Chapters
Chapters

Chapters APK v6.3.3 (Premium Seçenekler/Elmaslar/Biletler) indir 2024

Chapters APK indirHer insan kendi öyküsünü yaşıyor fakat şu anda yaşadığımız yaşam hikayesi bizim kontrolümüzde değil. Her insan değişik bir yaşta değişik duygular yaşamak ister. İnsanlar çoğu zaman filmlerde yada dizilerde izledikleri yaşam hikayele

Android Android Simülasyon
5 ( 91 puan )
Fiyat: $0
İsim Chapters
Yayıncı Crazy Maple Studio Dev
Tür Simülasyon
Boyut 120MB
Son Sürüm 6.3.3
MOD Sınırsız Elmas/Bilet
Orjinal Google Play
Chapters is the most famous version in the Chapters series of publisher Crazy Maple Studio Dev
Mod Version 6.3.3
Content Rating USK: 12 ve üzeri yaşlar

Chapters APK indir

Her insan kendi öyküsünü yaşıyor fakat şu anda yaşadığımız yaşam hikayesi bizim kontrolümüzde değil. Her insan değişik bir yaşta değişik duygular yaşamak ister. İnsanlar çoğu zaman filmlerde yada dizilerde izledikleri yaşam hikayelerinin de romantizm, gizem ve mutlu sonla bitmesini isterler.

Hayatımızın kontrolümüzde olmadığını bildiğimiz için hikayelerimizi yazamayız fakat gene de film yada drama izleyebiliriz. Öyleyse, bu şekilde öykü adamlarından biriyseniz, aşktan, garip fantezilerden ve düzmece ilişkilerden zevk almak isteyip istemediğinizi deneyimleyebilir ve yaşam hikayenizi tasarlayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan Chapters Interactive Stories uygulaması ve bu güzel uygulama ile tüm hayal gücünüzü gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Bölümler MOD APK

Bu yüzden, bugün bu makalede Chapters Interactive Stories’i tartışacağız. Ek olarak, tüm premium avantajlardan ücretsiz bir şekilde yararlanabilmeniz için Chapters Interactive Stories Mod Apk’yi de sağlayacağız.

Chapters APK Son Sürüm

Chapters Interactive Stories, çeşitli hikayelerin bir parçası olarak yada herhangi bir karakter vasıtasıyla kendinizi girerek keyfini çıkarabileceğiniz mükemmel bir öykü oyunudur. Uygulamanın içinde tonlarca bölüm, bölüm ve öykü var. Böylece ruh halinize gore seçimler yapabilirsiniz. Oyunun hikayesi, filmlerde ve dramalarda her zamanki kadar rahat değil, fakat bundan oldukça daha büyüleyiciydiler.

Ek olarak, oyundaki her bölüm coşku verici vakalara ve vakalara haizdir, bu yüzden seçimlerinizi zekice yapın; oyundaki her fiil hikayeyi etkileyecektir. Ek olarak hareketinize gore neticeleri da alabilirsiniz, bu yüzden elinizden geldiğince akıllı seçimler hayata geçirmeye çalışın ve ustalaşmış bir oyuncu şeklinde kendi oyununuzu kazanın.

Haftalık güncellemelerle sıkıntılı uygulama

Chapters Interactive Stories Mod Apk, Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi günleri yeni öykü haftalık güncellemelerini günlük olarak günceller ve sizi maceralı hayatına dahil eder. Ek olarak her hikayeden keyif alabilir ve hikayenin her karakterini okuyarak oldukça daha derinlemesine keşfedebilirsiniz.

Kolej ve kız öğrencilerle ilgili duygusal hikayeleri sever misin? Dostunuz arasındaki karanlık gizli saklı ilişki? ya da gerçek dünyadaki hayal edebileceğiniz herhangi bir öykü oyunda var. Daha çok zevk almak istediğiniz hikayeyi seçin ve kendinizi o hikayeye bırakın. Hayatınızın her anında size destek olacak kullanışlı bir android uygulaması.

Bölümler MOD APK

Oldukça yönlü avantajlara haiz muhteşem versiyon

Sürpriz uygulamaya hazır, Chapters Interactive Stories MOD APK, birçok premium içerik ve özellik içeren resmi uygulamanın esrarengiz yada değiştirilmiş versiyonudur. Üstelik tüm bu özelliklerden ücretsiz bir şekilde yararlanabileceğiniz şeklinde, resmi sürüme gore oldukça daha keyifli.

Oyunun grafikleri son aşama şaşırtıcı. Her bölümde üst düzey 3D karakteri, birinci derslik animasyonu ve güzel hikayeyi seveceksiniz. Ek olarak, oyun çağdaş bir aşk hikayesinin birçok duygusal sahnesini ihtiva eder, bu yüzden geliştiriciler tarafınca bu oyundan zevk almak için belirlenen minimum yaş 16+’dır.

Bunun haricinde, bu oyunda en mühim olan her şey elmaslardır. Elmas toplamanın sıkıntılı bir vazife bulunduğunu aslına bakarsan biliyoruz ve kafi elmas olmadan, oyunu oldukça mühim bir halde keşfedemez ve oyundan zevk alamayız. Fakat merak etmeyin, şundan dolayı rekreasyonla beraber Sınırsız Elmas’a haiz olacaksınız, böylece oyundaki birçok özelliği satın alabilir ve inceleyebilirsiniz.

Chapters APK Sınırsız Elmas

Hikayelerde pek oldukça bükülme ve vaka örgüsü vardır ve kimi zaman zekice bir seçim yapmak için elmasları kullanabilmek için uygun pazarlık yapmanız gerekir. Sadece daha çok elmas almak için resmi oyunda olduğu şeklinde reklamları izlemeniz gerekiyor. Şu demek oluyor ki Chapters Interactive Stories Mod Apk’a haiz olduktan sonrasında sınırsız elmaslara haiz olacaksınız, böylece onları ihtiyacınız olan her yerde tereddüt etmeden kullanabilirsiniz.

Bölümler MOD APK

Parasız alışveriş menüsünü deneyimleme zamanı

Hikayelerinizden herhangi biri tamamlandığında, madalya yada ödül toplama seçeneğine haiz olacaksınız. Fakat bunda fena olan şey, o ödül ve kupaların bedelini ödemek zorunda olman. Ve dünya çapındaki hepimiz bu kupaları toplamayı ve onları gerçekçi bir halde deneyimlemeyi seviyor. Şu demek oluyor ki Chapters Interactive Stories MOD APK kurduktan sonrasında parasız alışveriş yapabilir ve oyunda sunulan her kaynağın keyfini oldukça daha iyi bir halde çıkarabilirsiniz.

Bazı sıradışı hikayeler için Sınırsız Bilet

Rahat aksiyon ve aşk hikayeleri haricinde, Chapters Interactive Stories’de Young Adult Romance, Adore ve Fantasy şeklinde birçok tür var. Bu masalların muhtemelen tamamen değişik senaryoları ve konuşmaları vardır ve engellenir.

Biletler, bu içeriğin kilidini açmak için ihtiyaç duyulan birincil kaynaklardır ve bu yüzden Chapters Interactive Stories Mod Apk, yararlı ve ilgi çekici bir söyleşi için Sınırsız Bilet alacak şekilde mükemmel bir halde geliştirildi. Bu sıradışı hikayeleri deneyimlemeye hazır olun!!

Chapters APK Premium

Bu oyunun en belirgin özellikleri, her seçimin herhangi bir karara yol açacağını bildiğimiz için premium seçimlerdir. Sonunda doğru ve mutlu bir karar istiyoruz. Herhangi bir zor seçim yapmakta herhangi bir güçlük hissettiğinizde, premium seçimleri kullanabilirsiniz ve bu, akıllı seçimler yapmanıza destek olacaktır. Mod Apk ile premium seçenekler elde etmek için elmas yada para ödeme mevzusunda endişelenmenize gerek yok, her şeye parasız haiz olacaksınız.

Artık sinirlenmene gerek yok

Chapters Interactive Stories’de olduğu şeklinde, ek elmaslar alabilmeniz için çoğu zaman reklamları izlemeniz gerekir. Sadece, bir kullanıcının canlandırıcı anlamış olur yaşarken gereksiz reklamları izlemesi ne kadar fena bir deneyimdir. Şu demek oluyor ki Chapters Interactive Stories Mod Apk reklamsız olduğundan sizi rahatsız etmeyecek.

Bölümler MOD APK

Nihai Karar

Şüphesiz Chapters Interactive Stories, mükemmel grafiklere ve duyulmamış mükemmel hikayelere haiz mükemmel bir oyundur. Prensesi kaçırma, unutulmaz romantizm, orijinal öykü robin hood ve oldukça daha coşku verici seviyeler şeklinde türlere gore kendi hikayenizi seçmenize olanak tanır. Seyahat süresince, her bölüm sizi meşgul edecek ve sizi bir saniye bile sıkmayacak.

Ek olarak, yolculuğunuzu oldukça daha maceralı ve heyecanlı hale getirmek için, Bölümler Etkileşimli Hikayeler MOD APK’sini size sunmak için buradayız. Bu MOD APK’da, premium seçenekler ve reklamsız bir arayüz şeklinde seveceğiniz çok önemli muhteşem özellikler var. Aşağıdaki bağlantıdan bu muhteşem oyunu indirin ve tadını çıkarın.


Artık indirmeye hazırsınız Chapters ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir