Koloro
Koloro

Koloro APK v5.9.1 (VIP Kilitsiz) indir 2022


Koloro APK indirBugünün zamanında, hepimiz fotoğraf deyimlerini sever. Hepimiz fotoğraflarını tıklayıp güzel ve seksi görüntülerini arkadaşları ve ailesiyle paylaşmak ister. Bu yüzden, fotoğraflarınızın mükemmel görünmesini ve toplumsal medya ve ötek

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 831 puan )
Fiyat: $0
İsim Koloro
Yayıncı cerdillac
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 29MB
Son Sürüm v5.8.1
MOD Vip Kilitsiz
Orjinal Google Play
Koloro is the most famous version in the Koloro series of publisher cerdillac
Mod Version v5.8.1
Content Rating USK: 12 ve üzeri yaşlar

Koloro APK indir

Bugünün zamanında, hepimiz fotoğraf deyimlerini sever. Hepimiz fotoğraflarını tıklayıp güzel ve seksi görüntülerini arkadaşları ve ailesiyle paylaşmak ister. Bu yüzden, fotoğraflarınızın mükemmel görünmesini ve toplumsal medya ve öteki yerlerde size büyük ilgi göstermesini istiyorsanız. O halde fazlaca doğru yerlerdesiniz. Bugün tamamımız Koloro MOD APK ile karşınızdayız. Evet, Koloro MOD, hayatınız süresince karşılaşacağınız çekici bir uygulamadır.

Koloro MOD APK

Koloro, oyun mağazasından edinebileceğiniz bir uygulamadır. Bununla beraber, orijinal uygulama, premium özelliklerin keyfini çıkarmak için mühim oranda para gerektirir. Fotoğraf düzenlemenize tek kuruş bile harcamak istemiyorsanız, hileli mod apk’mızı almalısınız. Evet, mod apk’mız size her şeyi istediğiniz benzer biçimde yapma özgürlüğü verecek. Birinci derslik fotoğraf düzenlemenin yanı sıra tonlarca premium avantaj elde ederseniz, fotoğraflarınızı muhteşem derecede mükemmel hale getirebilirsiniz.

Bu uygulamada yapılacak fazlaca şey var, sadece fazlaca para harcamadan hepimiz tarafınca erişilebilir olmayacak. Sadece, fotoğrafla biten yolculuğunuzu fazlaca daha rahat ve sorunsuz hale getirmek için bu mükemmel Koloro MOD APK’sına gitmelisiniz. Evet bu mod apk’da istediğiniz her şeye gidiyorsunuz. Bu yazının ikinci bölümünde, Koloro MOD hakkında lüzumlu tüm ayrıntıları ele alıyoruz. O halde fazla gecikmeden direkt Koloro MOD uygulamasına geçelim.

Koloro MOD APK

Koloro MOD APK, resmi Koloro uygulamasının değiştirilmiş ve alternatif çeşididir. Evet, bu uygulama google play store’da bulunabilir—renklerin klasik derecelendirmeler ve milyonlarca insandan geri bildirim almış olduğu orijinal sürüm. Eys, bu uygulamadan mutlak hakları, tonlarca muhteşem geri bildirimi ve insanların fotoğrafla biten dünyaların üstesinden geldikleri bireysel yanıtları okuyorsunuz. Aşırı fotoğrafçılığınıza ulaşmayı düşünüyorsanız, bu uygulama fotoğraf düzenleme cephaneliğinizi sonlandırmalıdır.

Koloro olan orijinal versiyonda pek fazlaca şey eksikti ve tüm premium avantajları elde etmek için mühim oranda para harcamanız gerekecek. Kısaca tek bir kuruş bile harcamadan tüm premium avantajlarından ücretsiz bir şekilde yararlanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bugün bu Koloro MOD APK ile tonlarca avantaj ve daha birçok şey elde edeceksiniz. Bu Koloro MOD APK ile fotoğraflarınızı asla olmadığı kadar çekici hale getirebilirsiniz.

Koloro MOD APK

Koloro APK Premium

Bu mükemmel uygulamada birçok kuvvetli avantajla karşılaşacaksınız, bu yüzden bu uygulamanın keyfini çıkarmayı düşünüyorsanız bu hileli apk’yı indirmiş olmalısınız. Bu uygulamada haiz olacağınız birçok kuvvetli premium avantaj var, bu yüzden bu mod apk ile yolculuğunuzu fazlaca daha dikkat çekici hale getirmek sizin işiniz.

1000+ premium filtre

Varlığınızı geliştirmek ve toplumsal medya profiline bakmak için filtre gereklidir. İnsanlar çoğu zaman insanları görünüşlerine ve makyajlarına nazaran değerlendirir, bundan dolayı mod uygulamamız size güzel görünümler ve mükemmel şeyler elde edecektir.

Bu premium filtreleri kullanmak, genel profilinizi fazlaca daha çekici kılmak için profilinizin fazlaca daha rahat ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Bu çekici profil size büyük bir coşku ve fazlaca sayıda takipçi kazandıracak.

üç boyutlu fotoğraf artı piksellerinizi geliştirin

3 boyutlu fotoğraflar, fotoğrafların genel görünümünü fazlaca daha havalı hale getirecektir. Tüm arkadaşlarınızı bakış açınızla etkilemeyi düşünüyorsanız, bu uygulama hepiniz için fazlaca uygun bir seçimdir. Evet, bu mod uygulamasına haiz olarak tüm fotoğraflarınızı 3 boyutlu fotoğraflara dönüştürebilirsiniz.

Bayağı fotoğraflarınızı da HD fotoğraflara dönüştürebilirsiniz. Hepimiz HD fotoğrafları sever ve HD fotoğraflar olmadan kimse büyük takipçiler kazanamaz. Büyük takipçiler arıyorsanız, Koloro MOD APK’ya gidin ve profilinizin korkulu görünmesi için tüm avantajlarınızı kullanın.

Koloro MOD APK

Koloro APK Vip

Evet, VIP pazaryerinin keyfini çıkarmak için gideceğiniz en doğru yere geldiniz. Evet, VIP pazarı inanılmaz bir şey. Bu pazarda, tereddüt etmeden herhangi bir şey satın almanın tonlarca pozitif yanları olacak.

Yeni kaynaklar almayı ve herhangi bir problem bulmayı düşünüyorsanız, bu uygulamaya gitmelisiniz. Mod apk’mız, VIP yeni pazar yerini keşfetmek için sınırsız özgürlük verecektir. Lüzumlu tüm araçları ücretsiz bir şekilde almak kolaydır, sadece mod uygulamamızla mümkündür, bu yüzden tadını çıkarın.

Kolay ve kuvvetli kullanıcı arayüzü

Kullanıcı arabirimi, herhangi bir uygulamanın başarısına karar vermede fazlaca dirimsel bir rol oynar, bundan dolayı bu kuvvetli fotoğraf düzenleme uygulamasının başarısı, mükemmel bir kullanıcı arayüzüne haiz olmasıdır. Evet, kullanıcı arayüzü, kullanıcılar için işleri fazlaca daha kolay hale getiriyor.

Ön ekranda, lüzumlu tüm işlevleri alacaksınız, bundan dolayı yalnız yukarı, sola ve sağa kaydırarak uygulamayı yönetebilirsiniz, fazlaca kolay. Bu oyunda ustalaşmış olduktan sonrasında pek fazlaca şeyi sorunsuz bir halde yapabilirsiniz.

Koloro APK Son Sürüm

Onun sayfasında karşılaşacağınız pek fazlaca premium vasıta, canlandırma, göz makyajı, renk efektörleri ve fazlaca daha fazlası var. Mod uygulaması Koloro MOD APK olmadan mükemmel bir haber, tüm premium avantajları ücretsiz bir şekilde alacaksınız.

Tüm premium kilitsiz özelliklerin tadını çıkarın ve fotoğrafçılık becerilerinizi sorunsuz bir halde geliştirin. Evet, fotoğraf düzenlemede fazlaca ustalaşmış olabilirsiniz. Bu mükemmel Koloro MOD APK üstünde birazcık ustalık sahibi olmanız size destek olacaktır, bundan dolayı herhangi bir gecikme olmadan bu mükemmel uygulamayı edinin ve tüm fotoğraf düzenleme becerilerinizi derhal geliştirin.

Koloro MOD APK

Çözüm

Koloro MOD APK’sini indirin ve tüm premium avantajlardan parasız yararlanın. Kolayca, tek bir kuruş bile harcamadan bu uygulamada pek fazlaca şeyin keyfini ücretsiz bir şekilde çıkarabilirsiniz; hiçbir şey için endişelenmeden sınırsız fotoğraf düzenleyebilirsiniz. Üstelik, reklamlardan da rahatsız olmayacaksınız, bu yüzden şimdi tüm şık şeylerin tadını çıkarın. Bu uygulamayı edinin ve tadını çıkarın.


Artık indirmeye hazırsınız Koloro ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha Fazlacerdillac

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir