Legend Of Heroes: RPG Action
Legend Of Heroes: RPG Action

Legend of Heroes APK v0.6.1 (Sınırsız Altın) indir 2024

It’s time to show off your archery skills! Shoot your way through Legend of Heroes, a roguelike action dungeon crawler archery game set in a magical land beyond your wildest dreams

Android Android Aksiyon
4 ( 446 puan )
Fiyat: $0
İsim Legend of Heroes: RPG Action
Yayıncı Trèfle & Co. Game
Tür Aksiyon
Boyut 167MB
Son Sürüm 0.6.1
MOD Sınırsız Altın
Orjinal Google Play
Legend of Heroes: RPG Action is the most famous version in the Legend of Heroes: RPG Action series of publisher Trèfle & Co. Game
Mod Version 0.6.1
Content Rating PEGI 7

Legend of Heroes APK

Yazar Charles Perrault’un aynı adlı eserinde haremde yürüyen kediyi hatırlıyor musunuz? Bu sefer onu yepyeni bir macerada tekrar göreceğiz. Dashero: Archer Sword 3D’deki macera budur. Bu, günümüzde moda olan bir macera oyunudur. Güzel ve ilgi çekici bir içeriği var. Ayrıca görseller ve sesler göz alıcı ve eğlenceli. Kedi ve kahraman arkadaşlarla Dashero: Archer Sword 3D’de labirenti keşfedin.

Karakterimiz, Podyumlarda iş sahibine şan ve zenginlik getirmek için zekasını kullandı. Bu macerada, kedinin barışçıl krallığı korumak için canavarlarla savaşmak için yeni bir görevi var. Arkadaşlarla yürüyen kediler youkai’nin inine gidecek. Gizemli labirentlerde saklanırlar. Yeni bir kimlik ve rolle, kedi kahramanımızı dört gözle bekleyelim. Kılıçlar ve asalarla savaşlarda kediye katılın.

Dashero Okçu Kılıç 3D modapk

Legend of Heroes: RPG Action APK indir

Dashero’da büyülü dünyaya gelen oyuncular, cesur kahramanlara dönüşecek. Görevleri son derece asil, yani krallığın barışını korumak için kötü canavarları yok etmek. Her başlangıç ​​her zaman engebeli ve zordur ama cesaretiniz kırılmasın, üstesinden gelmeye çalışın. Vasat bir kılıç kullanan şövalyeden bir tanrı olabilirsiniz. Sihirli kılıcını kullan ve fırtına benzeri saldırılar gerçekleştir. Tehlikeli, büyük canavarlar ve sevimli yaratıklarla yüzleşmek için tüm labirentleri keşfedin.

Dashero Okçu Kılıcı 3D mod apk

Legend of Heroes APK Sınırsız Altın

Bu macerada labirentlerde sayısız gizemli canavarla karşılaşacaksınız. Başlangıçta, oyuncu en sevdiği karakteri seçecektir. O zaman canavara saldırmak için zaten sahip olduğunuz silahları kullanın. İlk seviyede, sihriniz olmayacak. Bütün dövüşler yakın dövüştür. Süper kahramanlar, canavarlara yakın mesafeden yaklaşmalı ve ardından onlara kesin çizgiler atmalıdır. Canavarlar tarafından saldırıya uğradığında, enerjiyi boşa harcamamak için akıllıca kaçın. Her seviyeden sonra sistem size yeni dövüş becerileri gösterecek. Hepsini öğrenin ve yükseltin: kılıcınızı sallayın, ateş püskürtün, şimşek yaratın, .. yenilmez olun.

Dashero Okçu Kılıcı 3D apk

Legend of Heroes APK Hileli

Lider canavarla tanışmadan önce, oyuncunun birçok küçük canavarı geçmesi gerekecek. Patronla tanışmak için bir dizi ardışık saldırı gerçekleştirmeniz gerekiyor. Her seviyeden sonra canavar yeni bir seviyeye evrimleşir. Sağlık ve güç miktarı birçok kez arttı. Saldırıları da çeşitlidir. Oyuncular savaşırken çok dikkatli olmalılar. Canavarların sağlığını sıfıra döndürmek için saldırılar yaparsanız en iyisi olur. Bu şekilde kazanabiliriz.

Dashero Okçu Kılıcı 3D mod apk android

Legend of Heroes APK Son Sürüm indir

Oyuncuların puan sıralaması her gün sürekli olarak değişecektir. İster ilk ister son olun, merak etmeyin. Beceri ve sıkı çalışma sizi zirveye taşıyan faktörlerdir. En iyi arkadaşlarınızla bir dahi savaşçı olarak kendinizi kanıtlayın. Bu eğlenceli ve rekabetçi bir arena olacak. En üst pozisyon size mi ait? Bilmeye çalışmalıyız, değil mi?

Dashero Archer Sword 3D mod apk ücretsiz

Legend of Heroes Hileli indir

Oyuncular her gün Dashero: Archer Sword 3D’den sürpriz bir hediye alabilirler. Hediyeler rastgele seçilecek. Ödüller, savaşlarınız için faydalı öğeler olacak. Şanslıysanız, savaş kılıçları, sihirli değnekler alabilirsiniz,… Ayrıca artan güç, zafer sonrası bonuslar gibi faktörler de var… Yeni haritaları ne kadar çok keşfederseniz, o kadar çok ve daha fazlasını toplama yeteneğiniz olur. harika hediyeler.

Dashero Archer Sword 3D mod apk indir

Legend of Heroes: RPG Action

Dashero: Archer Sword 3D’deki grafik tasarım saygındır. Büyülü renklere sahip muhteşem 3D büyü dünyası sizi bunaltacak – süper muhteşem ve büyülü savaş efektleri. Asanızın her eğik çizgi, her vuruşu, karakter imajıyla ilgili olarak canavarların kötü enerjisini yok edebilir. Karakterlerin hepsi güzel tasarlanmış. Süper havalı zırhlar, pelerinler ve kılıçlar giyerler. Canavarlar korkutucu ama bazen sevimli, yakın şekillerle de ortaya çıkıyorlar. Örneğin sıklıkla yediğimiz meyveler, hayatta sıklıkla karşılaştığımız hayvanlar.

Dashero Archer Sword 3D mod ücretsiz

Kahramanlarımızla tehlikeli ve beklenmedik bir maceraya atılmaya hazır mısınız? Dasher: Archer Sword 3D modunu şimdi indirin, en sevdiğiniz karakterleri oynayın ve en güçlü canavarlarla savaşın. Önümüzde bir sürü harita ve sürpriz var. Cesur bir kahraman olun ve becerilerinizi geliştirmek için çok çalışın. Oradan güçlü bir kahraman olun ve yeteneğinizi kanıtlamak için en güçlü büyülere sahip olun.


Artık indirmeye hazırsınız Legend of Heroes: RPG Action ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir