Gladiator Heroes Of Kingdoms
Gladiator Heroes Of Kingdoms

Gladiator Heroes of Kingdoms APK v3.4.5 (Sınırsız Altın/Taş/Tahta) indir 2024

Gladiator Heroes of Kingdoms APK indirKahramanların ve tanrıların zafere ulaşmak için mücadele ettiği bu dövüş ve dövüş planı maçına hoş geldiniz. Destansı bir mücadelede yiğitlik, kan dolaşımı ve çekicilik için savaşın. Bu, savaştığınız ve destansı

Android Android Oyun
4 ( 71 puan )
Fiyat: $0
İsim Gladiator Heroes of Kingdoms
Yayıncı Viva Games Studios
Tür Oyun
Boyut 187MB
Son Sürüm 3.4.5
MOD Sınırsız Altın/Tahta/Taş
Orjinal Google Play
Gladiator Heroes of Kingdoms is the most famous version in the Gladiator Heroes of Kingdoms series of publisher Viva Games Studios
Mod Version 3.4.5
Content Rating USK: 16 ve üzeri yaşlar

Gladiator Heroes of Kingdoms APK indir

Kahramanların ve tanrıların zafere ulaşmak için mücadele ettiği bu dövüş ve dövüş planı maçına hoş geldiniz. Destansı bir mücadelede yiğitlik, kan dolaşımı ve çekicilik için savaşın. Bu, savaştığınız ve destansı düşmanlara karşı oynayabileceğiniz dövüş ve plan maçı olabilir.

Savaşçıları, müzisyenleri ve Zeyna ve hatta Thor gibi dinleri oynayın! Roma’nın Kahramanları, Hayranları ve Hayranları düşmanı fethedecek ve tüm dünyayı fethedecek. Bu, kahramanın ve tanrıların mücadelesi olabilir.

Stadyumda ölçün ve kan dolaşımını ayırma mücadelesinden geliştiğinizden bu kahramanın savaşında en uygun/en uygun savaşçı olduğunuzu belirleyin. Bu bağımlılık yaratan dövüş ve planlı video oyununda en kullanışlı gladyatörleri, kahramanları ve tanrıları oynayabilirsiniz.

Savaş tanrısı, Thor veya savaşçı Leydi Zeyna gibi oyuncular, planlı oyunlarda ve piyasada mevcut olan engellemelerde bulundular. İndir, bu bağımlılık yaratan ve heyecan verici dövüş ve planlı maç aynı zamanda tüm tanrılarla çatışan en uygun/en uygun dövüş müzisyenlerini bir araya getiriyor! Cesaret ve şan gerçekten tehlikede ve sadece bu Roma İmparatorluğu’nun savaşçıları başarıya ulaşacak. Mücadele başladı, kendinizi donatın.

Ölümcül, optimal/optimal dövüşen müzisyenleri gladyatör savaşında birleştirin! Bu maçtan, Gladiator Heroes of Kingdoms’ta silah türlerinin ve araçlarının kilidini açabilir ve ayrıca kullanabilirsiniz. Planınıza yaklaşın ve boksörleri de fethedin. İyi planlanmış bir plan kullanarak savaşa katılın: Gladiator Heroes of Kingdoms’te gerçekten maçın kahramanı sizsiniz.

Stadyumda sadece ateşli silahlarla savaşmanın yanı sıra ve birçok düşmanın aksine, dövüşçüler satın alıp teklif edebilir ve daha sonra plan maçı içinde Roma İmparatorluğu’ndan savaşçılara dönüşebilir ve bu engellenir. Savaşçı işgücünüzü, optimal/optimum savaş ve plan maçında imparatorluğa aykırı destansı bir savaşa yönlendirin. Tüm dünyadan üstesinden gelinen düşmanları ve savaş planınızı bir araya getirin.

Gladyatör Kahramanları MOD APK

Gladiator Heroes of Kingdoms APK Sınırsız Altın

Etkinlik maç yüzü ile oynayın ve ardından sınırsız aktiviteye stil verin. Savaş birliğinizi yükseltin ve bu silahlara sahip olun. Müzisyenlere karşı tanrı gladyatör kahramanları ve ayrıca optimal/optimal strateji dövüş maçında birçok farklı dövüşçü! Bir grup oluşturun ve bu Roma İmparatorluğunun Yüce Gladyatörüne Dönüşmek için Aramaya Başlayın! Gladiator Heroes of Kingdoms – en yararlı kişilikler, savaşçılar ve tanrı savaşçılarının eşleştiği – adrenalinle beslenen içgüdüsel plan dövüşünün yeteneğini, gücünü ve aynı zamanda ham duygusunu kişinin ellerine yerleştirir.

Optimal/optimum dövüş ve plan eşleşmesi olan Gladiator Heroes of Kingdoms’a katılın: Savaşan klanların aslında tüm imparatorluğu kontrol etmek için mücadele edecekleri destansı dövüş ve plan oyun stili. Kendi saldırınızı gerçekleştirmek için en kullanışlı silahları seçerek savaş stratejinizi düzenleyin.

Savaşmak ve düşmanları yenmek için ihtiyaç duyabileceğiniz heybetli kolezyumlarla birlikte sert savaşçıları yeniden yaratan harika görüntüler. Farklı dövüşçülerin aksine çok oyunculu PvP olaylarını müfredat dışı eylemlerle birlikte sevin. Sıra tabanlı plan ve yaklaşım oyununu kullanarak durmadan savaşın. Arkadaşlarınızla anlaşın, en iyi dövüşçünüze karar verin ve ardından mücadelenizi de elde edin.

Ayrıca güçlü ilişkiler kurabilirsiniz! Teşhir etmek, tedavi etmek ve ayrıca çoğu zaman bir savaşçı ordusu için en uygun/en uygun olan şehri inşa edin. Dövüşler, kan dolaşımı, çatışmalar ve plan, bu Roma İmparatorluğu’nun savaş tanrısı Thor, hatta birçok kişi tarafından inanılan savaşçı kraliçe Xena olarak fantastik savaşçılarının zamanını yeniden yaratan bu inanılmaz dövüş ve plan maçında karıştırıldı. Roma’nın gerçek akıl sağlığı olmak için.

Mevcut endüstri ve mücadele, gladyatörler, kahramanlar, tanrılar ve dünyanın her yerinden efsanevi savaşçılar üzerinde mevcut olan optimal/optimal dövüş ve plan maçı ile indirin ve gerçekleştirin! Bugün indirin ve en uygun/en uygun dövüş ve plan eşleşmesinin tadını çıkarın: Gladiator Heroes of Kingdoms– dövüş ve Plan maçı! En iyi oyun: Gladiator Heroes Clash: Assessing and Plan oyunu gerçekten tamamen ücretsiz bir aktivite ve strateji oyunu olabilir, ancak maçtan bazı ürünleri Gerçek Para takası olarak satın alma seçeneğiniz olacak.

Gladyatör Kahramanları MOD APK

Gladiator Heroes of Kingdoms APK MOD

Clash of all Clans, Castle Clash, Clash of Kings,… En komik maçlar mı olurdu? Şimdi, ordunuzu ortaya koymanız durumunda, kişisel krallığınızı kuracağınızdan emin olabilirsiniz. Böyle bir oyun stratejik bir sınıflandırma olarak sınıflandırıldı; bu, oyuncuların kendi başlarına olduğu gibi çatışmalarda çekmek için mükemmel kahramanları organize etmek için zekalarını kullanabilecekleri anlamına geliyor. Ve sonra rekabetinizi yenmek için kolay bir yöntem bulun.

Gladiator Heroes of Kingdoms oldukça uzun bir süredir yayınlanmaya devam ediyor, ayrıca birkaç bin indirme içeriyor. Bu maç, ünlü hizmetler ve ürünler olarak tam olarak kesin yaklaşımları takip eder, bu nedenle tüm dünyadaki oyuncular için asla olağandışı değildir. Oyuncular, “Gladiator Heroes Clash”ın sunduğu müzik türü yetenekleri hakkında anında bilgi sahibi olabilirler. Ve belli ki, sahip olacak.

Gladiator Heroes of Kingdoms APK Hile

Bunun, bu özel gösteri ile oldukça yeni bir potansiyel haline geldiği söylenebilir.
Bu malzeme hakkında konuşuyorlar; güçlü ve galip olan kişilerin hikayelerine izin vermez. “Gladiator Heroes Clash”, parçalara karşı giderek daha uzun süre savaşmayı hedefliyor ve oyunculara aşırı mücadeleler sunuyor.

Bu oyunun adı olsa da, bunun muhtemelen şüphesiz yakında Gladiator Heroes’un savaşı olarak işlev göreceğini görüyorsunuz. Bu çatışma şimdi hala iki tür kişilik ve tanrının bir çeşididir. Elektrik elektriğinizi kullanırsınız ve hemen harekete geçebilirsiniz. Zeyna ve hatta Thor gibi Dinler ve Eğitmenler uzun süre dayanmaya hazırlandı.

Maçlardan kesinlikle zevk alan Gladiator Heroes Clash, insanların bir imparatorluk yaratmasına izin veriyor. Oyun muhtemelen etrafta düzensiz olan birkaç mülk bulabileceğiniz bir alan verecektir. Bu gerçekten elde etmenin yolu olduğundan, Ancak, bunları görüntülerken aşırı derecede kızmayın. Orada birkaç kişinin kullanıldığı bu tür binalar, herhangi bir alet yapmak veya çiftçilik yapmak gibi konularda size yardımcı olabilir.

Çok miktarda paraya sahip olduğunuzda, evinizi geliştirmek konusunda isteksiz olmayın, böylece daha istikrarlı olur, dolar alır ve ayrıca gladyatörleri uyarlayabilir. İnsanların sorunları elbette ve kesinlikle bulmasına izin vermek için tasarlananlar. Aynı şekilde, kışlanıza girdiklerinde çocuklar için tasarlanmıştır. Maçın tonları parlıyor; Bireysel aktivitelerin rutinleri, maçın yaşam nedeniyle canlı hale gelmesini sağlayan etkilere sahiptir.

Özellikle bir eşleşme girdiğinizde, bu gerçekten oyunun en iyi görüntüsüdür. Bir ihtilaf elde etmek için, insanlara yaklaşık 5 kazanana katkıda bulunma yetkisi verildi. Diğer herkesin belirli bir hareketi vardır.

Başlangıç ​​olarak, oyuncu yakında hangi bireyin rozetine ve setine ulaşacak. Çatışmaya atlayacaklar ve ayrıca oyuncu yakında bir yetenek oluşturup oluşturmayacağını seçecek. Maç hemen hemen her periyot ve sonrasındaki her periyot çevrimdışı olana bölünebilir ve bu nedenle, ağa asla ihtiyaç duymama konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Maç her yerde.


Şimdi indir (187MB)

Artık indirmeye hazırsınız Gladiator Heroes of Kingdoms ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaViva Games Studios

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir