Lark Player
Lark Player

Lark Player APK v5.30.7 (Pro Kilitsiz) indir 2022

Lark Player, video izleme ya da favori şarkılarınızı dinleme tarzınızı değiştirecek en popüler, %100 ücretsiz ve belleği ve pili yormayan bir müzik ve video oynatıcısıdır

Android Android Müzik ve Ses
4 ( 754 puan )
Fiyat: $0
İsim Lark Player
Yayıncı Lark Player Studio
Tür Müzik ve Ses
Boyut 18MB
Son Sürüm 5.27.12
MOD PRO Kilitsiz
Orjinal Google Play
Lark Player is the most famous version in the Lark Player series of publisher Lark Player Studio
Mod Version 5.27.12
Content Rating USK: 12 ve üzeri yaşlar

Lark Player APK indir

Müzik, anlık eğlencenin en iyi şekli olduğundan, Müzik Çalar her android cihazdaki en önemli gereksinimdir. Ancak yine de, Google Play Store’daki çok çeşitli müzik çalarlar, hepimizi en iyisini seçme konusunda rahatsız ediyor. Tek seferlik bir indirme uygulaması olduğundan ve hiç kimsenin yükledikten sonra değiştirmeyi sevmediği ve Müzik Çalar uygulamasında Uygulama arayüzü, akış kalitesi, Ekolayzır ayarları, kullanışlı özellikler ve paylaş düğmesi dahil her şey önemlidir.

Oyun Oynatıcı MOD APK

Bu nedenle, yüzlerce müzik çalar uygulaması arasından sizin için bir müzik çalarda ihtiyaç duyduğunuz tüm kusursuz özellikleri sunan en iyisini seçtik. Uygulamanın adı Lark Player ve Google Play Store’daki tüm android cihazlarda kullanılabilir. Bu uygulamanın en ünlü özelliği içeriğidir, çünkü bu Lark Player yalnızca çevrimdışı bir müzik çalar sunmakla kalmaz, aynı zamanda üst düzey bir çevrimiçi müzik akışı hizmeti de verir. En büyük akış platformu olan YouTube’da bulunan tüm verileri içerir.

Şaşırma zamanı, Lark Player, reklamsız bir arayüz ve tonlarca daha fazla özellik için premium abonelik içeren bir BOGOF uygulamasıdır. Bugün burada, Lark Player’ın ücretsiz premium aboneliğini kullanmak için yeniden oluşturulmuş uygulamayı – Lark Player Premium Mod Apk’yi de ortaya çıkaracağız. İndirmelisiniz!!!

Lark Player APK MOD

Google Play Store’da bulunan tüm müzik çalarlar arasında, Lark Player en üstteki seçeneklerden biridir ve ayrıca 100 Milyondan fazla Android kullanıcısı tarafından indirilmektedir. Kullanıcı puanlarına bakacak olursak, Lark Player Play Store’da bu kadar çok indirme ile 4,7 yıldız puanına sahip tek ses oynatıcıdır. Tüm bu zaferler, Lark Player’da bulunan nefes kesici özelliklerin sonucudur.

Arsaya gelin, Lark Player, MP3 formatındaki şarkıyı veya bir FLAC’ı kullanıyorsanız, üzerinde herhangi bir formatta bir müzik parçası çalmanıza izin verir, onu Lark Player’da çalabilirsiniz. Ayrıca, videoları Lark Player’ın video oynatıcı codec bileşeniyle de oynatabilirsiniz. Hız arttırıcı, ses olarak oynatma, dil değiştirici ve altyazı ekleme araçlarıyla herhangi bir formattaki videoyu oynatmanıza olanak tanır. Yani bu uygulamayı indirdikten sonra ek bir video oynatıcı uygulamasına ihtiyacınız olmayacak.

Oyun Oynatıcı MOD APK

Lark Player APK PRO Kilitsiz

Lark Player, tüm bu sıradan şeylerden farklı, çok yönlü bir android uygulamasıdır. Bu kreasyon ayrıca dünyanın en iyi çevrimiçi akış uygulaması olan YouTube’un kitaplığı ile bir çevrimiçi akış özelliği sunar. Şaşırdın, değil mi? Ses oynatıcı, video oynatıcı ve hem ses hem de video için çevrimiçi akıştan oluşan çok görevli bir android uygulamasıdır.

Lark Player’ın trendler sekmesinde, tüm favori türlerinizin listelerini alabilirsiniz. Lark Player, Parti şarkılarını çalmak istiyorsanız, en son yeni Bollywood koleksiyonu ve çok daha faydalı listelerle Parti koleksiyonunu deneyimleyebilirsiniz gibi tüm uygun şarkıları belirgin bir şekilde listeledi. Bunun dışında, ses modlarını isteğinize göre ayarlamak için YouTube videolarındaki ekolayzırı kullanmanıza da izin verir.

Lark Player APK Son Sürüm

Lark Player’ı kullanmanın bir sonraki avantajı, ses parçalarını, videoları ve YouTube içeriğini farklı sekmelerde ayrı ayrı oynatabileceğiniz kullanışlı bir uygulama arayüzüdür. Ayrıca, Lark Player içindeki oynatıcı ayarları da ilginçtir, çünkü burada Dual audio filmlerdeki dil parçalarını kolayca değiştirebilir ve ayrıca tüm favori parçalarınızı rahatlıkla eşitleyebilirsiniz.

Kolaylıktan bahsederken, size Lar Player’ın bazı özelliklerini tanıtmama izin verin. YouTube için mini oynatıcıdan ve Lark Player dışında yalnızca ücretli YouTube premium’da bulunan kayıtlı videolardan oluşur. Ayrıca, karmaşıklıktan kurtulmak için Video Player’da kullanabileceğiniz bazı jest hareketlerini de deneyimlemenizi sağlayacaktır. Şaşırmak istiyorsanız, aşağıdaki bölümü inceleyin!!!

Lark Player APK Premium

Başta da söylediğimiz gibi, bu Lark Player, çeşitli şaşırtıcı özelliklerin kilidini açmak için gerçek paraya ihtiyaç duyan bir freemium uygulamasıdır. Yani bu özellikler reklamsız arayüz, Pil Tasarrufu modu ve tercih aracı gibidir.

Bu nedenle, Play Store’dan Lark Player uygulamasını indiriyorsanız, premium avantajlardan yararlanmak için 260,00 INR ödemeniz gerekir. Oysa aynı uygulamayı Lark Player Premium Mod Apk aşağıdan indirebilir ve tüm premium özellikleri ücretsiz olarak deneyimleyebilirsiniz. Öyleyse ne bekliyorsunuz, bu mükemmel uygulamayı android cihazınıza indirmek için özellikleri ve indirme adımlarını anlamak için aşağıdaki bölümleri gözden geçirmeniz yeterli.

%100 reklamsız arayüzü deneyimleyin

Eğlence hayatımızın en keyifli dönemlerinden biridir ve kimse eğlenceler arasında kesintiye uğramaktan hoşlanmaz. İçinde Lark Player, 100.000.000’den fazla android kullanıcısı için engin bir eğlence kaynağıdır. Bunu akılda tutarak, Lark Player Premium’da en sevdiğiniz içeriğin keyfini çıkarırken tüm afişlerden, tam ekrandan veya diğer reklamlardan kolayca kurtulabileceğiniz reklamsız komut dosyasıyla Lark Player Premium Mod Apk’yi tasarladık. Mod Apk.

Peki, indirmeden önce, Lark Player Premium Mod Apk’nin yalnızca uygulama arayüzünü kullanma arasında kesintiye uğrayan uygulama reklamlarını kaldırdığını da bilmelisiniz. Yine de, Lark Player Premium Mod Apk’ta yazılı YouTube oynatıcısında reklamlarla karşılaşacaksınız.


Artık indirmeye hazırsınız Lark Player ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir