Life Choices
Life Choices

Life Choices APK v1.1.5 (Sınırsız Para/Elmas) indir 2024

Yaptığınız seçimlerin anlamsız olduğu, sıkıcı ve sıradan hayat simülasyonu oyunlarından sıkıldınız mı? O halde Life Choices tam sana göre! Brain Test: Zeka Oyunları, Brain Test 2: Zeka Hikayeleri ve Who is? Yepyeni Zeka Oyunları'nın yapımcılarından y

Android Android Gündelik
5 ( 941 puan )
Fiyat: $0
İsim Life Choices
Yayıncı Unico Studio
Tür Gündelik
Boyut 98MB
Son Sürüm 1.2.2
MOD Sınırsız Para/Elmas
Orjinal Google Play
Life Choices is the most famous version in the Life Choices series of publisher Unico Studio
Mod Version 1.2.2
Content Rating USK: Tüm yaşlar

Life Choices APK indir

Seçimleriniz, Yaşam Seçimleri dünyası üzerinde her zaman önemli bir etkiye sahiptir. Her zaman hayalini kurduğunuz şehri en doğru şekilde inşa etmenize yardımcı olacaktır. Kimin komşunuz olacağına karar verin. Gözlerinizi kapatana kadar hangi kişiliğin ve kişinin peşine düşeceğinize karar verin. Sizi birçok farklı şekilde etkileyebilir, ancak bu sizin seçiminizdir. Dünyayı kontrol etme şeklinizin işe yarayıp yaramadığını keşfedin. Oradan, yaşam durumlarında daha iddialı olmanıza yardımcı olur.

Hayat simülasyon oyunları yavaş yavaş bize yaklaşıyor. Ancak çoğu zaman seçimlerimizi verimsiz hale getirirler. Ancak Life Choices bu tür oyunlardan tamamen farklıdır. Neye karar verdiğinize saygı duyar ve size doğal etkileri gösterir. Özgünlük ve basit oyun, molanızın tadını çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Zorlayıcı zorluklar veya strese neden olabilecek herhangi bir şey yoktur. Oynayın ve düşüncelerinizi içine koyun.

Yaşam Seçimleri modu

Life Choices APK MOD

Oyuna başlamadan önce ilk adım karakterinizi seçmeniz gerekiyor. Ardından, oyun size doğa ve aile hakkında belirli parametreler verecektir. Karakterinizin kişiliğini daha da geliştirmek için soruları tamamlayacaksınız. Aşağıda oyuncuların seçebileceği cevaplar olacak. Her cevap, karakterin kişiliğini ve yolunu değiştirmek için küçük bir parça oluşturacaktır. Bu nedenle, sizin için doğru yönü seçmek için dikkatlice düşünmeniz gerekir. Kariyer seçimlerinizi, yeteneklerinizi ve en iyi olduğunuz şeyleri yaratın. Çevrenizdeki insanlar da bu seçimlerden etkilenecektir.

Yaşam Seçenekleri mod ücretsiz

Life Choices APK Sınırsız Para

İşlerinizi yeteneklerinize göre yapmak zorunda kalacaksınız. Zekadan, algıdan, sanattan ve hatta kullanımdan güce. Bir işin iyi yapıp yapamayacağı, ne istediğinize bağlıdır. Ayrıca karakterin becerileri üzerinde belirli etkiler yaratacaktır. Yani gelecekte bir mühendis, bir iş adamı, bir dansçı ve hatta bir suçlu olabilirsiniz. Çocukluğumuzdan itibaren birçok kariyer yönlendirilebilir. Bu ihtiyacı karşılayacak olan şey yeteneklerinizdir. Öyleyse göstergeleri geliştirelim ve en fazla faydayı sağlayan yönü seçelim.

Şehir binası

Unicoville başlangıçta çok bozulmamış bir yerdi, ancak yararlanılacak çok fazla potansiyele sahipti. Hadi bu kasabayı daha da güçlenmesine yardımcı olmak için yeniden inşa edelim. Evler, lüks ve konforlu mekanlar olacak şekilde oluşturulacak ve iyileştirilecektir. Trafikte ve günlük yaşamda insanların yaşam kalitesini iyileştirin. Ancak bu aynı zamanda kaynaklarınızın çoğunu tüketmenizi de gerektirecektir. Ama karşılığında büyük ve mutlu bir kasabaya sahip olacaksınız. Oradan özgürce dolaşabilir ve en çok sevdiğiniz şeyi yapabilirsiniz. Burası tamamen sizin kontrol ettiğiniz bir yer, bu yüzden onu bir sonraki seviyeye taşımaya çalışın.

Hayat Tercihleri ​​hileli apk

Life Choices APK Son Sürüm

Yorucu bir günün ardından eviniz dinlenmek için en iyi yerdir. Bu yüzden şehirdeki diğer evler gibi bakılması gerekiyor. Duvarlarınızı ve zeminlerinizi değiştirerek başlamanız gerekecek. Sonraki iş için lüks ve fonksiyonel mobilyalar eklemektir. Bununla bitmiyor, oyuncular nihayetinde herhangi bir ev pozisyonuna dekorasyon ekleyebilirler. Yaşamak ve çalışmak için daha büyük evlerin kilidini açın. İstediğinize göre rahatça tasarlamak için daha büyük bir alan yaratın. Her şey çarpıcı ve canlı 3D olarak gösterilecektir.

Yaşam Seçimleri modu android

Life Choices APK Hile

Gerçekten de büyüdüğümüzde kendimize gerçek bir aşk bulmalıyız, ister erkek ister kadın olsun. İlişkiler kurmak için doğru kişiliğe sahip insanları aramaya başlayın. Oradan daha uzun süreli bir ilişkiye geçin, evlenin ve bir düğün düzenleyin. İkinizin çocukları olacak ve onlara bakacaksınız. Çocuklara toplum için değerli insanlar olmalarına yardımcı olacak yönleri öğretin. Hepsi daha iyi bir şekilde yaşamak için bir evde yaşayabilir. Life Choices modunun getirdiği anlamlı tatillerde mutluluk yaratın.


Şimdi indir (98MB)

Artık indirmeye hazırsınız Life Choices ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir