Dizipal
Dizipal

Dizipal APK v18 (Reklamsız) indir2022

Dizipal APK indirDizipal APK , binlerce yabancı film ve dizileri, yerli yapımları ve beyaz perdede oynatılan yeni filmleri en yüksek kaliteyle, izlemenize olanak elde eden parasız android film ve dizi seyretme uygulamasıdır.Dizipal REKLAMSIZ MOD APKD

Android Android Eğlence
5 ( 140 puan )
Fiyat: $0
İsim Dizipal
Yayıncı Dizipal
Tür Eğlence
Boyut 10MB
Son Sürüm 18
MOD Reklamsız
Orjinal Google Play
Dizipal is the most famous version in the Dizipal series of publisher
Mod Version 18

Dizipal APK indir

Dizipal APK , binlerce yabancı film ve dizileri, yerli yapımları ve beyaz perdede oynatılan yeni filmleri en yüksek kaliteyle, izlemenize olanak elde eden parasız android film ve dizi seyretme uygulamasıdır.

Dizipal REKLAMSIZ MOD APK

Dizipal REKLAMSIZ MOD APK film ve dizi uygulaması isteyen kullanıcılarımıza hususi tavsiye ettiğim yapımcılığını DiziPal firmasının üstlendiği android platformun popüler yerli, yabancı, film ve dizi seyretme uygulamasıdır. Bunlara bir kaç örnek verecek olursak, SQUID GAME, Venom Zehirli Hiddet 2, Sıfır Bir, Süratli ve Öfkeli 9, Kağıttan hayatlar, Dune Çöl Gezegeni ve daha birçok film ve diziler bulunmaktadır. Dizipal REKLAMSIZ MOD APK ile uygulama içinde rahatsız edici reklamlardan dolayı siz değerleri kullanıcılarımıza hususi reklamlar kaldırılmış bir halde sunuyorum bu sayede film ve dizilerin kolayca izleyebilir, parasız bir halde tüm dizileri kolayca seyredebilirsiniz. Yüzlerce yabancı film ve diziler, belgeseller, yeni çıkan beyaz perde filmleri ve daha birçok şey siz kıymetli android kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli günler dilerim.

dizipal apk 1

Dizipal Yeni Güncel Adresi

Dizipal bu benzer biçimde sorunları siz kullanıcılara artık yaşatmamak için uygulama geliştirerek artık hiçbir telif yemeden tüm film ve dizileri seyretme şansını sunuyor. Bu sayede site kapanmaları ile uğraşmadan tüm içerikleri uygulama içinde biriktirerek kullananların ilgisini daha fazlaca çekmeye başladı. Artık Dizipal’ın yeni adresine girip oradan izlemenize gerek kalmadan uygulamasını indirip daha süratli ve donmalar yaşamadan sınırsız film ve dizi izlemenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Dizipal APK Nedir?

Bu uygulamada gördüğünüz film yada dizileri kolayca izlemenizi sağlıyor.

Uygulama içinde birden fazlaca kategoriler bulunmakta bunlardan en popüllerleri;

 1. Anime
 2. Aksiyon
 3. Bilim Kurgu
 4. Güldürü
 5. Serüven
 6. Gerilim
 7. Korku
 8. Cenk
 9. Tarih
 10. Duygusal
 11. Erotik

ve daha birçok kategoriler bulunmaktadır. Bu kategorilerin herhangi birine tıklayarak istediğiniz türdeki film ve dizileri seyredebilirsiniz.


Artık indirmeye hazırsınız Dizipal ücretsizdir. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir