Lily's Garden
Lily's Garden

Lily’s Garden APK v2.26.2 (Sınırsız Para/Sonsuz Yıldız) indir 2024

Mit Lily’s Garden, unserem neuen KOSTENLOSEN Puzzlespiel, hast du alle Hände voll zu tun! Hilf Lily dabei, den ehemaligen Glanz des Gartens ihrer Großtante wiederherzustellen und dabei ihre eigenen Wurzeln neu zu entdecken

Android Android Bulmaca
4 ( 753 puan )
Fiyat: $0
İsim Lily's Garden
Yayıncı Tactile Games
Tür Bulmaca
Boyut 125MB
Son Sürüm 2.24.3
MOD Sınırsız Para/Yıldız
Orjinal Google Play
Lily's Garden is the most famous version in the Lily's Garden series of publisher Tactile Games
Mod Version 2.24.3
Content Rating USK: Tüm yaşlar

Lily’s Garden APK Sınırsız Para

Bulmaca video oyunları, kelime bulmacaları, sayı bulmacaları, mantık bulmacaları ve oldukça daha fazlası dahil olmak suretiyle değişik türde bulmacalara sahip geniş bir tür oluşturur. Bugünlerde bu kategoriler içinde en popüler olanı etkileşimli hikayelerle beraber 3’lü eşleştirme bulmacalarıdır. Ve değişik yaş gruplarından oyuncuların onları sevmesinin sebepleri Göz çekici 3D grafikler, optimum güçlük seviyeleri, bulgu vb. İndirilebilir birçok parasız beyin gıdıklama ve keyifli Bulmaca oyunu mevcuttur.

Lily'nin Bahçesi MOD APK

Sadece en iyi bulmaca oyunları içinde coşku verici bir tane bulmak kolay olması imkansız. Bu yüzden, büyük bir aramanın peşinden, tüm bulmaca oyunu arayanlarımız için karşı konulamaz bir seçeneğimiz var – Lily’s Garden. Oyuncuların kahramanı Lily olarak oynadığı ve oldukça sayıda sıkıntılı bulmacayı çözerken onun duygusal hikayesine şahit olduğu muhteşem bir oyundur. Romantizm, Bahçe ve hepsi tek bir platformda!? İnanması oldukça güç fakat Lily’nin Bahçesi size bu inanılmaz kombinasyonu getirdi.

Üstelik Lily’s Garden MOD APK’da bazı ekstra ayrıcalıklarla tüm tabiat severler için hoş bir sürprizimiz var. Size en iyi şekilde destek olmak için size bazı premium avantajlar sağlayarak size destek olacaktır. Güzel tura hazır olun!!

Lily’s Garden APK Son Sürüm

Hepimizin günlük yaşamın tekrarlayıcı ve bunaltan hale geldiği bir dönem vardır, işte o bunaltan zamanlar için hafifçe ve parlak bir oyun. Lily’s Garden, teyzesinin mülkünü miras için yenilemeye çalışan bir kızın öyküsünü özetleyen bir hikayesi olan bir 3’lü eşleştirme bulmaca oyunudur. Danimarkalı bir Şirket olan Tactile Games, uygulamayı geliştirdi ve Nisan 2019’da piyasaya sürdü.

Oyun planına gore, bulmacaları kazanarak kaynaklar kazanmanız ve sermayeyi geliştirmeniz ve Lily’nin drama dolu hikayesinin kilidini açmanız gerekiyor. Hikayenin aynı anda devam eden çeşitli yönleri var, bu da sizi devam ettirmek ve neler bulunduğunu merak etmek için yeterince iyi. Aynı renk çiçekleri eşleştirmenizi ve Lily’nin amacına ulaşmasına destek olmak için yıldız kazanmanızı gerektiren oldukça sayıda patlama bulmacası ihtiva eder.

Lily'nin Bahçesi MOD APK

Sıkıntılı seviyeler ve onları basitçe iyi mi yeneceğiniz

Başlangıçta oyun tüm rahat görevleri sunar, peşinden yavaş yavaş beyninizi harekete geçiren ve planlama becerilerinizi kontrol eden zor aşamalara doğru ilerler. Burada kusursuz bir halde oyun yolculuğunuza devam etmek için oldukça sayıda jeton ve yıldıza ihtiyacınız olacak. Tek ihtiyacınız olan seviyeleri tamamlamak ve kimse bunu yıldızlar olmadan yapması imkansız. Eh, bu mevzuda endişelenmenize gerek yok şu sebeple biz size elimizden gelenin en iyisini sunmak için buradayız!!

Bu yüzden, sürprizlerle dolu bu duygusal aşk hikayesine dalmak ve deneyiminizi daha zevkli hale getirmek istiyorsanız, uygulamanın aşağıdaki özellikli sürümünü deneyin – Lily’s Garden MOD APK. Bir sürü sürpriz seni bekliyor!!!

Lily’s Garden APK Hile

Pozitif eleştiriler almaya devam eden 50 milyondan fazla memnun oyuncuyla Lily’s Garden’ı oyun olarak öven birçok insanla tanışacaksınız. Sıkıntılı seviyeler, büyüleyici animasyonlar, güçlendirmeler, güçlendiriciler, gülünç diyaloglar ve oyuncuların daha fazlasını istemesini sağlayacak garip grafikler ve büyüleyici içeriğe haiz ilgi çekici bir öykü ihtiva eder.

Sadece Lily’nin öyküsünü ortaya çıkarırken, bulmacaları çözmeniz ve en sıkıntılı görevleri gerçekleştirmeniz gerekiyor ve bu, kolayca ulaşılamayan oldukça sayıda kaynak gerektiriyor. Ve bu durumlarda, gerçek para birimi karşılığında bazı uygulama içi satın alma işlemleri yapmanız gerekir.

Böylece, sizi bu karmaşıklıklardan kurtarmak için geliştiriciler tekrardan biçimlendirilmiş bir sürüm başlattı – Lily’s Garden MOD APK. Aynı arayüz, iyi hız ve aynı trajik öykü ile beraber, uzun soluklu eğlencenizi garantilemek için çok önemli hususi avantajlarla beraber gelir. Özelliğinden geçtikten sonrasında, indirmeye karşı koyamayacaksınız.

Lily'nin Bahçesi MOD APK

Lily’s Garden APK Sınırsız Yıldız

Yıldızlar, restorasyon sürecinde ilerlemek ve Lily’nin geçmiş gizemlerini çözmek için oldukça önemlidir. Oyuncular her bulmacayı geçtiklerinde bir yıldızla ödüllendirilirler. Sadece mevcut yıldız miktarı süratli ilerlemek için kafi değildir.

Umudunuzu kaybetmeyin, şu sebeple Lily’s Garden MOD APK sayısız yıldız sunar, böylece en yeni mobilyaların kilidini açmanızı ve Lily’nin duygusal öyküsünü ortaya çıkarmanızı sağlar.

Madeni paralar, tırmıklar ve kürekler şeklinde extra destek eklentileri satın almanıza destek olabilir. Ek olarak, sıkıntılı seviyelerde daha çok talih elde etmenize de destek olacaktır. Madeni para kazanmak için buradaki bulmacaları çözmeniz gerekiyor. Ve bazı zor seviyelerde, oyunda para kıtlığına şahit olabilirsiniz.

Bu yüzden, sınırsız jeton almak oyundaki en büyük nimet olabilir. Ve bunu akılda tutarak, değiştirilmiş versiyonu geliştirdik. Bu teklifi kullanmak için, harcanan eğlence ve başarı için Lily’s Garden MOD APK’sını indirmeniz yeterlidir.

Oyunda daha çok kalmak ve daha çok oynamak için sonsuz yaşam

Lily’s Garden MOD APK tarafınca yerine getirilebilen tüm resmi Lily Garden oyuncularının en oldukça arzu edilen özelliğidir. Genel olarak, toplamda beş canınız var ve bir bulmacayı her kaybettiğinizde bir yaşam kaybedersiniz.

Tüm bunlardan sonrasında, can bunaltan olan tek bir yaşamı tekrardan doldurmak 20 dakika sürer. Bu bekleme süresi oyunu bunaltan hale getirebilir. Böylece bu MOD versiyonu sonsuz ömürlerle hizmetinizdedir. Bahçecilik becerilerinizi sergilemeye ve durdurulamaz olmaya hazır olun!!!

Tüm favori görevlerinizi kesintisiz oynayın

Bu şekilde büyüleyici bir atmosfere girdiğinizde, istenmeyen reklamlar rahatsız edici bir unsur olarak hareket eder. Uzun süre fanatik kalmanız için Lily’s Garden MOD APK tamamen reklamlardan arındırılmıştır.

Evet, doğru duydunuz, bu hususi olarak değiştirilmiş uygulamayı yükledikten sonrasında, üçüncü taraf bir reklam engelleyici uygulaması bile kullanmadan tüm can bunaltan çevrimiçi reklamları ortadan kaldırabilirsiniz. Artık asla para harcamadan kesintisiz bir tecrübe yaşayabilirsiniz. Çiçekli yolculuğunuza şimdi başlayın!!!

Lily'nin Bahçesi MOD APK

Nihai Karar

Yapboz Oyunları senelerdir popülerdir. Daha eski zamanlarda bile insanoğlu gazete yada dergilerdeki bulmacaları çözmek için deli oluyordu. Ve teknolojideki süratli gelişme ile Cep telefonlarının yapboz oyunları için en iyi platform olduğu kanıtlanmıştır.

Lily’s Garden MOD APK, resmi sürümde hepinizin arzu etmiş olduğu çeşitli premium özelliklere haiz bu şekilde gelişmiş bir Android oyunudur. Şık bir görünüme ve rahat bir oynanışa haizdir, böylece size rahatlatıcı ve keyifli bir alan sunar. Öykü, oyunu başarıyla tamamlamanız için her adımda size rehberlik ediyor. Cep telefonunuzu şarj edin, verilerinizi açın ve çiçek açan bir fanteziyi yaşamak için derhal şimdi Lily’s Garden MOD APK’sını yükleyin!


Artık indirmeye hazırsınız Lily's Garden ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaTactile Games

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir