LOVOO
LOVOO

LOVOO APK v126.1 (Premium Abonelik) indir 2024

LOVOO: Bekarlar, Sohbetler, Buluşmalar ve Canlı YayınlarCivarındaki ilginç bekarlarla buluşmak istiyor ya da eğlenceli görüntülü sohbetlere doyamıyor musun? LOVOO yanında! Buluşma, flörtleşme, yeni bir arkadaş ya da aşk

Android Android Arkadaşlık
4 ( 510 puan )
Fiyat: $0
İsim LOVOO
Yayıncı LOVOO GmbH
Tür Arkadaşlık
Boyut 185MB
Son Sürüm 126.1
MOD Premium Abonelik
Orjinal Google Play
LOVOO is the most famous version in the LOVOO series of publisher LOVOO GmbH
Mod Version 126.1
Content Rating PEGI 18

LOVOO APK indir

LOVOO, yeni insanlarla hızlı bir şekilde tanışabileceğiniz bir sosyal platform uygulamasıdır. Uygulamayı kullanmaya başlamadan önce profil oluşturmanız gerekmektedir.

Oluşturduğunuz profil içerisine karakterinizi açıklayan bir metin yazmalı ve fotoğraflar yüklemelisiniz.

Lovoo apk indir 1

LOVOO APK Premium

Tamamladığınız profilin ardından, uygulama içerisindeki diğer kullanıcılarla eşleşmek için, önünüze gelen kullanıcıları sağa ve sola kaydırarak, beğeni gönderebilirsiniz.

Beğeni gönderdiğiniz kullanıcının da aynı işlemi gerçekleştirirken sizin profilinizi beğenmesi durumunda, eşleşme gerçekleşecektir

Eşleşmenin ardından diğer kullanıcıyla sohbet edebileceğiniz bir ekrana ulaşım açılmaktadır. Bu ekrandan karşınızdaki kişiyi daha çok tanımak için sohbete başlayabilirsiniz.

LOVOO kullanım özellikleri “Premium Paketi” ile yükseltilebilmektedir. LOVOO APK Son Sürüm kullanarak, sınırsız mesaj hakkı elde edebilirsiniz.

Diğer kullanıcılara “Super Like” denilen dikkat çekici bir beğeni gönderebilirsiniz. Aynı zamanda sizi beğenen kullanıcıların fotoğraflarını görebilme imkanınız bulunmaktadır.

LOVOO APK Son Sürüm

LOVOO APK Türkçe dil desteğine sahiptir. Aradığın partneri bulmak için, LOVOO Premium APK İndir ve yeni insanlarla tanışmaya başla!

LOVOO uygulaması, “LOVOO” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Sitemizden Android cihazınıza indirerek, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.


Artık indirmeye hazırsınız LOVOO ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir