Bloody Bastards
Bloody Bastards

Bloody Bastards APK v3.1.5 (Sınırsız Para/Kilitsiz) indir 2024

Bloody Bastards APK indirArsenal'i son dört ila beş yıl arasında vermenin genellikle savaş alanı türünde bir oyun olarak ele alındığını biliyoruz. Nedeni basit: kullanıcılar bunu anlamlı buluyor. Herhangi iki Ekspres ile gençlik ve çok fazla enerji n

Android Android Aksiyon
4 ( 66 puan )
Fiyat: $0
İsim Bloody Bastards
Yayıncı Tibith
Tür Aksiyon
Boyut 68MB
Son Sürüm v3.1.5
MOD Sınırsız Para/Kilitsiz
Orjinal Google Play
Bloody Bastards is the most famous version in the Bloody Bastards series of publisher Tibith
Mod Version v3.1.5
Content Rating USK: 18 ve üzeri yaşlar

Bloody Bastards APK indir

Arsenal’i son dört ila beş yıl arasında vermenin genellikle savaş alanı türünde bir oyun olarak ele alındığını biliyoruz. Nedeni basit: kullanıcılar bunu anlamlı buluyor. Herhangi iki Ekspres ile gençlik ve çok fazla enerji nedeniyle yoğun şiddet niyetlerini ifade etmenin bir yoludur. Bir yerde ve günlerin bölünmesiyle birlikte, etkileşim de gelişiyor.

Kanlı Piçler MOD APK

Ve kullanıcıların kullandığı pek çok oyun var, ancak bunların çoğu, belli bir düzeyde dövüş veya şiddet içerdiği için Dust eyleminde. Bu nedenle, genellikle bugün onlara anlatacağımız bir oyun hakkında bilgi edinmekle daha çok ilgileneceklerdir. PVP, Jackson türünün büyük bir hayranı olarak sanal gerçekliğin oyun dünyasıyla zaten etkileşime giren herkesin sevdiği bir şeyle eşleşiyor çünkü aksiyon generalleri diğer türlerden çok daha etkili bir biçimde ifade edilebiliyor.

Bloody Bastards Mod APK, karakterin elindeki yoğun araçlar ve komutlarla bire bir PVP maçları yaşayabileceğiniz böyle bir platformdur. Pekala, bir rol yapma karakteri seçmeniz ve ardından inanılmaz bir cephanelik ile savaşa dalmanız gerekecek – kuralı elektriklendirin ve rakibinize 10 ft. Oynanışta düzenlemeler veya farklılıklar gibi bir şey yoktur.

Basit do lotic, PVP eşleşmelerinin hiçbir kuralının olmadığını ima eder. Rakibi öldürmek zorundasın, ya da o seni öldürür. Aradaki herhangi bir çıkar müdahalesi için herhangi bir kısıtlama olmaksızın basit odak budur. Tabureler ve karakterler Optimizasyon yanı sıra kişiselleştirme B seviyesi mevcuttur. Bir dakikayı geçmen gerekiyor. Ardından seviyenin kilidi açılacak ve diğerinde daha da güçlü bir rakip alacaksınız. Bu yüzden onu yenmek zorundasın ve bu oyun bu şekilde ilerleyecek ve ayrıca karakterin güç becerilerini ve artan seviye bağlama ödüllerinin Düşmanlarıyla başa çıkmak için araçlarını geliştirmesi gerekiyor.

Kanlı Piçler MOD APK

Bloody Bastards APK Son Sürüm

Bloody Bastards Mod APK, orijinal uygulamanın alternatif ve değiştirilmiş bir çeşididir ve kullanıcıların PVP maçlarının atmosferinin keyfini çıkarmasına olanak tanır. Tüm Oynanış öğelerinin bir seviyesi vardır, ancak kullanıcılara her aracı, ekipmanı, beceriyi ve gücü potansiyellerine yükseltmeleri için sınırsız para, puan ve puan sağlar.

Ayrıca, kullanıcıların oyundaki oyundan herhangi bir ekipmanı veya aracı sevdikleri kullanım için satın almaları için ücretsiz alışveriş imkanı da sağlanmaktadır. Artan seviye ve her türlü reklamın engellendiği ve Oyundan kaldırıldığı reklamsızlık politikasını entegre ettik. Bakire, onu kurarken bir yönlendirmeye bile ihtiyaç duymaz, bu nedenle Oyundaki görevliler ve antivirüs özellikleri.

Bloody Bastards APK Sınırsız Para

Bloody Bastards Mod APK, PVP maçlarını en yoğun daha iyi sırayla keşfetmek için çeşitli özelliklerin ve işlevlerin entegrasyonu ile birlikte gelir, bu yüzden burada daha iyi performans ve oyun için sizi takdir etmek için önemli olanlardan bazılarını tartışıyoruz;

100’lerce PvP maçı

Bloody Bastards Mod APK, kullanıcılara çoklu seviye ve değişkenlerde rakibinkiyle en yoğun tasarım PVT maçlarını sunar. Güçlü bir rakip olmayan karakterleri ile bilgisayara dalmanız gerekiyor. Rakiplerinin gücü, kaset seviyesini seviyeye göre artıracaktır, bu nedenle onlarla başa çıkmak için zamanında yüklemeniz gerekir.

Kanlı Piçler MOD APK

Bloody Bastards APK MOD

Belki Bloody Bastardsı Mod APK, bire bir maçlarda en farklı ve kapsamlı Oynanışlardan biridir. Bunun nedeni, kabul edilmeniz gerektiğinde kendinizi PVP maçlarında en güçlü dövüşlere dahil etmenizdir.

Sınırlayıcı kurallar yoktur. Kurallara uymak zorunda değilsin, rakibin de olmayacak, bu yüzden ikiniz de açıkça rakibin üzerine oturmaya odaklanın ve seviyenizi yükseltmek için tek istediğiniz bu.

Bloody Bastards APK Hile

Bloody Bastards Mod APK, 2D’de şaşırtıcı şekilde tasarlanmış hafif animasyonlu üç grafik temsil biçimiyle birlikte gelir. Tam Oynanışın görünümü, aynı tarzdaki diğerlerinden çok değişken bir şekilde farklı görünüyor çünkü bazı bükülmeler ve dönüşler yapılıyor.

Şiddetli moda gelecekleri alanındaki Görünümü sunan ve ifade eden grafiksel temsil, oyunu oynayarak onları agresif yapan bazı teknolojik ilerlemeler olduğunu.

Klasik ve farklı kullanıcı arayüzü

Bloody Bastards Mod APK’nın kullanıcı arayüzü, bu kategorideki diğer oyunların sağladığından farklıdır. Özellikleri, kanaldaki diğer tüm oyunlardan neredeyse daha erişilebilir olacak şekilde tasarladık.

Takip etmenize gerek yok ve o bir seçenek gördü: ekrana dokunup dokunmanız gerekiyor ve bu işlev çalışmaya başlayacak. Rakibi tekmelemek istiyorsanız, bacağa dokunmanız ve yöne doğru döndürmeniz gerekir ve bu gerçekleşir.

Bloody Bastards APK Ücretsiz Alışveriş

Bu değiştirilmiş versiyonun Oynanışında, rakipler her farklı seviyede güçlü olacağından, kullanıcılara özellik farklılığından ziyade yükseltme potansiyellerini artırmak için herhangi bir ekipman ve araç satın almaları için Ücretsiz alışveriş seçenekleri sunduk.

Seviye ile başa çıkmak

Hayvan Vikas’ın artan gücüyle başa çıkabilmeniz için araçlarınızı, karakterlerin performans becerilerini ve rol oynama gücünü sürekli olarak yükseltmeniz ve güncellemeniz gerekir. Seviyenizdeki bir düşman artacak ve son potansiyelinizden çok daha güçlü olacak farklı bir düşman gelecek.

Kanlı Piçler MOD APK

Çözüm

En yoğun PVP maçlarını herhangi bir kural olmadan deneyimlemek ve keşfetmek için Bloody Bastards Mod APK’sını indirin. Bu, sınırlama, kısıtlama veya sınırlama olmaksızın en iyi Oynanış platformlarından biridir. Sadece rakibi öldürün ve özelleştirilmiş üç silahı ve karakterin gücünü yükseltin.

Bu değiştirilmiş sürüm, tüm premium özelliklerin kilidini açtı ve kullanıcılara sınırsız para, madeni para ve puan sağladı. Böylece onları ücretsiz alışveriş için kullanabilirler ve potansiyelin yükseltilmesinde hiçbir reklam, eksiksiz olanı deneyimlemek için en iyilerden biri yapmaz.


Artık indirmeye hazırsınız Bloody Bastards ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir