Zombie Hunter
Zombie Hunter

Zombie Hunter APK v3.0.39 (Sınırsız Para/Altın) indir 2022

Zombie Hunter APK indirAksiyonu hissedin ve en iyi ücretsiz zombi keskin nişancı atış oyunlarından birinde bu Kıyamet dehşetinden kurtulun. Bir zombi avcısı olarak ve 3D grafiklere sahip zorlu bir birinci şahıs nişancıda (FPS) onları öldürerek bu var

Android Android Aksiyon
4 ( 883 puan )
Fiyat: $0
İsim Zombie Hunter
Yayıncı Viva Games Studios
Tür Aksiyon
Boyut 64MB
Son Sürüm 3.0.39
MOD Sınırsız Para/Altın
Orjinal Google Play
Zombie Hunter is the most famous version in the Zombie Hunter series of publisher Viva Games Studios
Mod Version 3.0.39
Content Rating USK: 16 ve üzeri yaşlar

Zombie Hunter APK indir

Aksiyonu hissedin ve en iyi ücretsiz zombi keskin nişancı atış oyunlarından birinde bu Kıyamet dehşetinden kurtulun. Bir zombi avcısı olarak ve 3D grafiklere sahip zorlu bir birinci şahıs nişancıda (FPS) onları öldürerek bu varlığın tadını çıkarın.

Zombiler aramızda hareket ediyor! Salgın bir enfeksiyondan kurtulan birkaç kişiden birisiniz. Zombi kıyameti, bir bilim insanının gizli bir laboratuvara bir virüs şişesi bırakmasıyla başladı. Askeri karantinaya rağmen, birkaç saat içinde zombi enfeksiyonu salgını dışarıya ulaştı ve şimdi yaşayan ölüler büyüyor ve insanların kendilerini beslemek için avlanmalarına neden oluyor.

Zombi Avcısı Keskin Nişancı MOD APK
Zombie Hunter APK v3.0.39 (Sınırsız Para/Altın) indir 2022 5

Seçkin bir nişancı keskin nişancı olarak, atış poligonunda deneyiminiz var ve kaos, aksiyon ve hayatta kalma savaş oyunları için askeri strateji eğitimi aldınız. Bu, dünyadaki son gününüz olabilir, bu yüzden akıl hastanenizden kaçmak ve bir zombi avcısına dönüşmek, bu zombi kıyametinde hayatta kalmak için tek umudunuz.

Zombie Hunter APK Son Sürüm

Bu FPS oyununda en iyi keskin nişancı tüfeğini seçmeniz, mermileri doldurmanız, ateş açmak için tetiği çekmeniz ve yolunuza çıkan tüm zombileri avlamanız gerekiyor. Bu zombi kıyametinde çaresiz kurbanları, reklamlar bile değişmeden önce ateş ederek koruyun!

Keskin nişancı cephaneliğinizi toplayın ve en iyi zombi avcısı olun, keskin nişancı tüfeklerinden tatar yaylarına, bazukalara, pompalı tüfeklere, saldırı tüfeklerine, revolverlere veya makineli tüfeklere kadar silahları seçin ve yükseltin. Bu FPS zombi kıyameti hayatta kalma oyununda en sevdiğiniz silahlarla oynayın.

Her türlü zombiyi avlayın ve öldürün: bu kıyamet atış görevinde keskin nişancı gözlem, el becerisi ve iz bırakma becerilerinizi test edecek zayıf sürünen ölümsüz veya güçlü süper zombiler. Gizli yerlerden arama yapın, zombileri bulun ve çok geç olmadan hedefleri öldürün!

Zombi Avcısı Keskin Nişancı MOD APK

Zombie Hunter APK MOD

Süre dolmadan zombileri öldürün.
Keskin nişancı tüfeğinizi yükseltin.
Güçlendiricilerle yağma kutuları vur.
Kıyamette hayatta kalma eyleminin birkaç görevi.
Açık kıyamet savaş alanında hayatta kalın.
Çeşitli silahlar ve silahlar.
FPS (1 kişi nişancı) bir hayatta kalma oyunu oynar.
Çevrimdışı veya çevrimiçi oynayın.

Bir zombi kıyameti klasik nişancı oyununun tadını çıkarın. FPS aksiyonu, korku ve hayatta kalma, bir zombi avcısı olarak adrenalinizi artıracak bir keskin nişancı atış oyununa karışıyor. Bu zombi kıyametinden kurtuldu. Keskin nişancı tüfeğinizi yeniden yükleyin, avcı becerilerinizi geliştirin ve hayatta kalmak için ateş etmeye başlayın.

Yolundaki herkesi öldür!

Zombi Avcısı Keskin Nişancı MOD APK

Zombie Hunter APK Sınırsız Para

Bu kıyamette en iyi zombi avcısı olabilir misin? Day Zero’dan 180’e kadar bir korku hikayesini keşfetmek için FPS modunda keskin nişancı/avcı becerilerinizi geliştirin, açık alanlarla savaşın ve bu kıyamet varoluşunda çeşitli seviyelerde savaşın.
Urban City: Jacksonville
Camping: Caravan of the Dead
Tema parkları: eğlence zombileri
Sahil: Ölü liman ve Kar: Arktik yeşim.

En iyi keskin nişancı tüfeğini her çektiğinizde hayatta kalın ve FPS atıcılık becerilerinizi kanıtlayın. Gerçek bir zombi avcısı ol ve hepsini öldür!

Her yerde zombileri vurmanın tadını çıkarın! En iyi FPS oyunlarından biri. Ücretsiz savaş alanında çeşitli görevleri oynamak için ücretsiz zombi avcısı oyunları indirin. Zombie Hunter çevrimiçi veya çevrimdışı bir FPS oyunudur, ayrıca kıyamete veya bir yeraltı sığınağına düşerek güvenli bir şekilde oynayabilirsiniz!

Zombi kıyameti ateş etmeye başlasın!

Zombi Avcısı Keskin Nişancı MOD APK

Zombie Hunter APK Sınırsız Altın

Zombie Hunter Sniper’da bir virüs pandemisi dünyaya yayıldığında, insanlar garip ve tehlikeli bir şekilde ölmeye ve mutasyona uğramaya başladığında insan yıkımı çağına gireceksiniz. Canlıları bulmak ve hayatta kalanlar arasında korku yaymak için her zaman hareket halindedirler ve beyin yok olana kadar bu cesetler anında öldürülemez. İnsanlık tehlikede ve her tür silahın kullanımında geniş deneyime sahip bir avcıya acilen yardım etmeniz gerekiyor. Buradan, zombi ordusunu çeşitli konumlarda yok etmek için üstün keskin nişancılık becerilerinizi kullanmalısınız. Sübjektif olamazsınız, çünkü orada arama yaptığınızda muhtemelen dönüşüme başlayan yüz binlerce insan vardır. Dünya uçsuz bucaksız, yalnız-karanlık günlerde hayatta kalabilir misin? Cevap kendimden başkası değil.


Artık indirmeye hazırsınız Zombie Hunter ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaViva Games Studios

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir