oynanışın yanı sıra oyun, oyunculara keşfetmeniz için başka birçok benzersiz özellik de sunuyor.

Ky’nin ilginç bir kişiliğe sahip 100’den fazla hayvanı var

Pek çok farklı stil ve stille, kendi tasarım stilinizi bulacağınızı garanti ederim. Sadece bu değil, oyunun mevsimsel bir değişim modu da var, bu da her farklı etkinlik için kampınızı bu etkinliklere daha iyi uyacak şekilde değiştirmeyi deneyebileceğiniz anlamına geliyor. Örneğin, Cadılar Bayramı sırasında, kamp alanınızı yenileyebilmeniz için oyundaki neredeyse tüm öğeler tamamen değiştirilecektir. Yaratıcılığın her zaman bu geliştiricinin her zaman önünüze getirmek istediği şey olduğu söylenebilir. Ayrıca, bu oyunda her şeyle etkileşim kurma şekliniz basittir. Daha önce başka inşa etme oyunları deneyimlediyseniz, bu oyun sizin için herhangi bir zorluk yaratmayacaktır. Öte yandan oyun, yeni oyuncuların nasıl oynanacağına dair rehberlik etmeye devam edecek, bu yüzden bu oyunu ilk kez oynarken şaşırmamalılar.

Hayvan Geçişi MOD APK

Hayvan isteklerini yerine getir ve onlarla arkadaşlığını geliştir! Yeterince arkadaş olduğunuzda, onları kamp alanınıza davet edebilirsiniz. Ne kadar çok, o kadar iyi!

Gösterişli bir kamp alanı tasarlayın, en sevdiğiniz hayvanları davet edin ve arkadaşlarınıza göstermek için oyun içi bir fotoğraf çekin. Arkadaşların yaptığın şeyi beğenirse, sana da övgü verebilirler!

Harika açık havada sunacak çok şey var!

Animal Crossing APK Sınırsız Bilet

Şehir hayatının koşuşturmacasından bıktıysanız ve her şeye biraz ara vermek istiyorsanız, bu muhteşem oyunda bir doğa yürüyüşü yapın ve komik arkadaşlarınızla eğlenin.
Dinlenme yerine ulaştığınızda kampınızı donatmanız gerekecek ve hiç de zor olmayacak.
İlk önce bir çadır kurmanız ve ardından içinde rahat hissetmeniz için onu mobilyalarla donatmanız gerekir. Ayrıca kamp alanında bir tema parkı kurabilir, bir havuz inşa edebilir, modaya uygun bir kafe inşa edebilir, bir açık hava müzik festivaline ev sahipliği yapabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.
Her gün sizin için birçok heyecan verici aktivite var, örneğin ağaçlardan yiyecek toplayabilir, kelebekleri yakalayabilir, balığa gidebilir, yardımınıza ihtiyacı olabilecek vahşi hayvanlarla tanışabilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz.
Görevleri tamamlamak için mobilya ve diğer faydalı eşyaları yapmak için kullanabileceğiniz çeşitli kaynaklar alacaksınız.

Hayvan Geçişi MOD APK

Notlar: Bu oyuna başlamak ücretsizdir, uygulama içi satın alımlar mevcuttur. Animal Crossing: Pocket Camp oynamak için internet bağlantısı gereklidir. Veri ücretleri geçerli olabilir. Reklam içerebilir.


Artık indirmeye hazırsınız Animal Crossing ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir