Grow Castle
Grow Castle

Grow Castle APK v1.36.14 (Sınırsız Para/Elmas) indir 2024

Grow Castle APK indirAndroid akıllı telefonunuzda hiç bina, koruma veya kale türünde bir oyun oynadınız mı? Evet ise, o zaman Harika! Ancak henüz böyle bir oyun oynamadıysanız, o zaman en coşkulu ve etkileyici oyun deneyiminden uzaktasınız. Bu oyunla

Android Android Aksiyon
5 ( 481 puan )
Fiyat: $0
İsim Grow Castle
Yayıncı RAON GAMES
Tür Aksiyon
Boyut 45MB
Son Sürüm v1.36.14
MOD Sınırsız Para/Elmas
Orjinal Google Play
Grow Castle is the most famous version in the Grow Castle series of publisher RAON GAMES
Mod Version v1.36.14
Content Rating USK: 6 ve üzeri yaşlar

Grow Castle APK indir

Android akıllı telefonunuzda hiç bina, koruma veya kale türünde bir oyun oynadınız mı? Evet ise, o zaman Harika! Ancak henüz böyle bir oyun oynamadıysanız, o zaman en coşkulu ve etkileyici oyun deneyiminden uzaktasınız. Bu oyunlar temelde zengin içeriklidir ve çok çeşitli savaşçılar, yükseltmeler ve güç eklentilerinden oluşur. Böyle fütüristik bir kale oyunu tavsiyesi Grow Castle için!

Grow Castle, kale yükseltmeleri, zorlu dalgalar, nefes kesici savaşçılar ve muazzam güçlendirme eklentileri gibi yüzlerce faydalı kale dövüşü özelliği içeren olağanüstü bir Android oyunudur. Bu yüzden Grow Castle ile en heyecanlı oyun deneyimine hazır olun ve bugün yeni bir şey deneyin.

Grow Castle APK

Yeni bir şeyden bahsederken aklıma son zamanlarda geliştirdiğimiz Grow Castle MOD APK olan gelişmiş şeyler geldi! Aşağıdaki en indirme bağlantısından indirebilir ve Grow Castle MOD APK’sında bulunan tüm premium özelliklerin ve uygulama içi satın alma işlemlerinin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Bu yüzden ücretli satın alımlara canınızı sıkmayı bırakın ve Grow Castle MOD APK ile ücretsiz olarak keyfini çıkarın!

Grow Castle APK Son Sürüm

Grow Castle, tüm oyun evrenindeki en küçük boyutlu Android kale inşa etme stratejik oyunudur. Dahili depolama alanınızdan yalnızca 50 Megabayt’a kadar tutar ve size fütüristik platformda olağanüstü animasyonlu bir Kale savaş arayüzü sunar! Bu oyunu hem akıllı telefon, Android hem de iOS’ta indirebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik geliştirici marka, tüm PC oyuncuları için Windows tabanlı bir oyun yaratmak için de elinden geleni yapıyor!

Sadece mevcut konumunuzdan kalkın ve Grow Castle’ı anında akıllı telefonunuza indirin. Oyun arayüzüne göre, milyonlarca zorlu dalgayla savaşarak sadece kale yükseltmelerini tamamlamanız gerekiyor. Ayrıca, oyun arayüzünde bulunan çok çeşitli savaşçılar ve eklentilere de hayran kalacaksınız. Burada ihtiyacınız olan tek şey aşağıdaki indirme düğmesine tıklamak ve tüm coşkulu avantajlardan yararlanmak.

Grow Castle APK Sınırsız Para

Çeşitlilik veya çok yönlülük, Grow Castle oyunundaki en sevilen özelliklerden biridir, çünkü bu küçük boyutlu bir oyundur, bu da çok fazla içerik tutmak için mücadele etmenin çok zor olduğu anlamına gelir. Ancak Grow Castle size Ogre, Archer, Hunter, Elf, Ice Mage, Lightning Mage, Fire Mage, White Mage, Necromancer, Priest, Smith, Voodoo, Lisa, Alice, Dorothy, Goblin içeren çok çeşitli savaşçılar sunmaya çalışıyor. , Simyacı, Karanlık İskelet ve Taş.

Tüm bu süper savaşçılar, Buz, Ateş, Su, Kuvvet, Okçuluk, Akıl İllüzyonu ve Psişik güçler gibi farklı türde güçler içerir. Ayrıca Solucan, Ağaç, Kupa, Alev Kulesi, Donmuş Kule, Yıldırım Kulesi, Ayna, Turpet, Kışla ve Dikenli Solucan gibi birden fazla eklentiyi bazı madeni paralarda kullanabilir ve ordunuzun gücünü artırabilirsiniz!

 

Grow Castle Apk 1

Grow Castle APK Sınırsız Altın

Çok çeşitli karakterler, kahramanlar ve eklentilerin yanı sıra Grow Castle, oyundaki her şey için size sınırsız sayıda yükseltme sunuyor. Temel olarak oyun kaleye dayalı olarak çalışır, ancak kale içinde ayrıca tüm savaşçıları, okçuları ve tüm eklentileri ateş gücünüzü aşırı bir seviyede geliştirmek için yükseltebilirsiniz!

Yolculuğunuza bugün başlayın ve değiştirilmiş sürüm size ücretsiz yükseltmeler sunduğundan, önerimiz her zaman Grow Castle MOD APK için olacaktır. Seçiminizin tadını çıkarın!

Grow Castle APK Sınırsız Elmas

Grow Castle, esas olarak, devasa düşman dalgalarının ordumuzun üzerine düştüğü ve kalemizi onların saldırılarından korumamız gerektiği, dalga türünde bir oyundur. Şimdi sadece çok sayıda dalgada hayatta kalabilmek için kalenizi ve savaşçılarınızı yükseltmeniz gerekiyor. Bunun dışında, Grow Castle’ın içinde milyonlarca zorlu dalga var, çünkü oyun, yükseltmeler ve para ile yükselen sınırsız zorluk içeriyor! Zor patronlara meydan okuyun ve Kalenizi büyüterek koruyun!

Grow Castle APK MOD

Grow Castle’ın resmi oyunu, sadece ilk birkaç seviyede kalenizi yükseltmek için içeride yüzlerce saatinizi harcamanız gerektiğinden, gerçek insan mücadelesini gerektirir. Eh, ilk oyun basittir ve nadiren herhangi bir mücadeleye ihtiyaç duyar, ancak belirli bir süre sonra zorlu dalgalar ortaya çıkmaya başlar. Bu yüzden normal bir oyuncunun basit bir orduyla birkaç patronu ve canavarı kontrol etmesi zorlaşıyor!

Mücadele, yaşlılık meselesiydi! Bunu atla ve Grow Castle MOD APK’yı indir. Oyun gücünüzü artırmanıza yardımcı olacak tüm fütüristik özellikleri size veren resmi Grow Castle’ın zengin özelliklere sahip versiyonu! Üstelik, bu saldırıya uğramış sürüm, kök erişimi olsun ya da olmasın, hemen hemen tüm Android akıllı telefonlarda çalışabilir! İndirin ve Keyfini Çıkarın !!

 

Grow Castle Apk 2

Grow Castle APK Elmas Hilesi

Grow Castle, basit veya minimalist bir Android oyunuydu, ancak Grow Castle MOD APK, arayüzünden çok daha olağanüstü. Değişiklik size yalnızca kolaylık sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sınırsız yükseltmeleri ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ve keyfini çıkarabileceğiniz sonsuz paralar da verir. Evet, doğru duydunuz! Bu sürüm her akıllı telefonla uyumludur ve sizi kaleler, savaşçılar, okçular ve eklentiler için sınırsız yükseltmelerle meşgul etmeye hazır!

Oyun, Altınlar ve Elmaslar olmak üzere iki farklı sanal para birimi içerir. Altın Paralar, Elmasların dalgaları atlamak ve şimdiye kadar hiç görmediğiniz en zorlu dalgaları ve patronları deneyimlemek için kullanılabileceği oyun içi varlıkları satın alma ve yükseltme konusunda size yardımcı olabilir.

Oyun içinde kolayca kazanamayacağınız için en değerli para birimidir. Ancak Grow Castle MOD APK size hiç bitmeyen elmasları sağlıyor ve ihtiyacınız olan tek şey onları akıllı telefonunuza yüklemek ve ücretsiz olarak kullanmak!

Grow Castle APK MOD

Resmi Grow Castle oyununu hiç oynadın mı? O zaman en güçlü dalgalarla savaşırken MP puanlarını toplamak için gereken mücadeleyi bilmelisiniz. MP Puanları öncelikle dövüş noktalarıdır ve tüm savaşçıların özel becerilerini kullanmak için kullanılır.

MP puanınız olmadan zorlu dalgaların üstesinden gelemezsiniz. Bu yüzden çabalamayı bırakın ve aşağıdaki bağlantıdan Grow Castle MOD APK’yı indirin, çünkü sonsuz MP puanlarının ücretsiz olarak keyfini çıkarabileceğiniz yer burasıdır.

Grow Castle APK Hile

Zaman en değerli şey ve günümüzde Grow Castle gibi oyunlar için mücadele ederek zamanımızı boşa harcıyoruz. En zahmetli dalgaları hiç zorlanmadan tamamlamak için sınırsız para ve beceri puanı içeren tek sürüm olduğu için Grow Castle MOD APK’yı büyütmemiz ve buna bağlı olarak indirmemiz gerekiyor. İndirin ve tek kuruş ücret ödemeden coşkulu oyunun tadını çıkarın!


Artık indirmeye hazırsınız Grow Castle ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir