Dead Effect
Dead Effect

Dead Effect APK v1.2.14 (Sınırsız Para/Cephane) indir 2024

Dead Effect APK indirDead Effect APK , Undead Brain tarafından geliştirilen ve iOS ve Android için Bulk Pix tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunudur. iOS için 12 Eylül 2013'te ve Android için 15 Ekim'de piyasaya sürüldü. Başlangıçta

Android Android Aksiyon
5 ( 401 puan )
Fiyat: $0
İsim Dead Effect
Yayıncı App Holdings
Tür Aksiyon
Boyut 465MB
Son Sürüm 1.2.14
MOD Sınırsız Para/Cephane
Orjinal Google Play
Dead Effect is the most famous version in the Dead Effect series of publisher App Holdings
Mod Version 1.2.14
Content Rating USK: 18 ve üzeri yaşlar

Dead Effect APK indir

Dead Effect APK , Undead Brain tarafından geliştirilen ve iOS ve Android için Bulk Pix tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunudur. iOS için 12 Eylül 2013’te ve Android için 15 Ekim’de piyasaya sürüldü. Başlangıçta, App Store ve Google Play’den satın alınabilen oyun içi satın almaların eklenmesiyle Şubat 2014’te ücretsiz bir modele geçti. 20 Şubat 2014’te oyun Steam için yeşil ışık yaktı. 15 Aralık’ta, Windows ve OS X için ilk erişim sürümü, 15 Nisan’da game gold ile birlikte yayınlandı. Oyun olumlu eleştiriler aldı ve üç milyon kez indirildi. Bir dizi, Dead Effect 2 Ekim 2015’te yayınlandı.

Ölü Etki MOD APK

Dead Effect’in oynanış mekanizması, modern dövüş veya NOVA oyunları gibi diğer birinci şahıs IOS/Android shooter oyunlarıyla aynıdır. Zincir. Varsayılan kurulumda, hareket, ekranın sol tarafında bulunan sanal bir joystick ile kontrol edilir, burada görüş ve hedef, sağ tarafta iki kısayol düğmesi olmasına rağmen dokunmatik ekranda parmağını döndüren oyuncu tarafından kontrol edilir. Oyuncu ekranın hemen 90 derece sola veya sağa dönmesini sağlıyor. Oyuncular, ekranın sağ tarafındaki sanal düğmeleri kullanarak patlayıcılar, demir noktalar, yeniden yükleme, silahlar, ateş etme ve ağır çekim moduna girebilirler. Kontroller ana menüden özelleştirilebilir, her bir simge, oynatıcı uygun olduğu için ayrı ayrı geri yüklenir.

Dead Effect APK Sınırsız Para

Es Meridian Sistemi: 7 Eylül 2045 Çarşamba … 178 günlük kış uykusu
Delta 3 odası, etkinleştir … dokuyu ve önemli işlevleri kontrol edin.
Hata! Bozulma tespit edildi … ciddi sağlık tespit edildi
3 … 2 … 1 … Uyanış!

Dead Effect’in Harika Özellikleri

  • Telefonunuzu/tabletinizi tutun, kontrolü ele alın ve virüslü korkunç şeyleri indirin. Arayüzünüz zombi çekiyor.
  • 5 saatten fazla hikaye oynanışı ile destansı bir tek oyunculu kampanya sizi bekliyor. Uzay soğuk ve korku dolu.
  • Tüm kampanyada, cephaneliğinizi yükseltmek için yeni silahlar ve para alacaksınız.
  • ESS Meridian’ın sırlarını keşfedin ve keskin fon müziği ile etkileyici atmosferinizin etrafında dönün.
  • Zamanı yavaşlatmak ve hatta en zorlu düşmanları yenmek için özel yeteneğinizi kullanın!
  • Meydan okumayı üstlenecek ve hayatta kalma alanında tüm düşmanlarınızı yenmeye çalışacak mısınız? Tüm başarıların kilidini açın ve tüm silahları kullanılabilir hale getirin!
Ölü Etki MOD APK

Dead Effect APK Sınırsız Cephane

InDev, deneyimli geliştiricilerle (birçok farklı bilgisayar, konsol ve Vietcong, Mafia 2, Cold War gibi mobil oyunlar içerir), meraklılar ve oyuncularla çalışan süper küçük bir Bağımsız geliştiricidir. Beyin biraz daha karmaşık bir organizmanın parçasıdır. Gelecek geliyor!
Desteğin için teşekkürler.

Dead Effect APK Son Sürüm

2008 yılında kurulan BulkPix, Paris ve San Francisco merkezli uluslararası bir dijital eğlence sağlayıcısıdır. Portföyünde bulunan MyBrute, Sharad Dynasty, The Sandbox and Saving Private Sheep, BulkPix Smartphone, Touch Tablet (iOS, Android, Samsung) gibi 100 oyun ile video oyun pazarının önde gelen oyuncularından biri haline geldi. , WP7, vb.), PC ve Mac’te dört yıldan daha kısa sürede. BulkPix ayrıca VoLIA, Hachette, Siemens, Orange, Samsung, Antilles, TF1 ve France Television gibi önemli gruplar için uygulama ve oyunlar geliştirmek, üretmek ve yayınlamak için Bulkpips adlı bir BTB departmanı oluşturdu. 2012 baharında BulkPix, AXA Private Equity’den fon aldı.


Şimdi indir (465MB)

Artık indirmeye hazırsınız Dead Effect ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaApp Holdings

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir