Critical Ops
Critical Ops

Critical Ops APK v1.33.1.f1938 (Sınırsız Para/Mod Menüsü) indir 2022

Critical Ops APK indirOyun dünyasının en büyüleyici oyunları, ister pubg, call of duty, counter strike ve daha fazlası olsun, aksiyon dolu harp oyunlarıdır. Hepimiz yenilmez en iyi dövüşçü olmak için maceralı ve devamlı seyahat oyunlarına sevgi duyma

Android Android Aksiyon
5 ( 621 puan )
Fiyat: $0
İsim Critical Ops
Yayıncı Critical Force Ltd.
Tür Aksiyon
Boyut 711MB
Son Sürüm 1.33.0.f1892
MOD Sınırsız Para/Menü
Orjinal Google Play
Critical Ops is the most famous version in the Critical Ops series of publisher Critical Force Ltd.
Mod Version 1.33.0.f1892
Content Rating USK: 16 ve üzeri yaşlar

Critical Ops APK indir

Oyun dünyasının en büyüleyici oyunları, ister pubg, call of duty, counter strike ve daha fazlası olsun, aksiyon dolu harp oyunlarıdır. Hepimiz yenilmez en iyi dövüşçü olmak için maceralı ve devamlı seyahat oyunlarına sevgi duymaya başlar. Bugün, bu yazımızda sizlerle en iyi harp oyunlarından birini paylaşacağız ve Critical Ops adındaki bu yakıcı oyunun adını kesinlikle duymuşsunuzdur.

Kritik Operasyonlar MOD APK

Critical ops, Google Play Store’da milyonlarca kez indirilen coşku verici bir aksiyon oyunudur. Ek olarak, Çarpıcı 3D grafikler, net naturel ses, akıcı oyun ve kuvvetli performansa haiz kolay bir kullanıcı arayüzü ile donatılmıştır. Bu oyun iki mod, FPS ve TPS ile beraber gelir. Ek olarak, fazlaca oyunculu oyunlar oynamanıza ve küresel oyuncu yada arkadaşlarınızla anında bağlantı kurmanıza olanak tanır.

Critical Ops APK Son Sürüm

Her şey tehlikeli sonuç operasyonlar, kullanıcıyı oyun süresince meşgul etmek için inanılmaz bir öykü ile muhteşem bir halde hizalanmıştır. Oyunun başından itibaren ekibinizi ve kendinizi tehlikeli düşmanlardan korumak için mühim savaşlara katılmanız gerekiyor. Bu oyunlarda duruma nazaran uygun hamleler yapmanız gerekiyor. Bir yanlış hamle ve oyun biter!

Critical Ops, bir açık dünya oyun temasına dayalıdır, dövüşün yanı sıra, becerilerinizi geliştirmek, sağlığınızı korumak, silahlarınızı yükseltmek, ekibinizi bir araya getirmek ve oyunda hayatta kalmak için daha birçok şey yapmak için birçok coşku verici şey yapmanız gerekir. mümkün olduğunca uzun.

Kritik Operasyonlar MOD APK

Oldukca sayıda mod içeren bir oyun

Oyunda Search and Destroy Team ölüm maçı ve tabanca oyunu şeklinde birçok büyüleyici mod var. Ara ve Yok Et’te iki ekip alacaksınız ve her bölümün saygı duyulan hedefleri var. Bir ekip patlamaya kadar bombaları düzenler ve yerleştirir, diğeri ise onları etkisiz hale getirmeye çalışır. Her mermi bir ekip ölüm maçında sayılır; takımlar sınırı olan atışlar altında ağır silahlarla savaşmak zorunda ve son tabanca oyunu modunda ekip savaşacak, sadece bireyler içinde değişik silahlara haiz oyuncular öldürme ile değiştirilebilir.

Critical Ops APK Hile

Her oyunda gizli saklı bir hile yada hile kodu bulursak, bu oyun deneyimi fazlaca daha keyifli hale gelir. Critical Ops Mod Apk aldıktan sonrasında da aynı şey olacak. Oyunun fazlaca daha çok derinliğini ve her boyutunu keşfedebilir ve en üst seviyesine ulaşabilirsiniz; her özellik ekibinizi korumaya ve kuvvetli düşmanlarınızı yenmeye destek olacaktır.

Critical Ops Hileli apk, resmi Critical Ops’un değiştirilmiş versiyonudur. Tek bir kuruş bile harcamadan birçok coşku verici özelliğe ve birçok ücretli premium avantaja haiz olacaksınız. Critical Ops MOD APK, fazlaca çeşitli silahlar, kilitli görevler, benzersiz navigasyon haritaları ve sizi şaşırtacak daha birçok şey sunuyor.

Kritik Operasyonlar MOD APK

Critical Ops APK Sınırsız Cephane

Eleştiri bir mod apk ile yenilmez bir oyuncu olabilirsiniz. Evet, hileli mod apk’mızla sınırsız mermi, gizli saklı düşmanları bulmak için bir mini harita, tüm silahların kilidi açık, Kesintisiz görünüm, aimbotlar, genişletilmiş atış hızı ve daha birçok premium özellik elde edeceksiniz.

Sınırsız Mermi ile bu oyunu kolaylaştırın

Critical Ops MOD APK, tamamen güvenli parasız birçok coşku verici premium avantaja haizdir. Düşmanlara saldırırken çoğu zaman en fazlaca endişelendiğimiz şey, sıkıntılı seviyelerde sağlığımız ve sınırı olan mermilerdir. Kısaca burada Critical Ops MOD APK ile tüm sıkıntılı seviyeleri kolayca kazanmak için sınırsız cephane alacaksınız.

Düşmanları bulmak için Mini Harita

Açık dünya harp oyununda karşılaştığımız en büyük mesele, düşmanların tesadüfi saldırılarıdır. Kendimizi gizli saklı düşmanlardan devamlı tetikte tutmalıyız. Kısaca burada Critical Ops Mod Apk’ta düşmanları bulmak için bir Mini Harita alacaksınız, bu yüzden ilkin düşmanlarınızı bulun ve sonrasında onların yok edilmesi için tam bir plan hazırlayın. Mini harita, yalnızca düşman işaretçilerini bulabileceğiniz sağ köşede bulunur.

Zekice bir yere saklanıp saklanmadıklarını bile takip edebileceğiniz hileli mod apk’mız ile tüm düşmanlarınızın canlı konumlarını elde edeceksiniz. Mini bir Critical Ops Mod Apk haritanız var ise, hiçbir yere saklanamazlar.

Kritik Operasyonlar MOD APK

Critical Ops APK Sınırsız Para

Critical Ops MOD APK, tüm ücretli varlıkları edinmenize destek olacak çeşitli komut dosyaları tarafınca oluşturulan tekrardan oluşturulmuş android uygulamasıdır. İşte bu oyun tüm silahların kilidi açık olarak geliyor. Tüm bu silahları en sıkıntılı bölümleri anında tamamlamak için kullanabilir, ek olarak sonsuz varlıklarla yükseltebilirsiniz. Bu yüzden derhal indirin ve tüm ücretli varlıkların keyfini ücretsiz bir şekilde çıkarın.

Kesintisiz görünüm

Açık dünya oyunlarında olduğu şeklinde, devamlı hava değişimleri duman ve yağmura niçin olur. Sadece Critical Ops MOD APK’daki Kesintisiz görünüm özelliğinden sis, yağmur, duman ve her türlü fena hava durumunu süratli bir halde ortadan kaldırabilir ve tüm düşmanlarınızı onlara haber vermeden anında yenmek için konumlandırabilirsiniz.

AimBot

Bir çok süre, düşmanımıza karşı odaklanmış hedefler oluşturmada sorunlarla karşılaşırız ve talih eseri, kaçırılırlarsa öldürülmeleri fazlaca daha zor hale gelir. Kısaca düşmanları sessiz bir şekilde öldürmek için Critical Ops MOD APK’da Aimbot’umuz var. Aimbot, düşmanları otomatikman hedefleyebileceğiniz ve onları tek atışta öldürebileceğiniz mükemmel bir özelliktir.

Critical Ops APK Hile

Etrafımızda fazlaca sayıda düşman olduğunda, düşmanlarımızı süratli bir halde öldürmek için hız gerekir, bundan dolayı Critical Ops Mod Apk, Genişletilmiş Ateş Hızı sağlar, bu sayede rakiplerinizi süratli atış hızında silahlarla vurabilirsiniz. Bu yüzden fazlaca sayıda düşmanla çevriliyseniz endişelenmeyin. Herkesi fazlaca süratli bir halde öldürmek için Genişletilmiş Ateş Hızını kullanın.

Kritik Operasyonlar MOD APK

Çözüm

Critical Ops, kuvvetli bir kullanıcı arayüzüne haiz en iyi harp oyunlarından biridir. Kullanıcıyı bir saniye bile sıkmaz – geniş kullanıcı tabanının ve benzersiz özelliklerinin ardındaki niçin. Oyunu fazlaca daha heyecanlı hale getirmek için, bir sonraki düzey oyun deneyimini ve birçok premium pozitif yanları parasız keşfedebileceğiniz Critical Ops MOD APK’sını size sunuyoruz. Bu yüzden şimdi indirme alanına hakim olma ve keyfini çıkarma zamanı!


Artık indirmeye hazırsınız Critical Ops ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir