LightX Pro
LightX Pro

LightX Pro APK v2.1.7 ( Premium/Kilitsiz) indir 2022

LightX, tüm fotoğraf düzenleme işlemlerini yapabileceğiniz ücretsiz bir Android için fotoğraf editörüdür

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 782 puan )
Fiyat: $0
İsim LightX Pro
Yayıncı AndOr Communications Pvt Ltd
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 50MB
Son Sürüm v2.1.7
MOD Premium/Kilitsiz
Orjinal Google Play
LightX Pro is the most famous version in the LightX Pro series of publisher AndOr Communications Pvt Ltd
Mod Version v2.1.7
Content Rating USK: Tüm yaşlar

LightX Pro APK indir

Bir akıllı telefon kullanıyorsanız, o zaman akıllı telefon adamlarının bir fazlaca yalnız yüksek megapiksel kameralar sebebiyle satın aldığından, fotoğraflara tıklamayı sevmelisiniz. Yalnız, görüntülerinizi etkileyen tek şeyin Megapiksel olmadığını biliyor musunuz? Hayır ise, o zaman size yazılım hakkında data vereyim. Yazılımlar ek olarak kaliteyi ve dokuyu tesirinde bırakır ve bundan dolayı, resimlerinizi düzenlemek ve çekmek için bir video düzenleme yazılımı indirmeniz gerekir.

LightX PRO APK

Google Play Store’da fazlaca büyük fotoğraf düzenleme uygulamaları var, bir tek yeni süregelen biriyseniz ve duyarlı bir uygulama arıyorsanız, LightX fotoğraf düzenleyicisine gidin. Kaynakların yanı sıra oldukça çeşitli araçlar sunan tam özellikli bir android fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Bu kusursuz uygulama hakkında daha fazlaca data edinmek için yazının tamamını gözden geçirin ve ücretli özellikleri parasız bir halde deneyimlemek için LightX Photo Editor Premium Mod Apk’yi indirin.

LightX Pro APK Son Sürüm

LightX, fotoğrafları düzenlerken ihtiyacınız olan tüm araçları sunduğundan, tüm android ve iOS kullanıcıları için görkemli bir fotoğraf düzenleme aracıdır. Ek olarak, renkler, araçlar, görüntü boyutu ve pikseller hakkında data edinebileceğiniz 100’den fazla öğrenme kısmı içerdiğinden, yeni başlayanlar için en iyi android fotoğraf düzenleme uygulaması olduğu da kanıtlanmıştır. Şu demek oluyor ki yeni süregelen biriyseniz ve fotoğraf düzenleme hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız bile bu uygulamayı seçmelisiniz.

LightX, neredeyse tüm filtreleri, kaynakları ve araçları içeren Google Play Store’daki en iyi 20 fotoğrafçılık uygulamasından biridir. Ek olarak, 10.000.000’den fazla android kullanıcısı tarafınca indirilmiştir, böylece güvenlik sorunları hakkında endişelenmeden bu uygulamaya güvenebilirsiniz. 5. sınıf yada başka bir yaş grubundan olsanız bile kolayca erişilebilen kullanışlı bir kullanıcı arayüzü ihtiva eder. Bu muhteşem uygulamayı derhal şimdi indirin ve fotoğraf düzenleme yolculuğunuza bugün başlayın.

LightX Pro APK Premium

LightX, resminizi profesyonelce düzenlemek için gerekseme duyduğunuz yüksek teknolojili fotoğraf düzenlemeden oluşan özellikli bir uygulamadır. Arka plan kesici, Arka plan değiştirici, kesici, kırpıcı, tekrardan boyutlandırıcı, Renk sıçrama, Fotoğraf birleştirme, Düzeyler, Eğri, Nokta giderici, Tüm portre araçları, dönüştürme araçları ve ek olarak parlaklık benzer halde tüm renk araçları benzer halde birçok istisnai araç ihtiva eder. kontrast ve renk tonu.

LightX Photo Editor bununla beraber kolaj oluşturucu ve düzenleyici olarak da bilinmiş olduğundan burada bitmiyor. Alışılmadık şablonlar ve ızgara düzenleri ile 10’dan fazla fotoğrafın kolajlarını oluşturmanıza olanak tanır. Ek olarak bu kolajları tekrardan boyutlandırabilir ve oluşturulan kolajların arka planını ve kalınlığını ayarlayabilirsiniz. muhteşem değil mi?

Birinci sınıf kaynak deposu

Kaynaklar, tasarımların görünümünün yanı sıra profesyonelliği de geliştirdiğinden, hiçbir fotoğraf düzenleyici kaynak olmadan fotoğraflarınızı düzenleyemez. Şu demek oluyor ki burada LightX fotoğraf düzenleyici binlerce uygulama içi kaynağa gömülüdür, şu demek oluyor ki her şey aslına bakarsan mevcut olduğundan ek resimler, videolar ve efektler indirmenize gerek kalmamıştır. Uygulamayı açtıktan sonrasında, ana sayfada LightX mağazasına yönlendirilebileceğiniz bir mağaza simgesi ve metin görmüş olacaksınız.

Bu mağaza size renk sıçramaları, fotoğraf efektleri, çıkartmalar, filtreler, eğriler, seviyeler, özçekim filtreleri, yüz stilleri, saç stilleri, fotoğraf çerçeveleri, karalamalar ve ek olarak fotoğraf içi metin için çeşitli yazı tipi stilleri sunacak. Fakat gene de bir sorun var. LightX’te bulunan tüm bu kaynaklar ödenir ve kilidinin açılması için yüzlerce rupiye gerekseme vardır. Şu demek oluyor ki onları gerçek parayla yada başka bir halde satın alabilirsiniz, tüm premium varlıkları parasız bir halde deneyimlemek için LightX Photo Editor Premium Mod Apk modifikasyonumuzu da indirebilirsiniz.

LightX Pro APK MOD

Her yazı benzer halde siz de sürpriz uygulamayı düşünüyor olmalısınız. Bugün burada, tüm tasarımcılarımız ve fotoğraf düzenleme düşkünleri için LightX Photo Editor Premium Mod Apk’ye sahibiz. LightX Photo Editor Premium Mod APK, size tüm ücretli araçları ve ek olarak LightX kaynak deposuna parasız erişim sunmak için görkemli bir halde geliştirilmiş görkemli bir değişikliktir.

Burada, MOD APK’mızı kullanarak, reklamsız bir arayüze, ücretli kaynaklara yada HD dışa aktarmaya ihtiyacınız olsa bile ücretli tüm özellikleri parasız bir halde kullanabilirsiniz. Ek olarak, bugüne dek üretilen nerede ise tüm android cihazlarla uyumlu, oldukça tutarlı bir uygulama. Köklü yada köklü olmayan bir akıllı telefon kullanıyorsanız, bunu yalnızca kullanabilirsiniz. Öyleyse ne duruyorsun, Git ve en alttaki bağlantıdan indir.

Yüksek çözünürlüğünde olan resimleri dışa aktarın

Bir fotoğraf düzenleme manyağı mısınız ve bir HD fotoğraf düzenleyici bulmak için bir yada daha fazlaca web sayfasında mi dolaşıyorsunuz? Evet ise, şu anda doğru yerdesiniz. Burada size, geniş bir fotoğraf düzenleme araçları, kaynakları ve HD dışa aktarma seçeneği bulabileceğiniz LightX Photo Editor Premium Mod APK’sini veriyoruz. Bu muhteşem uygulamayı kullanarak, yalnızca en sevdiğiniz fotoğrafları düzenleyebilir ve bu biçim şeyleri en yüksek çözünürlüklerde kaydedebilir yada paylaşabilirsiniz. Zevk almak!!!

LightX Pro APK Güncel Sürüm

Yukarıda size söylediğimiz benzer halde LightX, hem parasız hem de ücretli özelliklerden oluşan parasız bir android uygulamasıdır. Bunun haricinde LightX, çeşitli kaynakları indirmek ve bu biçim şeyleri profesyonelleştirmek için resimlerinize eklemek için kullanabileceğiniz bir kaynak deposu da ihtiva eder.

Fakat bu kaynaklar Yüzlerce rupi benzer halde oldukça pahalı. Gene de endişelenmenize gerek yok bundan dolayı LightX Photo Editor Premium Mod APK’yı indirdikten sonrasında filtreler, çıkartmalar ve diğeri her şey dahil olmak suretiyle kaynaklarından herhangi birini parasız bir halde kullanabilirsiniz.

Kesintisiz düzenlemeye gidin

Yaratıcı bir emek verme olduğundan fotoğraf yada video düzenlerken asla kimse kesintiye dayanamaz ve bir hata tüm resminizi bozabilir. Bunu göz önünde bulundurarak LightX MOD APK, tüm araçlarını, kaynaklarını ve renk çeşitliliğini kesintisiz olarak kullanabileceğiniz reklamsız bir düzenleme özelliği sunar. Ne banner ne de video reklamları ile sizi asla rahatsız etmez. O halde derhal indirin ve kesintisiz fotoğraf düzenleme yolculuğunuza başlayın.

Magic Brush ve Magic Erase desteği

LightX Photo Editor, fotoğrafları düzenlemek için iyi malum bir android uygulamasıdır. Yalnız insanların bir fazlaca, yalnızca Esrarengiz Fırça aracı sebebiyle bunu istiyor. Temel olarak, Esrarengiz Fırça aracı yalnızca bir görüntünün arka planını silmek için kullanılır. Yalnız resmi LightX fotoğraf düzenleyici uygulamasını indirecekseniz, Magic Brush’ın içinde ücretli bir özellik bulunduğunu bilmeniz gerekir.

Endişelenmeyin ve LightX Photo Editor Premium Mod APK’sını indirin. Magic Brush ve Magic Erase Tool’u içeren ustalaşmış bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Bu aracı fotoğraflarınızda bir kez kullanmalısınız, sizi şaşırtacak.

Çözüm

Yazının tamamını inceledikten sonrasında, LightX Photo Editor Premium Mod Apk’nin sadeliğini ve özellik doluluğunu kolayca kabul edebilirsiniz. Size tüm ücretli özellikleri parasız bir halde sağlamak için geliştirilmiş premium bir uygulamadır. Bundan dolayı, aşağıdaki bağlantıdan derhal indirin ve tüm kusursuz özelliklerinden parasız bir halde yararlanmak için akıllı telefonunuza yükleyin. Tadını çıkar!!!


Artık indirmeye hazırsınız LightX Pro ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir