Homescapes
Homescapes

Homescapes APK v5.4.3 (Sınırsız Yıldız/Para/Reklamsız) indir 2024

Homescapes APK indirSimülasyon oyunlarından daha iyi bir şey yoktur, bu sebeple bu oyunlar yeni şeyler öğrenmenin yanı sıra yaşam tarzını anlamada da fazlaca destek verir. Bu oyunlar mükemmel, fakat asla simülasyon, gündelik ve bulmaca türünü kapsaya

Android Android Gündelik
4 ( 305 puan )
Fiyat: $0
İsim Homescapes
Yayıncı Playrix
Tür Gündelik
Boyut 150MB
Son Sürüm 5.4.3
MOD Sınırsız Para/Yıldız
Orjinal Google Play
Homescapes is the most famous version in the Homescapes series of publisher Playrix
Mod Version 5.4.3
Content Rating USK: Tüm yaşlar

Homescapes APK indir

Simülasyon oyunlarından daha iyi bir şey yoktur, bu sebeple bu oyunlar yeni şeyler öğrenmenin yanı sıra yaşam tarzını anlamada da fazlaca destek verir. Bu oyunlar mükemmel, fakat asla simülasyon, gündelik ve bulmaca türünü kapsayan ve ek olarak milyarlarca oyuncunun itimatını saran bir oyun düşündünüz mü? Hayır ise, Homescapes MOD APK’yı tanıtmama izin verin. Esrarengiz özellikleri deneyimlemenizi elde eden birinci derslik komut dosyalarıyla değiştirilmiş bir android oyunudur.

Ilk olarak oyundan bahsedelim, So Homescapes hem Android hem de iOS akıllı telefonlar için geliştirilmiş basit bir bulmaca oyunudur. Hem Island Builder hem de Candy Crush özelliklerinden oluşan fazlaca yönlü bir doğaya haizdir. Burada, şeker kırma seviyeleri benzer biçimde çeşitli şeker oyunları oynamanız ve oyuncuların evini tekrardan inşa etmeniz gerekiyor.

Homescapes Hileli Apk

Ve savaşım miktarını azaltmak için, resmi oyunu değiştirdik ve evi anında ve süre kaybetmeden tekrardan inşa etmek için sonsuz kaynaklar içeren bu sürümü sizin için yarattık. Kısaca uygulama sizi bekliyor, En alttaki indirme düğmesine tıklayın ve oyun tarzınızla kutsayın.

Homescapes APK Son Sürüm

Homescapes, bir bulmaca oyunu arayan tüm istekli oyuncular için oluşturulmuş muhteşem bir android oyunudur. Ayrı ayrı 3’ten fazla değişik türün özelliklerini ihtiva eder. Homescapes, aynı nefeste akıllı, rahat ve stratejik hissetmenizi sağlayabilir. Ek olarak, dünya genelinde 100 Milyondan fazla oyuncu tarafınca güvenilen bu oyunu indirmeden ilkin hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok.

Oyuna göz atarsak, telefon, iskemle, yatak ve eski mutfak eşyaları benzer biçimde toz ve eski eşyalarla güzel bir ev iç mekanı içeren kullanışlı bir arayüz görebiliriz. Ve diğer yanda, size kaçan mini oyunu oynayabileceğiniz ya da şekerleri çözmek ve yıldızları toplamak için Candy-Crush seçimi bulmaca oyununu oynayabileceğiniz bir bulmaca oyun arayüzü sunacak.

Gülünç Animasyonlu grafikler ve zarif SFX’ler

Homescapes oyununun herkesi tazelenmiş ve heyecanlı hissettiren en iyi özelliklerinden biri de oyunun grafikleri. Homescapes, tüm çizgi film karakterleriyle size animasyon seçimi bir oyun sunuyor. Ek olarak, oyun içi ses SFX’lerini duyduktan sonrasında şaşkınlıklar içinde kalacaksınız, bu da bu oyunu Playrix’in mükemmel bir kreasyonu haline getiriyor. Kısaca 5. derslik minik bir çocuk yada 60 yaşlarında bir adam olsanız bile, bu oyunun tadını bir saniye bile sıkılmadan tamamen çıkarabilirsiniz.

Gene de, daha çok eğlence bekliyorsanız yada daha çok keyif almanız gerekiyorsa, çalışkan ekibimiz tarafınca oluşturulan Homescapes’in değiştirilmiş sürümünü indirebilirsiniz. Zor seviyeler içinde kaldıysanız yada tüm oyunu bir tek oynamanız gerekiyorsa, indirmek için aşağıdaki bölümleri inceleyebilirsiniz. Zevk almak!!

Homescapes Hileli Apk

Yalnız evi tekrardan inşa etmek için esrarengiz versiyonu oynayın

Büyü umuyorum!!! Kısaca artık süre bitti. Artık aşağıdaki bir çok bağlantıyı inceleyebilir ve yalnızca Homescapes MOD APK’sını indirebilirsiniz. Bu oyun, sınırsız kaynaklar ve reklamsız bir arayüz benzer biçimde çok önemli esrarengiz özellikleri sıfır maliyetle sunmakla uyumludur.

Üstelik Homescapes oyununun tüm odalarını ve dış dünyasını deneyimlemeniz gerekiyorsa, onu da indirebilirsiniz. Nerede ise her Android işletim sistemi ile uyumlu, son aşama uyumlu bir android oyunudur. Bundan dolayı, minik yada yüksek düzeyde yapılandırılmış herhangi bir akıllı telefon kullanıyorsanız, onu sorunsuz bir halde kullanabilirsiniz.

Homescapes APK Hile

Homescapes oyunu tamamen evler, odalar ve manzaralara dayanmaktadır. Ek olarak, Homescapes’in yaratılmasının arkasındaki ana çarpıcı söz, her şeyi gerçekçi bir halde deneyimlemenizi sağlamaktır. Burada, ötekinin kilidini açmak için çok önemli görevleri tamamlamanız ve bir evindeki her bir varlığın kilidini açmanız gerekir.

Fakat Homespaces MOD APK benzer biçimde bir seçeneğiniz var ise niçin bu kadar uğraşın. Bu, başlangıçta size her odanın kilidi açılmış olan görkemli bir versiyondur ve ihtiyacınız olan tek şey aşağıdaki dev yeşil düğmeye tıklamak.

Homescapes Hileli Apk

Bulmaca güçlendiricileri satın almak için Sonsuz paranın tadını çıkarın

Her android oyunu fazlaca sayıda uygulama içi satın alımdan oluşur ve benzer şekilde Homescapes, jeton isminde bir oyun içi para birimi ihtiva eder. Bu paralar, size yıldızsız çeşitli ev varlıkları sunarak oyunu oynamayı kolaylaştırmanıza destek olacaktır.

Fakat gene de, bu paraları kazanmak fazlaca zor. Homescapes MOD APK’yı yükledikten sonrasında değil, bu sebeple size bulmacaları tamamlamayı kolaylaştıracak sonsuz paralar verecek. Peki ne bekliyorsun? Sınırsız harcama yapmak ve sonsuz bulmaca oyunu güçlendiricileri satın almak için derhal indirin.

Homescapes APK Sınırsız Yıldız

Gene alışılmadık bir özellik olarak Homescapes MOD APK, bulmaca oyunlarını bile tamamlamadan tüm görevleri tamamlamanız için size sonsuz yıldızlar sunuyor. Resmi oyunu indiriyorsanız, sıkıntılı seviyelerden rahatsız olacaksınız.

Bu yüzden kısayolu seçin ve Homescapes MOD APK’sını indirin. Bu sonsuz yıldızları kullanarak tüm seviyeleri atlayabilir ve sonsuz yıldızlar elde edebilirsiniz. Bulmacayı atın ve tüm yeni öğeleri dış dünyayla deneyimlemeye başlayın!

Homescapes Hileli Apk

Homescapes APK Sınırsız Para

Yukarıda size söylediğimiz benzer biçimde, Homescapes şeker ezmesi ile aynı yaratımdır ve bulmacalar, güçlendiriciler, eklentiler ve roket dünyalı hususi şeker gökkuşağı benzer biçimde tüm mühim benzerliklerden oluşur. Benzer şekilde, Homescapes oyunu da canlar şeklinde çalışır, burada bir tek can yaşarken bulmacaları oynayabilirsiniz. Ve hayatlarını kazanmak için beklemeleri gerekiyor.

Bu krizi de atlatmak ister misin? Rekreasyon Homescapes MOD APK’mızı derhal akıllı telefonunuza yükleyin ve sonsuz canların yardımıyla sınırsız kaybettikten sonrasında bile sonsuz oynayın.

Nihai Karar

Homescapes MOD APK, en yeni yaratımı gören tüm sıkılmış adamlar için muhteşem bir seçim mi? Tüm akıllı telefonları destekleyecek ve sonsuz kaynaklar ve sonsuz yaşamlar benzer biçimde birinci derslik özellikler sunacak. Üstelik reklamsız ve parasız oyun oynamanın keyfini çıkarabileceğiniz kesintisiz bir oyundur.

Gerçek parayı boşa harcamadan bulmacalara meydan okuma ve evi tekrardan inşa etme zamanı, Homescapes MOD APK İndir !!!


Artık indirmeye hazırsınız Homescapes ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaPlayrix

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir