Ego TV Pro
Ego TV Pro

Ego TV Pro APK v5.0 Android için Son Sürüm indir (2024)

Ego Tv Pro Apk İndir | Yeni özellik | 2023'nin Son SürümüEgo Tv Pro'yu indirmek için arama yapıyorsanız, o zaman doğru web sitesindesiniz. Burada Android ve IOS Aygıtı için Ünlü Ego Tv Pro APK’sının indirme adresini sağlıyoruz. Yalnızca Ego Tv Pro Uy

Android Android Eğlence
4 ( 493 puan )
Fiyat: $0
İsim Ego TV Pro
Yayıncı Ego TV
Tür Eğlence
Boyut 40MB
Son Sürüm 10.0
MOD Pro Sürüm
Orjinal Google Play
Ego TV Pro is the most famous version in the Ego TV Pro series of publisher
Mod Version 10.0

Ego Tv Pro Apk İndir | Yeni özellik | 2023’nin Son Sürümü

Ego Tv Pro’yu indirmek için arama yapıyorsanız, o zaman doğru web sitesindesiniz. Burada Android ve IOS Aygıtı için Ünlü Ego Tv Pro APK’sının indirme adresini sağlıyoruz. Yalnızca Ego Tv Pro Uygulamasını değil, aynı zamanda Ego BOX Apk İndir. Bu uygulama ile her türlü Spor ve Canlı TV Kanallarına erişebilir android Telefonunuzda binler Film ve Diziler ücretsiz izleyebilirsiniz.

Özellikler

  • Tüm Türk TV Kanallarına sahiptir. Android Telefonunuzda Ücretsiz Canlı izleyebilirsiniz. Ücretsiz Canlı TV Kanallarını İzlemek için iyi bir İnternet erişiminiz olmalıdır.
  • Film Tutkunuz için Ego Tv Pro en iyi tercihtir. Yüzbinlerce Türk ve Hollywood Filmleri Koleksiyonuna sahiptir. Sevdiğiniz Bir Filmi İzleyin veya İndirin.
  • İnternet bağlantınız iyiyse izlerken gecikme yaşamazsınız
  • Ego TV Pro, Spor Kanallarını Canlı ve Kesintisiz Yayınlayarak Ünlü Oldu. Futbol Ligleri ve Derbi Maçları gibi En Beğendiğiniz Sporları İzleyebilirsiniz. EgoTV indirin ve Spor Kanallarının keyfini çıkarın.
  • TV Dizilerini Seviyor musunuz? Hangi Telefonu kullanıyor olursanız olun, Türk Dizilerini/Filmleri istediğiniz zaman istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.
  • En çok Netflix mi seviyorsun? Sorun değil Ego TV ile, Amazon prime, Disney+, Turkcell ve daha fazlası gibi Popüler OTT Platformlarına ücretsiz sahip olacaksınız.
Ego TV apkEgo TV apk indir

Ego BOX Apk İndir

Akıllı TV’niz var mı veya uygulamayı büyük ekranlı bir dizüstü bilgisayarda kullanmak mı istiyorsunuz? o zaman EGO BOX Apk’yi indirin. Bu uygulama, Ego Tv Pro Apk ile aynı özellikleri sağlayan Android TV’ler ve Dizüstü Bilgisayar Emülatörü için yapılmıştır.

Ego Box tv Apk indir izlemek istediğiniz her şeyi izleyebileceğiniz harika ötesi bir uygulamadır. Bu uygulama aracılığı ile dilerseniz canlı olarak tüm TV kanallarını izleyebilir, dilerseniz ücretsli platformların içeriklerini ücretsiz izleyebilir, dilerseniz sinema ve TV dizilerini takip edebilirsiniz. Kısacası başta da söylediğimiz gibi izlemek istediğiniz her şeyi izleyebileceğiniz bu platformdan çok hoşlanacaksınız!

ego tv apkego tv apk

Canlı TV kanallarını takip etmek için internet sitelerinde gezmenize gerek yok. Ego Box TV Apk indir uygulamasını kullanarak piyasada bulunan hemen hemen tüm TV kanallarının yayın akışlarını anında takip edebilirsiniz. Ayrıca, en popüler streaming platformlarındaki ücretli içerikleri takip etmenin en iyi yolu da yeniden Ego TV Apk indir. Onlarca platforma para dökmenize gerek yok.


Artık indirmeye hazırsınız Ego TV Pro ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir