Clash Of Clans
Clash Of Clans

Clash of Clans APK v14.635.8 (Sınırsız Para/Mücevher) indir 2024

Clash of Clans APK indirNe vakit yoğun ve büyük video oyunları oynamayı düşünsek, aklımıza ilk gelen şey Taktik Rol Yapma Oyunlarıdır. Bu devasa oyunlar bir açık dünya, kalıcı işlevler ve görkemli çizimlerle bütünleşiyor. MMORPG'ler içinde en yaygın

Android Android Oyun
5 ( 522 puan )
Fiyat: $0
İsim Clash of Clans
Yayıncı Supercell
Tür Oyun
Boyut 170MB
Son Sürüm 14.635.5
MOD Sınırsız Para/Mücevher
Orjinal Google Play
Clash of Clans is the most famous version in the Clash of Clans series of publisher Supercell
Mod Version 14.635.5
Content Rating USK: 6 ve üzeri yaşlar

Clash of Clans APK indir

Ne vakit yoğun ve büyük video oyunları oynamayı düşünsek, aklımıza ilk gelen şey Taktik Rol Yapma Oyunlarıdır. Bu devasa oyunlar bir açık dünya, kalıcı işlevler ve görkemli çizimlerle bütünleşiyor. MMORPG’ler içinde en yaygın tür, oyuncunun çoğu zaman oldukca sayıda düşmanla savaşan sınırı olan bir partiyi denetim etmiş olduğu harp oyunlarıdır. Ve bu tür oyunlara büyük bir tutkunuz var ise, Clash of Clans’ı duymuş olmalısınız.

Klanlar Çatışması MOD APK

Oyun dünyasında belirgin ve en belirgin isim. COC’de nihai amaç imparatorluğu fethetmek ve genişletmektir. Süreç, yol süresince gerçekleştirilecek birden fazla eylemle beraber gelir ve bunların her biri, oyuncuların katılımını sağlamak için değişik sonuçlardan oluşacaktır.

Pekala, oldukca sayıda ücretli varlık içeren bir oyun ve bu ödemeleri atlamak için size Clash Of Clans MOD APK’sını da sunuyoruz. Kusursuz yararları olan değiştirilmiş versiyon. Öyleyse zafere ve hükmetmeye doğru ilerlemeye hazırlanın!!!

Kusursuz taktiklerle dünyanın 1 numaralı stratejik oyunuyla tanışın

Clash Of Clans,
Supercell tarafınca geliştirilen ve gösterilen parasız bir oldukca oyunculu harp stratejisi video oyunudur. Supercell, en gelişmiş içinde ne olduğu oluşturmasıyla tanınan, oldukça başarı göstermiş bir Fin oyun geliştiricisidir. iOS platformu için Ağustos 2012’de ve Android için Ekim 2013’te Clash Of Clans’ı başlattı. Bundan yalnız bir yıl sonrasında, dünyanın en yüksek kazanç icra eden mobil oyunu oldu.

Oyun, ilk olarak kuvvetli bir temel oluşturmak ve dünya genelinde milyonlarca gerçek etken oyuncuya karşı rekabet etmekle ilgilidir. Clash of Clans, benzersiz karakterler, oldukca çeşitli birlikler, silahlar ve muhteşem 3D grafiklerle temsil edilen çeşitlendirilmiş oyun ile kapsamlı bir harp alanına haizdir. Ek olarak, sizi oyuna sokmak için yoğun müzik efektleri de sunacak.

Klanlar Çatışması MOD APK

Clash of Clans APK Sınırsız Mücevher

Yaratıcılar, oyuncuların uzmanlıklarını uygulamaları için oldukca çeşitli senaryolar ve etkinlikler sunarak türün hakkını verdi. Burada oyuncuların köyü inşa etmesi, onları yükseltmesi, kaynakları toplaması, birlikleri eğitmesi, klanlara iştirak etmesi ve saldırganlara karşı müdafa yapması gerekiyor. Ek olarak, ödüllendirici Klan Savaşı Liglerinde becerileri sergileme şansına da haiz olacaksınız.

O halde Clash of Clans’ı indirin ve en iyisi olduğunuzu kanıtlayın!! Fakat ilkin, coşku verici bir seyahat için bazı olağanüstü avantajlarla oyunun aşağıdaki özellikli versiyonunu gözden geçirin. Sürpriz zamanı!!!

Sihrin tadını çıkarmak istiyorsanız, Clash Of Clans MOD APK’sını indirin

Clash of clans, tüm Android oyun endüstrisindeki en büyük ve en tanınmış isimdir. Google Play Store’da 500 milyondan fazla şahıs tarafınca inmiş olduğu ve her gün milyonlarca oyuncu tarafınca beğenilmiş olduğu için popülerliği açıktır. 4.5 yıldız derecelendirmesi ile ideal bir insan ve editörün seçimidir.

Kim kimsenin saldıramayacağı bir imparatorluk inşa etmek istemez ki? Fakat ya süper kuvvetli bir krallığı büyütmek için ihtiyaç duyulan kaynaklardan çıkarsanız. Hepsini uygulama içi satın alma yöntemiyle elde edebilmenize karşın, bir oyuna para harcamanın acısını anlıyoruz. Clash of Clans MOD APK’nın oyuncular için bir nimet bulunduğunu kanıtladığı yer burasıdır. Tüm krallığınızı bir sonraki seviyeye taşıyacak tüm süper güçleri size veren büyüleyici bir oyundur. Burada her şeyin kilidi açık ve sınırsız olacak.

Ek olarak, değişim, herhangi bir Android sürümü üstünde çalışırken neredeyse tüm Android cihazlarını destek sunar. Ek olarak milyonlarca öteki klan oyuncusuyla rekabet etmenize ve beraber oynamanıza izin verir. Clash of Clans MOD APK, tonlarca hususi avantajla kesinlikle size hitap edecek. Peki, onları derinden analım.

Klanlar Çatışması MOD APK

Clash of Clans APK Sınırsız Altın

Clash of Clans’taki birincil oyun içi para birimi Altın’dır. Altın, hızla ilerlemenize destek olan neredeyse tüm yaşamsal kaynakları satın almak için gereklidir. Sadece ilk 250 altın düştüğünde, onları geri kazanmak birazcık zor. Bir tek çeşitli zorlukları tamamlayarak yada gerçek para harcayarak mümkündür.

Sadece Clash of Clans MOD APK’yi akıllı telefonunuza yükledikten sonrasında, size her şeyi sınırsız olarak sunmuş olduğu için herhangi bir sınırlama hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak. Evet bu doğrudur! Evleri sonsuz bir halde yükseltmek için Sonsuz altın ve kıymetli taşların keyfini ücretsiz bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Birlikler ve Büyülerin Kilidi Açıldı

Oyunu daha ilkin oynadıysanız, içinde bulunan oldukca çeşitli hücum ve müdafa birliklerini biliyor olmalısınız. Oyununuzu kuvvetli kılmak için müdafa ekibinizi güçlendirmeniz gerekir. Ek olarak, Büyüler birlikleri iyileştirmek yada yükseltmek için kullanılır. Clash of Clans MOD APK, tüm birliklerin ve büyülerin kilidini açar, bu da sizi direkt savaşlarda en kuvvetli yapmanıza niçin olur.

Klanlar Çatışması MOD APK

Clash of Clans APK Son Sürüm

Reklamlar, bilhassa Clash of Clans şeklinde ilgi çekici oyunlar esnasında, herhangi bir uygulamanın en rahatsız edici öğesidir. Clash of Clans MOD APK’nın reklamlardan tamamen arınmış bulunduğunu bilmek sizi mutlu edecektir. Hiçbir ücret ödemeden reklamsız bir oyun deneyimine haiz olmak eski hayalleriniz şeklinde. Bu yüzden, herhangi bir video oyunu için en beğenilen özelliktir. Bu yüzden, harp alanını tek bir kesinti olmadan fethetmek için derhal indirin !!

Belediye Binası 12

Yukarıdaki özellikler, Clash of Clans MOD APK’ya vakit ayırmanız için kafi olsa da, burada size CoC’yi daha oldukca sevmeniz için bir niçin daha veriyoruz. Son olarak sürüm, deneyiminizi daha da zenginleştirmek için size en yeni Town Hall 12 güncellemesini sunuyor.

Bilmeyenler için, 12. düzey Belediye Binası, Giga Tesla’lardan birine haiz olan tek Belediye Binasıdır. Giga Tesla, aynı anda birden fazla hedefe saniyede çok büyük hasar verir. Böylece artık ölümsüz olabilir ve birçok düşmanınızı onlara haber vermeden anında çarpabilirsiniz.

Çalışan PvP, PvE

Oyun hem tek oyunculu hem de oldukca oyunculu modda mevcuttur. Böylece oyuncular bunu PvE & PvP’de oynayabilirler. PvE, bilgisayar kontrollü düşmanlarla savaşmayı ifade eden Oyuncuya Karşı Ortamdır. Oyuncuya Karşı Oyuncu modunda (oldukca oyunculu bölümde), harp alanında gerçek hayatta kalanlara karşı savaşırsınız. Komutları global ve klan sohbetinde de kullanabilirsiniz. Fantastik değil mi?

Klanlar Çatışması MOD APK

Çözüm

Google Play Store’da oldukca sayıda oyun var, sadece Clash of Clans hepsi içinde en iyi seçim. Ve Clash of Clans MOD APK, COC evreninin tüm ölümsüz sevenler için tüm istenmeyen hataları ve engelleri kaldırarak tüm yolculuğu daha da keyifli hale getirdi. Tek ihtiyacınız olan uygulamayı indirmek ve en iyiler içinde en iyisi olmak!!!


Şimdi indir (170MB)

Artık indirmeye hazırsınız Clash of Clans ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaSupercell

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir