YouTube Vanced
YouTube Vanced

Youtube Vanced APK v20.05.37 (Premium/Reklamsız) indir 2024

Youtube Vanced APK indirTüm dünyada milyonlarca kişinin sevmiş olarak kullandığı youtube uygulamasının en büyük problemlerinden biri reklam ve arka planda çalışmama özelliğidir. Kullananların çoğunlukla yakınma etmiş olduğu bu durumu ortadan kaldıran

Android Android Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
5 ( 461 puan )
Fiyat: $0
İsim YouTube Vanced
Yayıncı Google LLC
Tür Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
Boyut 64MB
Son Sürüm 18.05.37
MOD Premium/Reklamsız
Orjinal Google Play
YouTube Vanced is the most famous version in the YouTube Vanced series of publisher
Mod Version 18.05.37

Youtube Vanced APK indir

Tüm dünyada milyonlarca kişinin sevmiş olarak kullandığı youtube uygulamasının en büyük problemlerinden biri reklam ve arka planda çalışmama özelliğidir. Kullananların çoğunlukla yakınma etmiş olduğu bu durumu ortadan kaldıran Youtube Vanced Youtube uygulamasının en oldukca malum modlaşmış versiyonlarından biri olma özelliğine haizdir.

Herhangi bir video izlerken araya giren reklamların ne aşama hastalık verdiği her insanın malumu olan bir gerçektir. Bu durumu ortadan kaldırarak resmi uygulamada bulunmayan özellikleri kullanıcılara sunan Youtube Vanced reklamsız bir edinim imkanı sunmaktadır. Kullananların sevmiş olarak deneyim etmiş olduğu bu mod reklam engelleme ve arka planda emek harcama avantajlarını sunmaktadır. Youtube’da Premium üyelik satın almak istemeyen kişilerin kısa süre içinde vazgeçilmezi haline gelmiştir. Kolay kullanım imkanı ile kullanıcılara keyifli bir edinim imkanı sunmaktadır.

youtube vanced apk 1

Youtube Vanced APK Son Sürüm

İndirme işlemi oldukça kolay ve kısa süreli bir işlemdir. İndirme işlemi sonrasında şahıs uygulamayı istediği her ortamda kullanabilmektedir.

  • Derhal İndir butonuna tıklayın ve bekleyin download işlemi bitince.
  • Bu aşamada Ayarlar- Güvenlik- Bilinmeyen Kaynaklar ve Aç kısımlarının etkinleştirilmesi gereklidir.
  • İndirme işlemi sonrasında MicroG ile kişinin kendi youtube hesabını uygulamada açması sağlanabilmektedir.
  • Tüm işlemlerin yapılması sonrasında Premium bir edinim yaşanabilmesi için lüzumlu olan •izinlerin verilmesi tavsiye edilmektedir. Bu izinlerin verilmesi peşinden herhangi bir ücret ödenmeden uygulama Premium olarak kullanılabilmektedir.

Youtube Vanced Özellikleri Nedir?

Kullanıcılara Premium bir edinim imkanı sunan Youtube Vanced mobil bir uygulama olma özelliğine haizdir. Günümüzde sevilerek kullanılan Youtube Vanced uygulamasının indirilmesi oldukça kolaydır. Siyah ve beyaz olmak suretiyle iki değişik temada kullanım sunan uygulama arka planda müzik dinleme, video ve film seyretme hususi durumunu sunmaktadır.

Youtube kullananların oldukca iyi bilmiş olduğu suretiyle dinlenen bir müziğin reklam ile kesilmesi kadar rahatsız edici hiçbir şey yoktur. Bu durum düşünüldüğünde kurtarıcı bir uygulama özelliğine haizdir. Süratli video oynatma seçeneği uygulamanın sunmuş olduğu bir öteki avantajdır. Herhangi bir ücret ödemeden android işletim sistemine haiz cihazlara indirilebilmektedir. Root’lu ve Root’suz aygıtlar için değişik indirme seçeneklerine haizdir. Youtube uygulamasının kendi çerçevesi içinde tasarlandığından Youtube içinde ki olan tüm videolara erişim mümkündür. Youtube Vanced in yapımcılarından bir güzel uygulama daha ReVanced APK .


Artık indirmeye hazırsınız YouTube Vanced ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha Fazla

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir