Epic Seven
Epic Seven

Epic Seven APK v1.0.487 (Sınırsız Para/Mücevher/Karakter) indir 2024

Epic Seven APK indirBazı destansı strateji tabanlı oyunlar arıyorsanız, doğru cesarete sahipsiniz bundan dolayı oyunumuzun sağlamış olduğu en kuvvetli ve destansı özelliklerden birkaçını tartışacağız ve muhteşem bir RPG oyununu ele geçireceğiz.Epic S

Android Android Rol Oyunu
4 ( 563 puan )
Fiyat: $0
İsim Epic Seven
Yayıncı Smilegate Megaport
Tür Rol Oyunu
Boyut 80MB
Son Sürüm 1.0.487
MOD Sınırsız Para/Karakter
Orjinal Google Play
Epic Seven is the most famous version in the Epic Seven series of publisher Smilegate Megaport
Mod Version 1.0.487
Content Rating USK: 12 ve üzeri yaşlar

Epic Seven APK indir

Bazı destansı strateji tabanlı oyunlar arıyorsanız, doğru cesarete sahipsiniz bundan dolayı oyunumuzun sağlamış olduğu en kuvvetli ve destansı özelliklerden birkaçını tartışacağız ve muhteşem bir RPG oyununu ele geçireceğiz.

Epic Seven Mod Apk, rol yapma oyununda karakterlerinizle birkaç klasik harpte savaştığınız, strateji meydana getirmeye dayalı bir oyundur. Ellerinde oldukca şiddetli ve belirli güçler ve araçlar, hususi kudret ve hücum.

Epic Seven MOD APK

RPG kategorisinin oynanışında, anime karakterlerinin simülasyonunun keyfini mükemmel grafiksel temsillerle çıkarmaları için kullanıcılara birçok klasik avantaj ve özellik elde eden şüphesiz en çekici oyunlardan biri bulunduğunu görmüş olacaksınız.

Çeşitli seçenekleri seçmek için kuvvetli karakterlerin avatarlarına dalın. Tüm karakterler, bireysel olarak değişik stilleri ve savaşların dahil olduğu hareketleriyle maksimum güce haizdir, böylece kullanıcılar seçimlerini farklılaştırabilir.

Değişiklikte bu klasik strateji tabanlı RPG’nin sürümünün tadını çıkarın. Bundan dolayı, ayrıca herhangi bir sorunla karşılaşmanıza gerek kalmaz ve hücum ve müdafa şekillerinde rol oynama oyununuzun keyfini devamlı olarak çıkarabilirsiniz.

Epic Seven APK Son Sürüm

Grafikler ve görseller şeklinde filmler, oyundaki geleneksel ve gelişmiş savaşlarla başa çıkmak için tasarlanmış en klasik gişeler ve çağıl çağ görevleri ve sahneleri ile uygun araçlar ve belirli güçteki ekipmanlarla gömülüdür. Çeşitli strateji tabanlı savaşlara katılmanız ihtiyaç duyulan en güvenilir ve sevilen RPG oyunlarından biridir.

Seçtiğiniz kişiliklerle, kendi hususi araçlarına ve gücüne haiz karakter türlerini elde edersiniz ve bunlardan harp alanınız için bir seçim yapmak için kafi para gerekir. Bildiğiniz şeklinde bu bir rol yapma oyunu, bu yüzden avatarları dikkatlice seçmeden ilkin incelemeniz gerekiyor.

Epic Seven MOD APK

Epic Seven, fantastik dövüş dünyasını deneyimlemek isteyen kullanıcılar için en mühim harp alanıdır. Kuvvetli karakterleriniz, aynı seviyedeki ve kimi zaman daha çok kuvvetli rakiplerle rol yapma savaşlarında size destek olacaktır.

Ek olarak karakterler için değiştirilebilir silahlara izin verir ve ruhları toplamak için ihtiyaç duyulan hususi kabiliyetleri gerçekleştirir, bu da kapıcıyı çağırmaya destek sağlar. Rakiplerinizin devasa canavarlarıyla uğraşmanız ve karakterlerinizin gerektirdiği benzersiz becerilerle onları savuşturmak için strateji planlamanız gerektiğinden, savaşların ortasında onlara destek olacak öğretmenle duygularınızı donatın.

Epic Seven APK Sınırsız Mücevher

Epic Seven Mod Apk, kullanıcılara gelişmiş özellikler ve işlevler sağlamak ve kullananların en sık karşılaşmış olduğu ortak sorguları sıralamak için meydana getirilen orijinal oyunun alternatif ve değiştirilmiş bir çeşididir.

Bundan dolayı, öğeleri yükseltmek için ihtiyaç duyulan parasız sınırsız para, altın, elmas, kilit taşları ve tüm sürüm yöntemlerine izin verdik. Sunduğumuz sonsuz puanlar ve altınlar yardımıyla; oyunun her yönünü yükseltebilirsiniz. Ek olarak, karakterlerinin daha iyi performansı için vasıta ve gereçler şeklinde her öğeyi mağazadan ücretsiz bir şekilde satın alabilirsiniz.

Epic Seven MOD APK

Sürüm, oyunda görünen ayrıca reklamın engellenmesine ve kaldırılmasına destek olacak şekilde değiştirildi, böylece oyundaki hastalık ve rahatsız edici kısım azaltıldı. Varyant ek olarak kullananların onu başka bir kaynaktan köklendirmesini gerektirmez. Ve bu işlev, sürümü cihazınızda yer açmak için güvenli ve güvenli bir uygulama haline getirir.

Antivirüs ve antiban özellikleriyle etkinleştirilmesini sağlar, böylece hiçbir şeyle uğraşmanıza gerek kalmaz. Oyun, en üst düzeyde oyun keyfini çıkarmanız için bir tek ücretsiz bir şekilde sizin için en iyi karakterlerin kilidini açtığımız için, kapasitesinin en üst kısmına geliştirilmiştir.

Epic Seven APK Karakter Hile

Epic Seven Mod Apk, bu kadar geniş ve çeşitli kategorilerdeki oyunların hayatta kalabileceği ve güvenebileceği birçok özellik ve işleve gerekseme duyar. Bu yüzden biliyoruz ve bu yüzden kullanıcılar için temel özelliklerden bazılarını tartışıyoruz, böylece reklamı keşfedebilirler, RPG kategorisinde ne keşfedecekleri hakkında bir düşünce edinebilirler;

Epic Seven MOD APK

Epic Seven APK MOD

Epic Seven Mod Apk, çeşitli eserlere haiz birkaç karaktere haizdir. Gene de, oyunda mevcut yüzlerce seçenek arasından savaşmak için yetenekli, kuvvetli avatarlar arasından seçim yapabilecekler.

Epic Seven Hileli apkKullanıcılar, roleplay için seçilen anime formlarındaki çeşitli karakterleri alacak ve kullanıcılara her türlü canavar rakiple başa çıkmak için kuvvetli bir kadro verecek.

Sınırsız para

Epic Seven Mod Apk, kullanıcılara sınırsız para, gök taşları, altın ve çeşitli ödüller sunar, böylece her türlü unsur satın alma ve yükseltme işleminde bu tarz şeyleri özgürce kullanabilirsiniz.

Bu değiştirilmiş sürümün reklam engelleme ve kaldırma fizibilitesi sebebiyle kullanıcılar rahatsız olmaz. Bu, oyun esnasında görünen reklamları görevli bir halde engeller.

Epic Seven APK Güncel Sürüm

Size söylediğimiz şeklinde, aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce karakter var ve her birinin değişik ve hususi kabiliyetleri var. Bu yüzden sizin için birkaç temel ve kuvvetli avatarın kilidini de açtık.

Bu açıklara bu değiştirilmiş sürümde erişilebilir. Epic Seven Mod Apk, temelde bu değiştirilmiş varyant, kullananların onu başka kaynaklardan köklendirmesini gerektirmez ve uygulamanın klasik ve antiban hususi durumunu etkinleştirir.

Epic Seven MOD APK

Çözüm

Epic Seven Mod Apk, en iyi kurallar RPG kategorisi oyunlarından biridir. Rol yapma ve şiddetli savaşlar için en sevdiğiniz ve sevdiğiniz karakter seçimiyle eğlenmek için harp alanındaki çeşitli etkinliklerle ve daha fazlasıyla uğraşırsınız.

Oynamak için yüzlerce karakter arasından seçim yapabilirsiniz ve her biri canavar rakiplerle savaşma becerisine haizdir. Modifikasyonda, oyunun kesintisiz akışı için kullananların oyunun gelişmiş varyantının keyfini çıkarabilmeleri için kafi desteği de sağladık.


Artık indirmeye hazırsınız Epic Seven ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir