Mivi
Mivi

Mivi APK v2.1.329 (Premium Kilitsiz) indir 2022

Mivi APK indirMivi ile bir müzik video projesi yapmak zor değil. Yeni fikirler üretmek için en çok ihtiyacınız olan araçları size sağlayacaktır. Görüntülerden seslere kolayca birleştirilir. Herkesin keyif alabileceği melodiler oluşturun. Artık sırada

Android Android Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
5 ( 550 puan )
Fiyat: $0
İsim Mivi
Yayıncı Music Video Studio
Tür Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
Boyut 71MB
Son Sürüm 2.6.371
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Mivi is the most famous version in the Mivi series of publisher Music Video Studio
Mod Version 2.6.371
Content Rating PEGI 3

Mivi APK indir

Mivi ile bir müzik video projesi yapmak zor değil. Yeni fikirler üretmek için en çok ihtiyacınız olan araçları size sağlayacaktır. Görüntülerden seslere kolayca birleştirilir. Herkesin keyif alabileceği melodiler oluşturun. Artık sıradan ve sıkıcı müzik ürünleri değil. Şimdi sizi daha güzel şeylerin beklediği yepyeni bir dünya olacak.

Teknoloji geliştirme çağında, müzik videoları giderek daha popüler hale geliyor ve tercih ediliyor. Alın, insanlardan milyonlarca etkileşimi çeken sosyal ağlarda sular altında kalıyor. Ancak sadece kuruluşlar değil, bireyler de bunu tamamen yapabilir. Mivi: Music & Beat Video Maker, bizi birbirimize daha da yakınlaştıracak. Müzik video prodüksiyonlarımızı oluşturun. Daha geniş toplulukla birlikte sevdiklerinizle paylaşın.

Mivi Music Beat Video Maker modu

Mivi APK MOD

Müzik yolculuğunuza başlamak için Mivi uygulamasını başlatın. Ardından, uygulamanın çalışması için gerekli bellek erişim izinlerini sağlayın. Bir sonraki adım, projeniz için kullanmak istediğiniz videoyu seçmektir. Bu video ile herhangi bir şarkıyı veya ses klibini seçebilirsiniz. Videonun açılış ve bitişiyle eşleşmesi için videonun altına ekleyin. Müzik veya video daha uzun veya daha kısaysa videonun çalışmaya devam edeceğini unutmayın. İzleyicileriniz için bir izlenim yaratmak için birkaç efekt ekleyin. Son olarak, her şeyi kaydedin ve herkese getirin.

Mivi Music Beat Video Maker mod ücretsiz

Mivi APK Premium

Herkesin, özellikle bu alanda fazla deneyimi olmayan yeni başlayanlar için, projelerini manuel olarak yapmak için pek çok fikri yoktur. Bu nedenle, uygulama geliştiricilerinin önceden hazırlanmış video şablonlarını deneyin. Bu prototiplerde kompozisyonun yanı sıra görsel efektler de olacak. Ürünü tamamlamak için birkaç basit adımda müzik videonuza uygulamanız gerekiyor. İyice araştırmak için çok fazla zaman harcamanıza gerek yok. Film 3D, Paralaks, Magic FX,… Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce farklı benzersiz şablonla birlikte. Bu iş bizim için asla zor olmayacak.

Mivi Music Beat Video Maker hileli apk

Mivi APK Son Sürüm

Video düzenleme söz konusu olduğunda, filtreler vazgeçilmezdir. Mivi ‘nin getirdiği yüksek kaliteli filtreler ile heyecanı hissedeceksiniz. Videonun renginin en belirgin şekilde geliştirilmesine yardımcı olacaktır. Seçtiğiniz şeye göre kalite değişikliği yapın. Birçok filtre teması, zevke göre yaratıcılığa ilham verecektir. Uygun olabilir veya olmayabilir, ancak birden fazla deneme yapabilirsiniz. Başka hiç kimsenin sizinle eşleştiremeyeceği benzersiz videolar oluşturun. Yeterince çaba harcarsan insanlar yaptığın işi sevecek.

Mivi Music Beat Video Maker mod apk ücretsiz

Mivi APK Kilitsiz

Bazı müzik videoları, sorunları daha belirgin hale getirmek için fazladan metne ihtiyaç duyar. Örneğin aşağıdaki şarkının sözleri her şeyi mükemmel kılıyor. Ayrıca üzerinde çalıştığınız videoda başlıklar veya introlar oluşturmanız da mümkündür. Yalnızca orada yeniden kullanılmaz, kullanıcılar yazı tiplerini de değiştirebilir. Görünmek ve müzik videosunu eşleştirmek için size uygun olan stili seçin. Yazı tiplerini video aralığında herhangi bir yere yerleştirebilirsiniz. Videonun oranını kontrol etmek ve dengeyi kaybetmemek için yazı tipi boyutunu büyük veya küçük olarak değiştirin. Metin içeren videolar her zaman normalden daha ilgi çekicidir.

Mivi Music Beat Video Maker mod android

Mivi APK

Bu, bir videoyu düzenlerken herkesin ilk düşüneceği oldukça önemli bir kısımdır. Müzik videoları bunun bir istisnası değildir. Bu efektler ışık değişimi, renk değişimi, titreme veya NEON olabilir. Bununla birlikte Mivi: Music & Beat Video Maker’a birçok sihirli ürün ekleniyor. İzleyicilerinizle daha fazla izlenim ve duygu yaratmanıza yardımcı olacaktır. Güzel görüntülerle birleşen iyi müzik, her zaman herkesi memnun etmenin bir yoludur. Bu nedenle, daha iyi bir efekt kombinasyonu elde etmek için daha fazla deneyime başvurmalısınız. Sanat yaratmak zor değil. Herkes yapabilir.

Mivi mod, deneyimlemeniz gereken bir uygulamadır. Her düzeydeki birey için temelden gelişmişe araçlar sunar. Takip ettiğiniz işler için geliştirmek için kullanmak tamamen mümkündür.


Artık indirmeye hazırsınız Mivi ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir