Best Fiends
Best Fiends

Best Fiends APK (Sınırsız Para/Enerji) indir 2024

Best Fiends Mod APKBest Fiends – Free Puzzle Game, size ormanı istila eden sümüklü böcekleri kovalama görevi verir. Eylem tarzında doğrudan bir dövüş değil. Oyundaki operasyon, ana hikayenin aksine nispeten hafiftir. Minutia ormanının her yerinde, ağ

Android Android Gündelik
5 ( 562 puan )
Fiyat: $0
İsim Best Fiends
Yayıncı Seriously Digital Entertainment Ltd.
Tür Gündelik
Boyut 240MB
Son Sürüm 10.6.1
MOD Sınırsız Para/Enerji
Orjinal Google Play
Best Fiends is the most famous version in the Best Fiends series of publisher Seriously Digital Entertainment Ltd.
Mod Version 10.6.1
Content Rating PEGI 3

Best Fiends Mod APK

Best Fiends – Free Puzzle Game, size ormanı istila eden sümüklü böcekleri kovalama görevi verir. Eylem tarzında doğrudan bir dövüş değil. Oyundaki operasyon, ana hikayenin aksine nispeten hafiftir. Minutia ormanının her yerinde, ağaçlarda her zaman bir sümüklü böcek bulunurdu. Aynı renkteki blokları birbirine bağlayarak, oyuncular onları bir sonraki seviyeye yok edecekler. Best Fiends, yapı oyununun ardından size ilginç bir eğlence ekranı vaat ediyor. Kwincy gibi, Temper’e rehberlik eden ve ortaya çıkan aynı türden yeni yüzler. Görüntüyü ve sonraki karakterin adını önceden bilemezsiniz. Best Fiends işleri gizemli kılar.

Best Fiends, birçok zengin renkli görüntüyle oluşturuldu. Sadece oyun ekranında değil, macera haritası bile sizi birçok yere götürecek. Dağlar, ormanlar, nehirler, hepsi küre şeklinde bir harita üzerinde düzenlenecek. Görevin, her yeri ziyaret etmek ve kötü sümüklü böcekleri kovmak. Kulağa şiddetli bir dövüş gibi geliyor, ancak sümüklü böcekler tarafından incinmeyecek veya tehdit edilmeyeceksiniz. Peki oyunun zorluğu nedir? Best Fiends’in zorluğunu anlayabilir misiniz, daha fazlasını anlamak için girişi okuyun.

En İyi Fiends modu

Best Fiends APK

Sümüklü böceklere saldıran böceklerle karşılaşacağınız Green Glades’ten başlayarak. En üstte Temper var, her dövüş için her zaman heyecanlı. Aynı türden blokları yatay, dikey, çapraz olarak bağlayarak sümüklü böcek ve puanlara zarar vereceksiniz. Best Fiends hamle sayısını sınırlar ve bu oyunun zorluğudur. Oyuncuların yeterli sayıda blok toplaması gerekir, genellikle yaprakları, çiçekleri vardır. Ne toplamanız gerektiğini öğrenmek için ekranın sol köşesine bakın. Her seviyenin sonunda, anahtar kutuyu açmanıza yardımcı olur. Kutuda genellikle enerji, altın, göktaşları veya yeni bir arkadaş bulunur. Yepyeni birçok lokasyona sahip olan Frozen Hills bir sonraki durak. Burası oldukça soğuk, karla kaplı.

En İyi Fiends mod android

Best Fiends Sınırsız Para

Best Fiends’deki karakterlerin çok şeyi var, hepsinin ortak noktası Temper’in arkadaşı. Özellikle kütüklere yapışan salyangozlardan hoşlanmadılar. Her karakterin kendi sembolü vardır, örneğin Howie su damlacıkları, Kwincy ve çiçek ile ilişkilendirilir. Tantrum, Dennis, Gene gibi daha birçok isim de var… Ama genel olarak sembollere karşılık gelen sadece 4 tip kahraman var. Ne kadar çok arkadaşın olursa, seviyen o kadar yükselir. Elbette zorluk seviyesi de seviyenizle orantılı.

Best Fiends mod apk

Best Fiends Sınırsız Enerji

Birkaç arkadaşınız olduğunda, istatistikleri daha yüksek bir düzeye çıkarmak için onları yükseltin. Tüm karakterlerin özellik yükseltmelerinde 20 seviyesi vardır. MOD Best Fiends versiyonundaki sonsuz sayıda elmas ile her bir karakteri yükseltmek çok basittir. Türler, Saldırı, Yatay Bomba belirli parametrelerdir ancak ayrı değildir. Her 3 parametreyi yükselttiğinizde, 20 sınırına ulaşana kadar artar.

Best Fiends Son Sürüm

Her karakterin seçebileceğiniz kendi stili vardır. Aynı isme sahip değiller, örneğin Kwincy için Detective, Junior, Beagle, Pumpkwin gibi stiller var. Benzer şekilde, kalan hatalar yeni görüntüyü değiştirebilir.

Best Fiends mod parası

Best Fiends APK indir

  • Sınırsız para.
  • Sonsuz enerji.

Oyun açıldığında tüm istatistikler 0’dır. Bu bir hata değildir, MOD özelliği 5. oyun ekranından sonra çalışacaktır. Altın, elmas, stratejiler sınırsızdır. Daha fazla anahtar almak, karakterleri yükseltmek için kullanın.

Best Fiends mod indir

Salyangoz temizleme macerasında yeni arkadaşlarınız için Best Fiends. Sadece ağaçlara yapışmakla kalmadılar, daha sonraki aşamalarda yerde bile gördüm. Sümüklü böceklerin sayısı her yerde olduğunda dayanamaz. Gittiğin yerleri temizle onları yok etmeye kararlı ol. Download Best Fiends MOD, görevi başarıyla tamamlarsanız elde edeceğiniz özel becerilere sahiptir.


Artık indirmeye hazırsınız Best Fiends ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir