Hotune APK v3.0.3 (Vip Kilidi Açık) indir 2024

Hotune

İndirme birkaç saniye içinde başlamazsa, buraya tıklayın

İndirme SSS'sidir

Önbelleğe alma (Çerez Politikası) kullandığımız ve sunucunun özel senkronizasyon işlevi olduğu için, bazen yeni yüklenen oyun ve uygulama birkaç dakikalığına kopuk bağlantılar oluşabilir. Yaklaşık 5-15 dakika sonra tekrar deneyebilirsiniz. Uzun bir süre sonra indirme bağlantısı hala başarısız olursa, bu kesinlikle editörün bağlantıyı içe aktarma işleminde bir hatasıdır, muhtemelen uykulu olduğu için :)

Lütfen iletişim e-postası veya makalenin altındaki yorum yoluyla bize bildirin.

Bu genellikle, orijinal sürümü veya mevcut sürümü cihazınıza başka bir web sitesinde indirmiş olduğunuzda olur. Bunu düzeltmek için lütfen uygulamayı veya oyunu silin (gerekirse verileri yedeklemeyi unutmayın), ardından apk dosyamızı yeniden yükleyin.
OBB, oyunun DLC'si gibidir, kurulu hafızadaki “Android / obb” klasörüne açmanız yeterlidir. Paylaştığımız OBB dosyasını taşıdığınızda oyun düzgün çalışacaktır. Nadiren olsa OBB paylaşırız, genelde OBB APK dosyasına entegre edilmiştir.
OBB oyunun DLC'si gibidir, sadece hafızadaki “Android/obb” klasörüne açmanız yeterli. Oyun düzgün çalışacaktır. Ancak daha önce de belirttiğimiz gibi YÜKLEYİCİ APK'sına zaten entegre olduğundan OBB'yi nadiren yayınlıyoruz.APK ve OBB olan oyun nasıl kurulur1. Oyunun apk ve OBB'sini indirin. 2. OBB'yi çıkartın, OBB klasörünü “Android/obb” yoluna kopyalayın. Doğru OBB yolu “Android/obb/com.madfingergames.legends” gibi görünecektir. 3. APK dosyasını yükleyin ve çalıştırın.
Bu genellikle orijinal sürümü veya sürümü cihazınızdaki başka bir web sitesinden indirmiş olduğunuzda meydana gelir. Sorunu düzeltmek için lütfen uygulamayı veya oyunu silin (gerekirse verileri yedeklemeyi unutmayın), ardından apk dosyamızı yeniden yükleyin

Daha Fazlacerdillac

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi