Chicken Gun
Chicken Gun

Chicken Gun APK v3.0.03 (Sınırsız Para/Altın) indir 2024

Chicken Gun APK indirBirini, bilhassa de silahla vurmanın, yaşı ne olursa olsun hepimizin sevilmiş olduğu bir şey bulunduğunu tamamımız biliyoruz, bu sebeple bir hedefin olması ve yoğunluğunuzu yada doğru bir halde işaret etme ve hedefi vurma kapasit

Android Android Aksiyon
5 ( 609 puan )
Fiyat: $0
İsim Chicken Gun
Yayıncı ChaloApps
Tür Aksiyon
Boyut 180MB
Son Sürüm 3.0.02
MOD Sınırsız Para/Altın
Orjinal Google Play
Chicken Gun is the most famous version in the Chicken Gun series of publisher ChaloApps
Mod Version 3.0.02
Content Rating USK: 16 ve üzeri yaşlar

Chicken Gun APK indir

Birini, bilhassa de silahla vurmanın, yaşı ne olursa olsun hepimizin sevilmiş olduğu bir şey bulunduğunu tamamımız biliyoruz, bu sebeple bir hedefin olması ve yoğunluğunuzu yada doğru bir halde işaret etme ve hedefi vurma kapasitenizi incelemek fazlaca büyük bir zevk. Bu yüzden tamamımız, ne olursa olsun çekim sevgimize kasıtlı olarak sürüklendiğimizi kabul etmeliyiz ve eğer alırsak bu şekilde bir şeyi deneyimlemek isteriz.

Chicken Gun 3

Bu yüzden teşekkürler bu sebeple webin nimetlerine sahibiz, bilhassa programlamanın gelişmesiyle simülasyon türünün kolaylıkla mümkün hale geldiği oyun dünyasının segmentinde. Bu, kullanıcılara en üst düzeyde ve oyunda yer edinen tüm gerçekçi özelliklerle hizmet etmek için birden fazla niş ve kategoriyi hevesle keşfetmek için kafi kapasitedir.

Elimizde daha ilkin asla görülmemiş bir atış deneyimi sağlamak için hususi olarak simüle edilmiş bu Chicken guns mod apk var. Oyun, oyunda gereksinim duyulan tüm unsurları içerdiğinden, tamamımız gerçek atış sevgimizi kolaylıkla keşfedebiliriz. Bu yüzden oyunu indirin ve oyunda lüzumlu her eşya bulunduğundan, herhangi bir eksiklik sıkıntısı çekmeden birinci kişi bakış açısıyla çekim deneyiminin tadını çıkarın.

Burada, ahır zor durumdayken işi yağmacıya hücum etmek olan tavuk karakterinin rolünü üstlenecek ve oyun içinde size sağlanan cephane çeşitliliği ile o düşmanlara saldıracaksınız. Arkadaşlarınızı getirebileceğiniz ve oyunda rastgele yabancılarla oynayabileceğiniz çevrimiçi fazlaca oyunculu şeklinde birçok modla oyunda mühim oranda canlı vasıta ve tabanca etkinleştirildi.

Chicken Gun 1

Chicken Gun APK Son Sürüm

Chicken guns mod apk, sınırsız kullanımla gelişmiş özelliklerin size sunulmuş olduğu orijinal oyunun alternatif ve değiştirilmiş bir çeşididir. Sınırsız para, puanlar ve madeni paralar şeklinde çeşitli gelişmiş özellikleri sizin için etkinleştirdik ve karakterlerin araçları ve becerileri ve canlı potansiyele haiz silahlar şeklinde özelliklerin yükseltilmesinde iyi bir halde kullanabilirsiniz. Oyundaki parasız alışveriş mevcudiyetinden ürün satın alın, ek olarak kilidi açılmış şeylerin tadını çıkarın.

Oyununuz için tüm ustalaşmış özelliklerin ve öteki şeylerin kilidini açtık. Oyunda görünen her türlü reklamı engellediğimiz ve kaldırdığımız reklam yok şeklinde politikaların daha çok entegrasyonu. Sürüm, kullananların başka kaynaklardan kök almasını gerektirmez ve güvenli ve güvenli bir oyun ortamı için oyundaki antiban ve antivirüs özelliklerini sunar. Sürümde hatalar giderildi ve artık gecikme problemi da yok.

Chicken Gun APK Sınırsız Para

Oyunda yaratılan ve her insanın ateş etmeye güvenmesini elde eden temel hikayeyi seveceksiniz. Oyun cephaneliğinde daha ilkin atış oyunları vardı, sadece hikayedeki eksiklik hikayeye haiz değildi bu sebeple öykü, kullanıcıları bir amaç için bir şeyler yapmayı sevilmiş olduğu için onları oyuna yapıştırmaya zorladı. Rapor her insana anlam katıyor ve bu yüzden ahırı düşmanların saldırılarından kurtarmak ve onları silahlarınızla yok etmek için ihtiyacınız olduğundan insanoğlu oyunu seviyor.

Chicken Gun 4

Rol oyunundaki tavuk karakterleri

Chicken guns mod apk’nın oynanışı, kullanıcılara sonunda tavuk karakterlerinin rol yapma oyununu sunuyor, sadece tüm karakterlerin fark yaratan değişik görünümleri var. Tavuğun karakterlerini almalı ve karakterlerinizi oyundaki çeşitli seçeneklere nazaran yükseltmeli ve özelleştirmelisiniz. Ahırı kurtarmak için silahları alın, düşmanları hızla yok edin ve onları savuşturun.

Düşmanları bulmak için klasik haritalar.

Chicken guns mod apk’nın oynanışı, kullanıcılara aradıkları her şeyi bulmaları ve haritaları çeşitli şeyler için etkin bir halde kullanmaları için mükemmel haritalar sağlar. Oyun haritalara gerekseme duyuyor bu sebeple oyun, ahırı yağmalamaya gelen saldırganları aramak ve öldürmek şeklinde bunun çevresinde dönüyor.

Chicken guns hileli apk, kullanıcılara, simülasyondaki düşmanlara karşı ateş etme başta olmak suretiyle, aktivitelerin en gelişmiş ve klasik işleyişini sağlar. Canlı cephanelik ile atış yapmak da saldırganlığınıza en büyük zevki veriyor, bu yüzden atışları tıklamak ve hedefi vurmak için silahlarınızı seçin.

Kullanıcı arayüzü kolaylıkla.

Chicken guns mod apk’da sağlanan kullanıcı arayüzü mükemmeldir ve kullanıcılara hedefi isabetli bir halde vurmak için ihtiyaç duyulan stuntları gerçekleştirmek için toplam kapasite sunar. Düşmanlar ahıra ulaşmaya çalışıyor ve mermilerinizin atışlarını başlarına ateşleyerek onları kurtarmanız gerekiyor.

Chicken Gun 5

Chicken Gun APK Sınırsız Altın

Chicken guns mod apk, ahırı almaya gelen düşmanların hedeflerini vurmak için atıcı bir oyun sunan animasyon karakterleri rol yapma oyunundaki en iyi atış oyunlarından biridir. Rastgele yabancıların bile çevrimiçi bağlantıya katılmış olduğu fazlaca oyunculu çevrimiçi fazlaca oyunculu oyuna getirerek bir ekip şeklinde arkadaşlarınızın yardımıyla onları savuşturabileceksiniz.

animasyonlu karakterler

Oynanış Chicken guns mod apk, tavuk görünümündeki karakterin animasyonlu formu ile beraber gelir ve kullanıcılara en gelişen ve keyifli atış oyununu sunar. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli cephanelik burada ve hedefi son aşama vurmak için arkadaşlarınızla silahları alın.

Büyük cephanelik ve patlayıcılar

Chicken guns mod apk’nın oynanışı, kullanıcılara düşmanlarla etkili bir halde başa çıkmaları ve onları öldürmeleri için çeşitli silahlar ve patlayıcılar veren klasik ve gelişmiş oyunlardan biridir.


Artık indirmeye hazırsınız Chicken Gun ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir