Armed Heist
Armed Heist

Armed Heist APK v2.4.303 (Ölümsüzlük/Tanrı Modu) indir 2024

Armed Heist APK indirKalbinizi pompalayan aksiyon dolu bir üçüncü kişi nişancı oyunu olan Armed Heist'te emek verme zamanı ! Banka soygunu çılgınlığına girerken reflekslerinizi kontrol edin. Uçan mermilerden kaçarken bankayı ve zırhlı kamyonları yağm

Android Android Aksiyon
5 ( 378 puan )
Fiyat: $0
İsim Armed Heist
Yayıncı Sozap
Tür Aksiyon
Boyut 650MB
Son Sürüm 2.4.29
MOD Ölümsüzlük/Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Armed Heist is the most famous version in the Armed Heist series of publisher Sozap
Mod Version 2.4.29
Content Rating USK: 18 ve üzeri yaşlar

Armed Heist APK indir

Kalbinizi pompalayan aksiyon dolu bir üçüncü kişi nişancı oyunu olan Armed Heist’te emek verme zamanı ! Banka soygunu çılgınlığına girerken reflekslerinizi kontrol edin. Uçan mermilerden kaçarken bankayı ve zırhlı kamyonları yağmalamak asla bu kadar coşku verici olmamıştı.

Silahlı Soygun MOD APK

Mükemmel bir banka soygunu üçüncü kişi nişancı oyunu mu aramıştınız? Çevrimiçi en iyi ipucu oyununda 70’in üstünde bankaya ateş etme mücadelesinde polise karşı düştüğünüz doğru yere hoş geldiniz!
Göreviniz: zalim bir haydut ve kabahat efendisi olan bankayı soymak! Daima ilk kişiyi vur, yoksa altı fit aşağıda olacaksın.

Armed Heist APK Son Sürüm

Kişiselleştirilebilir tabanca sistemi – hayal edebileceğiniz en deli, modifiye edilmiş silahları yapın! Tabanca, Av Tüfeği, Keskin Nişancı ve Saldırı Tüfeği! Bir sonraki banka soygunu için cephaneliğinizi olabildiğince ölümcül yapın!

Aksiyon dolu manzaralar, baskı, kavrama, variller, hisse senetleri ve öldürücü görünümlerle değiştirin! Silahınızın performansını hangisi etkisinde bırakır?

Silahlı Soygun MOD APK

3D Kabahat Haritası – Düşük güvenlikli bankaların ve zırhlı kamyonların dinamik bir iş veri tabanı olan Crime Map, bugün ne çekmek istediğinizi seçmenize ve seçmenize izin veriyor!

Dinamik görünüm – maceraya hazır olun! Bu TPS çevrimiçi atış oyununda, hiçbir banka atış mücadelesi iki kez oynanmaz. Her senaryo, hamlelerinize ve tabanca becerilerinize bağlı olarak değişik olacaktır.

Karakterinizi pezevenk edin – Acımasız banka soyguncunuzu yaratın! Katil palyaço olmak ister misin? X Hususi Kuvvet? Bir ihtimal bir haydut gangster? Deri, maske, kurşun geçirmez yelek ve mükemmel giysiler kazanın. Yüksek kaliteli 3D grafikler ve sürükleyici oyun, bu üçüncü kişi nişancıyı aksiyon dolu bir çatışmaya dönüştürüyor!

Armed Heist Online, en yoğun üçüncü kişi nişancı oyunlarından biridir . Hepinizin silahınızın namlusunda gördüğünüz FPS oyunlarından (birinci kişi nişancı oyunları) değişik olarak, TPS oyunlarında (üçüncü kişi nişancı oyunları) kamera, karakterinizin çevresinde etken ve dinamik bir halde dönerek, kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. banka soyuyor ve kurşun yağdırıyor!
Teçhizatını al. Meydana getirecek bir işin var.

Silahlı Soygun MOD APK

Armed Heist APK Hile

Sessiz bir varlığı olan bir haydut devamlı oyuncuyu etkisinde bırakır. Benzeri olmayan bir başlık görüntüsü oluşturun ve onu asla kimselerle kopyalamayın! Oyun size 13th Friday Classic Series’deki Killers benzer biçimde aksesuarlar ve kostümler sunuyor. Hatta Joker Knight’taki Joker soygun sahnesini bir Joker kostümü ile tekrardan oluşturabilirsiniz.

Karakteriniz için görünümü, kurşun geçirmez yeleği, kostümleri, saçları ve maskeleri kolayca özelleştirin.

Silahlı Soygun MOD APK

Armed Heist APK Tanrı Modu

Mağazada satılan 30’dan fazla tabanca çeşidine ek olarak, oyunculara kendi tercihlerine nazaran hususi tipler yapmalarına izin veriliyor. Tabancalardan makineli tüfeklere, keskin nişancı tüfeklerinden tüfeklere kadar oldukca çeşitli silahlarla, polise ve öteki kabahat güçlerine dayanacak kafi donanıma sahipsiniz. Silahın hücum performansını çoğaltmak için kulp, susturucu, cephane kutusu, gözetleme camı benzer biçimde ek aksesuarlar kullanın.


Artık indirmeye hazırsınız Armed Heist ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir