Pixel Car Racer
Pixel Car Racer

Pixel Car Racer MOD APK v1.2.3 (Sınırsız Para) indir 2024

Pixel Car Racer APKFurukawa Studio tarafından yayınlanan basit tarzı ile Pixel Car Racer yarış oyunu. Basit oynanışa sahip ancak yine de birçok önemli noktayı gösteren oyun, oyunculara çok duyarlı oldu. Pixel Car Racer MOD'da sizler için bolca araba

Android Android Oyun
5 ( 140 puan )
Fiyat: $0
İsim Pixel Car Racer
Yayıncı Studio Furukawa
Tür Oyun
Boyut 64MB
Son Sürüm 1.2.3
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Pixel Car Racer is the most famous version in the Pixel Car Racer series of publisher
Mod Version 1.2.3

Pixel Car Racer APK

Furukawa Studio tarafından yayınlanan basit tarzı ile Pixel Car Racer yarış oyunu. Basit oynanışa sahip ancak yine de birçok önemli noktayı gösteren oyun, oyunculara çok duyarlı oldu. Pixel Car Racer MOD’da sizler için bolca araba ve yedek parça bulunuyor. Güçlü bir süper araba yapmaya odaklanın, onu hemen keşfetmelisiniz. RPG sandbox stilini kullanan yeni oyuncuların genellikle oyunu açarken kafası karışıyor. Neden bu kadar basit oynayacağınızı düşünemezsiniz. Garaj yolundan çıkın ve en yüksek hıza ulaşana kadar gaza basın. Gaza basmak gibi yapabileceğiniz her şeyi yapın, kaput supercar motor bloğunun gücünü gösterir.

 

Pixel Car Racer MOD indir

Pixel Car Racer – Yeni tarz klasik araba yarışı

Pixel Car Racer’da yalnızca 5 seçenekle görebileceğiniz işlev: Yarış, Garaj, Bayilik, Parça Mağazası ve Seçenekler. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek bir şey yok ancak herhangi bir özellik söz konusu olduğunda oyun oldukça deneyimli bir araç gösteriyor. Gaz pedalına basmanız gereken yarışta kaldırılmaz, hız zamanla artacaktır. Hız göstergesinin her iki tarafındaki vites kutusu ayarı ve motor devirleri ile birleştiğinde, otomobilin iyi çalışmasına yardımcı olacaktır.

Birçok farklı yarış modu

Üç yarış modundan birini seçebilirsiniz: Sürükle, Sokak ve Öykü. Her yarış türü, oyuncunun kalbinde unutulmaz bir iz bırakır. İstediğiniz oyun türünü seçin, ardından rakiplerden önce hazırlanmanız gerekir. Geride kalmanın yanı sıra çarpışmaları en aza indirin. Her oyun için zaman sınırlıdır, çok geç olmadan hemen harekete geçin.

Garaj – Arabanızı yükseltin

Yükseltebileceğiniz her şeyi listelemek imkansızdır. Aslında Pixel Car Racer’da değiştirilebilecek çok fazla şey var. Ancak oyunun asıl amacı yine hız endeksini, gücü geliştirmek… Diğer oyuncuları yenmek istiyorsanız arabanızı yükseltmeniz gerekiyor. Meydan okuma ne kadar geç olursa, zorluk seviyesi o kadar yüksek olacaktır.

Bayilik – Araba alıp satmak için bir yer

Bu özellik ile daha iyi yeni arabalar satın alabilir ve arabaları hızlı bir şekilde satabilirsiniz. Temel özellikler ve fiyatlar herkese açık olarak gösterilecektir. İstediğiniz arabayı seçin ve hemen ticaret yapın. Çok sayıda Pixel Car Racer MOD sürümü ile mevcut tüm arabalara sahip olabilirsiniz.

Parça Mağazası – Arabalar için aksesuar satın alın

Gerekli tüm araba oyuncakları ve aksesuarları burada. Memnun kalmadığınız eşyaları arabanızda değiştirebilirsiniz. Aracınızın görünümünü yenilemeye hemen başlayın, güçlü bir motora sahip olmak bir o kadar önemlidir.

Piksel Araba Yarışçısı MOD

Pixel Car Racer’ın yeni sürümünde neler var?

  • Birçok yeni model ekleyin.
  • Sabit sıralama hataları.
  • Bulut Tasarrufu ile sorunu düzeltin.
  • Oyun her yeniden başlatıldığında çıkış yapma ve Facebook üzerinden giriş yapma hatasını düzeltin.

Pixel Car Racer, diğer oyunlardan farklı bir yarış modunu simüle eder. Gerçek bir sürüş deneyimi istiyorsanız deneyin, deneyimlemeye değer bir oyundur. Şimdilik Pixel Car Racer MOD APK’yı indirin ve yarışın devam etmesi için istediğiniz her şeyi yapın.

Hikaye Modu nasıl açılır?

Bu gelecekteki bir özelliktir, yeni sürümde görünecektir. Şu anda yayıncı tarafından yayınlanmadığı için kilidini açamazsınız.

Pixel Car Racer’daki en hızlı araba hangisi?

100’den fazla araba ile, bütünün özelliklerini görmek zor değil. Aslında, en güçlü araba her versiyonda sürekli değişiyor. Dyno İstatistikleri de dikkate değer bir araçtır.


Şimdi indir (64MB)

Artık indirmeye hazırsınız Pixel Car Racer ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir