Family Guy
Family Guy

Family Guy APK v5.6.0 (Sınırsız Para/Kilitsiz) indir 2022

Family Guy APK indirHey, oyun delileri! Bu karantina döneminde her şey coşkulu mu? Yoksa bir serüven için çok arzuluyor ve evde sıkılıyor musunuz? Evet ise, Play Store Android Serüven oyunlarını oynamanız gerekiyor! Android Akıllı Telefonlar, gelişmi

Android Android Macera Oyunları
5 ( 425 puan )
Fiyat: $0
İsim Family Guy
Yayıncı Jam City
Tür Macera Oyunları
Boyut 146MB
Son Sürüm v5.6.0
MOD Sınırsız Para/Kilitsiz
Orjinal Google Play
Family Guy is the most famous version in the Family Guy series of publisher Jam City, Inc.
Mod Version v5.6.0
Content Rating USK: 12 ve üzeri yaşlar

Family Guy APK indir

Hey, oyun delileri! Bu karantina döneminde her şey coşkulu mu? Yoksa bir serüven için çok arzuluyor ve evde sıkılıyor musunuz? Evet ise, Play Store Android Serüven oyunlarını oynamanız gerekiyor! Android Akıllı Telefonlar, gelişmiş oyunları parmaklarınızın ucuna getirebildiğiniz için dünyanın en iyi oyun geliştiricileridir. Ek olarak, bir çok Android oyunu parasız ve yalnızca uygulama içi satın alımlar için parasızdır ve muhteşem grafikler ve gelişmiş ayrıcalıklar sunar.

Bundan dolayı, gerçekçi bir serüven arayan iseniz, Family Guy sizin için en iyi seçim olacaktır! Hayır, Family Guy adlı Cartoon Show’dan bahsetmiyorum. Gene de, burada en sevdiğiniz Family Guy karakterleri ve fantastik maceracı arayüzü ile bir Android oyunu oynamanız gerekiyor. Tüm favori becerilerinizi ve tüm Family Guy’larınız için yaşayan bir Quahog inşa etmeniz ihtiyaç duyulan strateji oluşturma arayüzünü kapsayan, oynaması parasız bir oyundur!

Oyun kimi zaman sizi coşkulu hissettirecek, sadece bir çok süre maliyetli uygulama içi satın alımlar ve oyun içinde çoklu çevrimiçi reklamlarla sizi rahatsız edecektir. Pekala, bu davranışı atlayabilir ve Family Guy The Quest for Stuff MOD APK adlı rahat şeylerle uygun oyunu oynayabilirsiniz! Bu modlu sürümü indirin ve tüm oyun içi mücadelelerden ücret almadan kurtulun!

Family Guy APK Son Sürüm

Family Guy adlı dünyanın en iyi Çizgi Film Animasyonu TV şovunu yayınladınız mı? Bu Disney şovunun tek bir bölümünü tek bigün süresince yayınlamaya karşı koyamayacağınızı biliyorum! Bu muhteşem bir web dizisi ve ek olarak bu yıl Family Guy için satılan milyonlarca avantaj var. Bu yüzden tüm Disney fanatikleri için, bugün Family Guy The Quest for Stuff adlı muhteşem bir seçeneğimiz var!

Tüm favori karakterlerinizi içeren Family-Guy tabanlı bir Android animasyon oyunudur. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan bir sürü karakter içeren binlerce görevi tamamlamak ve onları yöneten bir Quahog oluşturmak. Bunun haricinde Quahog’unuzu korumak için çaba sarfetmek ve oyunu kazanmak için oyun içinde korsanları ve Fena Tavukları da yenmeniz gerekecek!

Aile Adamı MOD APK

Family Guy APK Hile

Şimdi Family Guy bölümlerinde gözlemlediğiniz tüm bu görevleri ve maceraları tamamlama sırası sizde. Bugünlerde yalnız bölümleri yayınlamanızın hesaplandığı günler geride kaldı, gerçekçi bir halde oynayabilirsiniz! Bu gelişmiş teknoloji ile Play Store ile Android akıllı telefonunuza Family Guy The Quest For Stuff indirip yükleyebilir ve etkili stratejilerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Quahog karakterleriniz için yüzlerce bina inşa ettiğinizi ve onların bir yaşam alanı yaratmalarına yardım ettiğinizi düşündüğünüz rahat bir bina oyunudur. Üstelik hepsi için her canlı varlığınızı da düzenlemeniz gerekecek ve hemen sonra bu macerayı mutlu bir halde tamamlayabilirsiniz!

Family Guy APK MOD

Family Guy, Harry Potter ve Disney Emoji Blitz’den sonrasında en fazlaca arzulanan Jam City Android oyunlarından biridir! Bu oyunu herhangi bir Android yada iOS akıllı telefona yükleyebilirsiniz, zira yalnızca 100 Megabayt depolama alanınızı kaplar. Bunun haricinde oyun, ilk birkaç altın çizgi filmden en yenilerine kadar tüm Family Guy karakterlerini sunar!

Bu oyunu indirerek The Guys, The Gals, The Kids’ Table, 3 Guys 1 Dog ve Premium Karakterler olmak suretiyle beş değişik sınıfa ayrılmış karakterlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu sınıflar Peter Griffin, Glenn Quagmire, Jow Swanson, Cleveland Brown, Lois Griffin ve Jake Tucker şeklinde karakterleri düzenleyecek. Öyleyse Family Guy’ı en kısa sürede indirin ve tüm bu karakterlerin tadını gerçekçi TV dizisi hissi ile çıkarın!

Aile Adamı MOD APK

Family Guy APK Sınırsız Para

Yukarıda size söylediğimiz şeklinde, bu Family Guy her karakter için yüzlerce mükemmel vazife içeriyor! Şu demek oluyor ki bu görevler içinde, tüm binalarınızı ve Quahog’ları yok etmeye hazır olan Evil Chickens ve Pirates şeklinde ölümcül düşmanlardan da kaçmanız gerekecek.

Şu demek oluyor ki yapmanız ihtiyaç duyulan şey, tabanca binalarını yapmak ve kuvvetinizi düşman saldırıları için daha etken hale getirmek için onları kuvvetli bir halde yükseltmek. Stratejik olarak oynayın, kuvvetli Quahog’lar oluşturun ve gelişmiş oyunların tadını çıkarın!

Tüm Quahog binalarını özgürce inşa etmek için modlu sürümü indirin

Family Guy: The Quest for Stuff’ın resmi sürümünü oynamaktan para ve kıymetli kaynak eksikliğinden dolayı rahatsız oldunuz mu? Evet ise, o süre mükemmel bir yerdesiniz, burada olduğu şeklinde size, etkisi altına alan binalar ve yükseltilmiş varlıklarla neredeyse tüm Quahog’u ücretsiz bir şekilde inşa edebileceğiniz oyunun modlu sürümünü veriyoruz.

Yalnız en alttaki yeşil indirme düğmesine tıklayın ve peşinden, strateji oluşturma ile uğraşmadan sınırsız inşa etmek için sonsuz Paranın tadını çıkarabilirsiniz! Ek olarak burada reklamsız oyun oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu yüzden kesintiye uğramayı bırakın ve aşağıdaki bağlantıdan Family Guy The Quest For Stuff MOD APK’sını en kısa sürede indirin!

Aile Adamı MOD APK

Family Guy APK Reklamsız

Sonsuz Para, Family Guy The Quest For Stuff MOD APK içinde sunulan ilk ve en kuvvetli özelliktir. Temel olarak, resmi sürümü oynarken, Family Guy The Quest for Stuff MOD APK’sını ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz ve sonsuz jetonlardan yararlanabileceğiniz rahat bir jeton miktarını karşılamak için yüzlerce sıkıntılı görevi tamamlamanız gerekecek! Bu jetonları herhangi bir oyun içi premium satın alma işlemi için kullanabilir ve mücadelenizi basitleştirebilirsiniz.

MOD’da Family Guy için parasız, tamamen kilidi açılmış alışveriş menüsünü alın

Family Guy Android oyununun içindeki alışveriş menüsü, tüm Quahog binalarından ve geçim için lüzumlu bileşenlerden oluşuyor! Şu demek oluyor ki oyunu stratejik bir halde oynamak ve kötülüklerden kurtulan tüm seviyeleri basitçe kazanmak istiyorsanız, ilkin Alışveriş Menüsü vesilesiyle en iyi binaları ve eklentileri satın almanız gerekir!

Sadece ne yazık ki, Alışveriş menüsünün neredeyse tüm efsanevi öğeleri engellenir ve sadece lüzumlu sayıda oyun seviyesi tamamlanarak elde edilebilir. Endişelenmeyin ve Family Guy The Quest MOD APK’sını indirin! Bu değiştirilmiş sürüm, size herhangi bir kesinti olmadan tamamen parasız bir alışveriş menüsü elde edecektir. Sükunet içinde oynayın ve bu modifikasyonun etkisi altına alan özelliklerinin tadını çıkarın.

Aile Adamı MOD APK

Yukarıdaki tüm özelliklerde reklamsız arayüze gidin

Yüzlerce reklam içeren aynı oyun arayüzüne sahipken yüzlerce mükemmel oyun özelliği ile ne yapacaksınız? Bunu akılda tutarak, Family Guy The Quest For Stuff MOD APK’nızın içine Reklamsız hususi durumunu de ekledik. Evet, doğru duydunuz! Aşağıdaki bağlantıya tıklayıp Family Guy The Quest for Stuff MOD APK’sini indirerek hepsinden kurtulabileceğiniz için Family Guy bu yapışkan reklamlarla kesintiye uğramanıza gerek kalmayacak!

Nihai Karar

Yukarıdaki makaleyi okuduktan sonrasında, bunaltıcı hayatınızda Family Guy The Quest for Stuff MOD APK’ya olan ihtiyacı anlayabilirsiniz! Oyun, şüphesiz tüm hayallerinizi resmi oyunla mümkün kılmak için geliştirildi. Yukarıda listelenen tüm özellikleri reklamsız bir arayüzle barındıran kullanışlı bir oyundur.

Ek olarak, bu oyun herhangi bir Android akıllı telefonda çalışabilir, herhangi bir Android işletim sisteminde çalışır, köklü olsa da olmasa bile! Başka bir şey düşünmeyi bırakın ve Family Guy The Quest for Stuff Mod Apk’yi indirmek için en kısa sürede aşağıdaki butona tıklayın!


Artık indirmeye hazırsınız Family Guy ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaJam City, Inc.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir